Jump to content
BulForum.com

Удоволствие от шофирането...


INCINERATOR

Recommended Posts

Митсубишито да не е 3000GT?

 

Понеже цялата тема е мармалад само да кажа за салата "Снежанка" от магазина на Младежка на zlobil - чиста майонеза си е вътре.Ако е възможно почни да зареждаш и друга ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply

Верно си имам само 1 телефон на мое име :(

Трябва да помоля дядомраз да ми направи 1 сайт с който са събирам дарения за м5 или поне за бира :)

Link to comment
Share on other sites

... или поне за бира :)

 

Несериозна работа. Откога викам да почерпя тоя и оня всички много заети го дават... но виж ако ще намажа и аз нещо от бирата още тая вечер ще е готов сайта :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам една съученичка , дето като ми седве в колата и гъза и ми опира в лоста и освен тва трябва да включа на бензин за да превъртя гуми на светофара :cry

 

Нейни снимки не ми искайте , не се събира на една...

Link to comment
Share on other sites

Огромни извинения към zlobil, ходих да пазарувам от неговия магазин "наденица с праз" и съм останал с впечатлението, че е от там и салатата.След внимателно разследване се оказа, че е от друг магазин, който повече няма да бъде посещаван.Салтата е марка "Фиеста" - никога не си купувайте таква.

НАДЕНИЦАТА РАЗМАЗВА!!!!Супер е! :punk :punk :punk :lol: :lol:

 

По темата -

Евото има една версия която е 300+ коня ама се облужва на 9000 км изцяло двигателя като даже май и същесвени неща се сменят по него не само консумативи, което... :blink: :blink: :blink: .По принцип го разбирам лафа "Кефа цена няма." ама ебати кефа пък е това.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам една съученичка , дето като ми седве в колата и гъза и ми опира в лоста и освен тва трябва да включа на бензин за да превъртя гуми на светофара :cry

 

Снимки не ми искайте , не се събира на една ... освен ако не е панорамна ...

 

 

Ти пък кво против имаш хубавите жени? :lol:

 

НАДЕНИЦАТА РАЗМАЗВА!!!!Супер е! По принцип го разбирам лафа "Кефа цена няма." ама ебати кефа пък е това.

Верно на злобила НАДЕНИЦАТА РАЗМАЗВА :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Както показва и името, това е автомобил с мощност около 400 к.с. разработен от Mitsubishi UK и състезателното отделение на фирмата ADR Motorsport.

 

ADR = опасен отпадък , ебахти спорта ще е ... по-добре голф 3 със спойлер от тва ево ... за гавра .. на евото :lol:

Link to comment
Share on other sites

Огромни извинения към zlobil, ходих да пазарувам от неговия магазин "наденица с праз" и съм останал с впечатлението, че е от там и салатата.След внимателно разследване се оказа, че е от друг магазин, който повече няма да бъде посещаван.Салтата е марка "Фиеста" - никога не си купувайте таква.

НАДЕНИЦАТА РАЗМАЗВА!!!!Супер е! :punk :punk :punk :lol: :lol:

 

По темата -

Евото има една версия която е 300+ коня ама се облужва на 9000 км изцяло двигателя като даже май и същесвени неща се сменят по него не само консумативи, което... :blink: :blink: :blink: .По принцип го разбирам лафа "Кефа цена няма." ама ебати кефа пък е това.

 

Тия евота не бяха ли 280 заводски мулета? След Мунинг, май бая ще мине цифрата 300 :)

Link to comment
Share on other sites

FQ 400 си е баш 400 к.с. :) http://www.seriouswheels.com/cars/top-2005...VIII-FQ-400.htm

И като му стъпиш и 0-100 ги тича за 3.5 :) но както казах, цената за това е 2 л. агрегата е добре препържен след ~9600 км( 6000 мили беше казано ).А гаранцийката му е 3г или 36k мили или почти 58k км ;)

 

Едит: Даже е много вероятно да съм се объркал за пълното обслужаване на двигателя, сигурно е много по-малко от 9500 км.

Link to comment
Share on other sites

Несериозна работа. Откога викам да почерпя тоя и оня всички много заети го дават... но виж ако ще намажа и аз нещо от бирата още тая вечер ще е готов сайта :)

 

Ей сега вече ме ядоса! В сряда сме у вас, мисли му!

 

Едит: И аз идвам...дедото си нема работа да ни покани... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ей сега вече ме ядоса! В сряда сме у вас, мисли му!

 

Едит: И аз идвам...дедото си нема работа да ни покани... :lol:

 

Ако си мислите че ще ме уплашите нещо не успяхте. Имам няколко бири, 2 вида уиски и т.н.... а Васко ако ще идва да докара прочутите мезета инак го връщам!

 

 

 

Сега по темата:

 

FQ 400 си е баш 400 к.с. :) http://www.seriouswheels.com/cars/top-2005...VIII-FQ-400.htm

И като му стъпиш и 0-100 ги тича за 3.5 :) но както казах, цената за това е 2 л. агрегата е добре препържен след ~9600 км( 6000 мили беше казано ).А гаранцийката му е 3г или 36k мили или почти 58k км ;)

 

Едит: Даже е много вероятно да съм се объркал за пълното обслужаване на двигателя, сигурно е много по-малко от 9500 км.

 

Не знам какъв пилот ще го кара това нещо, но rollercoaster-a на който се качвах ускоряваше от 0 до 100 за 3 секунди и честно казано се замайвах сериозно...

Link to comment
Share on other sites

Ела да те кача на моя чeрвено-бял rollercoaster , на звук и возия поне го докарвам .. за скоростта ми липсва само РК-то :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да ти кажа, вече не е толкова смешно като преди ;)

 

А колкото до скоростта, днеска как ме уплаши един като даде рязко на заден( е-класа точно преди новия модел, фейслифт ) по улицата зад Съдебна палата.Ебати и пилота беше.Както съм си паркирал и онзи нещо се изнЕрви и като даде рязко задна...и кривна и с волана размина ме мен и колата до мен паркирала на има няма 3 пръста.Качи някав друг и мръсна газ по улицата( е200 или нещо от сорта, не кой знае какво ).Въобще не мога да си обесня тоя човек замисли ли се какво ще стане ако беше кривнал още малко с волана, да не говорим ако има пешеходци.

 

А за кефа от шофирането, днес една госпожица с Lexus SC, черничък и чист като момина сълза.Видях го момичето( говоря така щото макс на 28-9 г. да беше )...ей, красота и в това задръстване ми стана едно умилително, клепя си на светофара на 6-ти и тунела...ама ми стана лекичко, хубаво и понеже явно беше зеата да говори по телефона реших даже да я пусна да се престрои от средна в дясна лента, да й спестя бутането.И просто ми беше хубаво, в тая мръсотия, в тая простоия на пътя, една красива жена, една красива кола и малко разбиране( беше дало мигач момичето ама никой не я отрази ).И те така, и това ми прави кеф в шофирането.

Link to comment
Share on other sites

Eй за такива кат теб съществуват змиорките ... хем п*тка зад волана , хем е няква мутреса , хем предимство и даваш .. ай сектир :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Кой ти е казал, че момичето е мутреса?Ебати, всички лепят етикети.

 

То по тая логика, теб трябва да те шамарят на всеки светофар на който спреш, щото от къде да знаят дали няма да им направиш някой "фал" 10 метра след кръстовището при някой "пирует" на път?!

 

И що да не я пусна?При положение, че съм спрял и ме държи червено?Какво, по-добре да прехапя съдединителя и да държа 3 пръста дистанция от предния и да не й дам даже възможност да се престрои?

Link to comment
Share on other sites

Какво, по-добре да прехапя съдединителя и да държа 3 пръста дистанция от предния и да не й дам даже възможност да се престрои?

Много ясно , тогава пък идва моя кеф от шофирането , когато ти вляза по диагонал :pirate

Link to comment
Share on other sites

Ще срещнеш ти "бели Гром" ама Пловдивския някой ден.И той е с 2-ка 4 врати.Кара го един батко, който мисли точно като тебе на моменти.Дано да има кой да ви снима като се засечете.Той е един от малкото хора, които са успявали да ме возят контролирано с ~90 км/ч в трафика към 17:30.Може да ти каже някоя хватка, знае ли човек.Може даже да му станеш sidekick :D :D :D

 

Edit: Лека и безварийна на всички.

Link to comment
Share on other sites

Ще срещнеш ти "бели Гром" ама Пловдивския някой ден.И той е с 2-ка 4 врати.Кара го един батко, който мисли точно като тебе на моменти.Дано да има кой да ви снима като се засечете.Той е един от малкото хора, които са успявали да ме возят контролирано с ~90 км/ч в трафика към 17:30.Може да ти каже някоя хватка, знае ли човек.Може даже side kick да му станеш sidekick :D :D :D

Ааа ся .. недей бяга ... дай да не намесваме други хора . Ти и ти като вица с турците , дето имали проблеми и на престрелка ходили с ножове :tongue

Link to comment
Share on other sites

Аз с тебе няма смисъл да се занимавам.Аз съм просто смешен спрямо теб.

Даже не знам как ме пускат да крам на една пътна мрежа с тебе.Трябва нещо, златен регистрационен номер, винетка, жилетка, газова бутилка, пръскалки, тасове и прочие да ти дадат.Все пак всички като ги видят даже като е спрял червения звяр да знаят за какво иде реч, чий е пътя.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...