Jump to content
BulForum.com

Удоволствие от шофирането...


INCINERATOR

Recommended Posts

Сериозно,не ти загрявам опита за "иронийка".Кажи какво точно те подразни,и моля някой да обясни,как аджеба се изненадва че темата от удоволствие от шофирането се превърна в 'последици от удоволствието"?

 

Ами аз съм от хората, които не гледат филмчета с катастрофи, разложени хора и др. подобни психарийки, затова и примерно темата за катастрофите я прескачам. Изведнъж обаче тук всеки втори започна да разказва и описва катастрофи (явно с крайно мъглява възпитателна цел) - това имам предвид. Нали ужким точно същите хора за ред и законност проповядват и изведнъж точно те нарушават форумния ред - еклектично и лъжовно някак ми звучи.

 

 

ехххх да бяха по-достъпни поршетата. да можеше всички с гоуф-манталитет да си купят по едно и да си карат бързо и правилно. за нула време теорията на вероятностите щеше да си свърши работата и да си остана сам на пътя. кеф щеше да е.

ама нема. треа ги чакам един по един.

а някои ме питат що съм мразел хората - ми де да знам, може би щото те мразят мен и искат да ме убият като карат кретенски?

върху темата: шофирането е дейност, а не емоция, т.е. по-близко се асоциира с "работа", а да изпитваш удоволствие от работа е перверзно като немец на гей-парад.

 

Това явно са човеколюбците, които спазват правилата ! 10х but no 10x !

 

Непридвидими са нещата, които не можеш да предвидиш. Затова и не се кахъря за тях. А те са:

- Повреда в автомобила. - правя всичко въаможно да няма такава. Идеално състояние на гумите, окачване.

- Другите мпс. - има една мъртва зона, когато ако другия ти връхлети щото е спукал гума, заблял се е, умрял е докато кара и т.н. дето и да си най-големия, не можеш да я избегнеш - тогава си в цирка с колкото и да караш.

 

Всичко останало се предвижда - засечки, блокажи..

 

true !

 

 

Едит: Айде на Лоста. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply
Туй е интересно! И какво търкаляше преди 27 години по-точно, което цепи с 200 постоянно? Помня преди Бумера 320, 1987-ма, имахме едно Пежо 404, което държеше 160... Ти преди това какво по-точно търкаляше с 200? Аз и REKORD 2.3 D съм подкарвал със 180, понеже си ги може машината, но това НЕ Я прави по-контролируема и стабилна на пътя...

 

Не случайно 200 е в кавички. Имам предвид максимално възможната скорост която развива колата, която карам и е допустима за пътя. 200 ги минах с доста за сефте 91 с 500e

Link to comment
Share on other sites

И дори по интернет,всичко засягащо начина на каране,разбиранията или вкуса за автомобил се възприема като лична обида.Всеки е компетентен,всеки е "моралист",всеки си "позволява" нещо спрямо друг,на трети му било писнало от филмчета и снимки....някои се бил обидил,че колата му не можела да вдигне двеста...така като ви слуша човек,някой колеги ще изпаднат в нервна криза от "простотиите" и "неистините",които се пишат в тая тема.После интернет не сближавал хората....грънци.

Link to comment
Share on other sites

И дори по интернет,всичко засягащо начина на каране,разбиранията или вкуса за автомобил се възприема като лична обида.Всеки е компетентен,всеки е "моралист",всеки си "позволява" нещо спрямо друг,на трети му било писнало от филмчета и снимки....някои се бил обидил,че колата му не можела да вдигне двеста...така като ви слуша човек,някой колеги ще изпаднат в нервна криза от "простотиите" и "неистините",които се пишат в тая тема.После интернет не сближавал хората....грънци.

:lol: wank1eq.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

и ко стана ся - младежите дет дигат 250-300 се изпокриха (или загинаха някъде по пътищата) и остана само Ал Бънди...

приятелю, на определена възраст някои сетива вече са със затихващи фунции, вкл. и рефлекса....и разни други...

що не им се наслаждаваш докато затихнат докрай и тогава тръгни да се трепеш...

щото е много тъпо да се възбуждаш от ненормални скорости и да си казваш - ах, колко добре преценявам обстановката, вместо да се усамотиш с някое гадже дето чака с разкрачени обятия и да и покажеш какво можем ние дъртите :D

Link to comment
Share on other sites

вместо да се усамотиш с някое гадже дето чака с разкрачени обятия и да и покажеш какво можем ние дъртите :D

 

Само че нали се сещаш че хвалби от сорта "3 дена секс секс секс... и пак секс" може да го каже някой 18 годишен и ще очаква връстниците му да му закичат медал и да вземат да му се кланят като на господ. Някак след още 18 години почва да става безинтересно и банално... освен ако не е имало нещо по-интересно във въпросното изпълнение което да си заслужава разказването разбира се :)

Link to comment
Share on other sites

Само че нали се сещаш че хвалби от сорта "3 дена секс секс секс... и пак секс" ...

Ех тоя Пазу....разбихте го това дете...досега се базикахте за голфа му....сега се подиграхте и с мъжествеността му...тц...тц...тц...лош Дядо Мраз...ще се обадя на Снежанка да ти се скара! :woot

Link to comment
Share on other sites

Ех тоя Пазу....разбихте го това дете...досега се базикахте за голфа му....сега се подиграхте и с мъжествеността му...тц...тц...тц...лош Дядо Мраз...ще се обадя на Снежанка да ти се скара! :woot

 

мадамата дето играе във филмчето е cute :lol:

Link to comment
Share on other sites

Между другото като изключим настроението на Водача, МУЗИКАТА е основен определящ момент в стила на каране към дадения момент

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata
Само че нали се сещаш че хвалби от сорта "3 дена секс секс секс... и пак секс" може да го каже някой 18 годишен и ще очаква връстниците му да му закичат медал и да вземат да му се кланят като на господ. Някак след още 18 години почва да става безинтересно и банално... освен ако не е имало нещо по-интересно във въпросното изпълнение което да си заслужава разказването разбира се :)

Дядо, това си беше чист спам, няма нищо общо с темата, надявам се Мидекс да се самосезира и да получиш някое процентче :lol:

Link to comment
Share on other sites

и ко стана ся - младежите дет дигат 250-300 се изпокриха (или загинаха някъде по пътищата) и остана само Ал Бънди...

 

Тва май за мен става дума? Благодаря за "комплимента" (ако мога така да го нарека), но колата ми не вдига над 250, понеже е ограничена, но ако беше прочел какво съм пистал щеше да разбереш, че съм се возил.

Link to comment
Share on other sites

отивам за пуканки...... остава само и дядо мраз сега да напише някъв пост дълъг 3 страници и се почна моабета.... :)

 

Хехе това го изтървах, гледам обаче neslomim добре ме замества в дългите постове :)

Link to comment
Share on other sites

приятелю, на определена възраст някои сетива вече са със затихващи фунции, вкл. и рефлекса....и разни други...

 

Мухахаха... :lol:

 

приятелю, аз сега май ще чукна 43, ама има компютърна грешка, щото нямам един бял косъм, детето ми е на 8, аз едвам се мъча да излизам от пубертета, къде ме слагаш в пенсионерската група :lol: Ей нашто момче пазу ме е виждал - ще потвърди :pirate

Link to comment
Share on other sites

Културно, кротко и ясно може да се разберем на картинг писта Лаута! Всички тарикати се събират и се пробват едни срещу други! Пламене предлагам твоята и моята жена да развеят флаговете :P Ако не стартовите, то поне финалните. Дип че си най-добър, ако попаднеш на спънат карт знам, че пак аз ще спечеля :devil После може да се пуснеш с Ротакс-а да раздадеш уроци. Искам само да споменеш кой те подкара към пистата навремето B)

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata
Мухахаха... :lol:

 

приятелю, аз сега май ще чукна 43, ама има компютърна грешка, щото нямам един бял косъм, детето ми е на 8, аз едвам се мъча да излизам от пубертета, къде ме слагаш в пенсионерската група :lol: Ей нашто момче пазу ме е виждал - ще потвърди :pirate

скоро ще чукнеш 43? значи си на 42??? и имаш книжка от 27год???

май трябва да си сменя елката, че нещо ми дава error...

Link to comment
Share on other sites

.... но колата ми не вдига над 250, понеже е ограничена, но ако беше прочел какво съм пистал щеше да разбереш, че съм се возил.

Аз съм гледал как ядат луканка......сори..не се сдържах.

Link to comment
Share on other sites

Това много реално бе! Дай на нфс, ф1 или квото да е там в мрежа по добре

 

Никакви подобни оправдания не се приемат :devil

 

Всичките спортисти - явете се на пистата да видим способностите!

 

Основни правила - ЗАБАВЛЕНИЕто е на първо място, всякакви питиета са приемливи по всяко време.

 

Пламене, така и го нямаше онзи диск! Обеща да го донесеш на срещата

Link to comment
Share on other sites

Дядо, това си беше чист спам, няма нищо общо с темата, надявам се Мидекс да се самосезира и да получиш някое процентче :lol:

 

То отдавна малко постове са съвсем по темата и като се замисля май повечето даже не са...

 

 

Мухахаха... :lol:

 

приятелю, аз сега май ще чукна 43, ама има компютърна грешка, щото нямам един бял косъм, детето ми е на 8, аз едвам се мъча да излизам от пубертета, къде ме слагаш в пенсионерската група :lol: Ей нашто момче пазу ме е виждал - ще потвърди :pirate

 

Май имаше една реклама в която казваха "на 40 излиза от пубертета"... то като гледам всички пишещи още не ни е пуснал (броя и себе си). Ако някой прочете внимателно не съм заклеймявал каращите много бързо защото и аз карам над ограниченията но си има някаква граница.

 

Не знам за пенсионерската група, но не си се хвалел като пазу с такива изпълнения, а Румбата реши че не може да те обори с други аргументи та реши да ти напомня за семейните задължения и не можах да се сдържа.

 

Това че някой не е на 18 не значи че е инвалид нещо е**ти...

Link to comment
Share on other sites

INCINERATOR, теб ти затвориха една темичка, ама наистина ли си вярваш, че имаш шанс на Калояново с твоята комерсиална количка?

 

 

Ти верно си каза, че си дърт, ама моля ти се вземи си очила. Да съм написал, че аз съм по-добър от твоите велики 101%? Или, че аз ще карам?

Link to comment
Share on other sites

Всичките спортисти - явете се на пистата да видим способностите!

 

Основни правила - ЗАБАВЛЕНИЕто е на първо място, всякакви питиета са приемливи по всяко време.

 

ПРЕКРАТЕТЕ ГЛАСУВАНЕТО - ПОСОЧЕТЕ РЕЗУЛТАТА

 

хахахаха

Link to comment
Share on other sites

Той пазу сега се хвали щото му е лесно. Като ги завъди жена и приятелка дето минават 30-те, а те жените с времето назряват, и като му се налага да прави 3+3, ще го питам аз :lol:

Ама Пазу, спокойно! Бика и той го може, щото не го прави с една крава само :pirate

 

Това горното в смисъл, че секса не сте го измислили вие малките, нито колите как се карат :ph34r:

 

За всички батки(шофьори, пилоти) във форума ;) - това как да го разбирам?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...