Jump to content
BulForum.com

Удоволствие от шофирането...


INCINERATOR

Recommended Posts

  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply

Еми...като видят немски самолет и искат да го свалят, изживяват се като Английските ВВС...ама забравят, че това не е Месерсшмид ами БМВ :D

Link to comment
Share on other sites

Защо всеки се зарибява да се дърпа с мен или да прави слаломи покрай мен? :bgrin:

Един вече изгоря с 20тачка сигурно :lol:

 

 

аз тва и преди съм го казвал щото като някой селяк в голф 3ка с хиляда и 200 лепенки те види в тая кола и те дръпне (без да разбереш че се дърпате де) като спре после на светофара си вика брей тоя за къв се е набутал 100 бона за такава кола като с мойта за 3 бона го праа смешен........

 

пък и нали трябва вечерта да има теми за разговор..... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Защо всеки се зарибява да се дърпа с мен или да прави слаломи покрай мен? :bgrin:

Един вече изгоря с 20тачка сигурно :lol:

 

Щото винаги е кеф с насаден "охлов" да дръпнеш кола за 46312846023473209 евро ;)

Link to comment
Share on other sites

бат чеф понеже те гледам че си супер поддръжник на разните там сапунерки с охлюви мохлюви колко според тебе такива голфа/фиата/бмв-та има в града ? само информативно щото според мене тия дет са с лепенки и неон на 70 коня са повече......

 

 

иначе да кеф е да караш примерно audi s2 coupe 300 коня с леко захабена боя и неподдържано състояние и да накажеш някой ЦЛ примерно ....... ама не са особено много такива ентусиазци.....

Link to comment
Share on other sites

бат чеф понеже те гледам че си супер поддръжник на разните там сапунерки с охлюви мохлюви колко според тебе такива голфа/фиата/бмв-та има в града ? само информативно щото според мене тия дет са с лепенки и неон на 70 коня са повече......

иначе да кеф е да караш примерно audi s2 coupe 300 коня с леко захабена боя и неподдържано състояние и да накажеш някой ЦЛ примерно ....... ама не са особено много такива ентусиазци.....

 

има, не е като да няма ;). има някои много сериозно "надути" ;). Не са много.... Тия дето наистина са им направени колие нямат лепенки и такива неща ;). Липсват им седалки ала-бала :lol:

 

Тоя ЦЛ струва колкото няколко апартамента. В тоя живот за сега няма изглед да го карам, ама турбинка по-може да си позволи човек.

Link to comment
Share on other sites

ама не са особено много такива ентусиазци.....

 

Василе, след 5 минутно превиване от смях мога да кажа, че понякога просто ме изумяваш! Откъде я измисли тая дума не знам, но ще я запомня може би завинаги :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Бяха ми казали, че Плд има една е30-ка която дъпра на 1/4 F430...Страшна работа да я срещне човек на пътя :) .

 

Дам, сега даже се продава една пловдивска м3 е30 за около 15к +.Ама е бонбон.Ако човек може да я поддържа и ги има паричките тая кола ще му се отплати 100 пъти повече от Хюндай, Тойота и некви други бръмбари с тракторни двигатели( само за малкия клас говорим ).

Link to comment
Share on other sites

Щото винаги е кеф с насаден "охлов" да дръпнеш кола за 46312846023473209 евро ;)

 

 

Окей, нека Ви е кеф да се дърпате с "охлювите", мен пък ми е кеф да си карам със свален таван, да си слушам качествена музика и когато реша да си вдига 250 на магистралата, зимата да ми е топличко веднага в колата, когато искам да спра екстремно да мога да спра и тн, и тн...

Link to comment
Share on other sites

Бяха ми казали, че Плд има една е30-ка която дъпра на 1/4 F430...Страшна работа да я срещне човек на пътя :) .

 

Дам, сега даже се продава една пловдивска м3 е30 за около 15к +.Ама е бонбон.Ако човек може да я поддържа и ги има паричките тая кола ще му се отплати 100 пъти повече от Хюндай, Тойота и некви други бръмбари с тракторни двигатели( само за малкия клас говорим ).

 

По-страшно става като оборотите се качат над 2000 ;).

Link to comment
Share on other sites

По-страшно става като оборотите се качат над 2000 ;).

 

 

Да, страшно е - чакаш я диференциала да падне, я скоростната кутия - не веднъж се е случвало на Божурище и Калояново :D

Link to comment
Share on other sites

Окей, нека Ви е кеф да се дърпате с "охлювите", мен пък ми е кеф да си карам със свален таван, да си слушам качествена музика и когато реша да си вдига 250 на магистралата, зимата да ми е топличко веднага в колата, когато искам да спра екстремно да мога да спра и тн, и тн...

 

 

Да, страшно е - чакаш я диференциала да падне, я скоростната кутия - не веднъж се е случвало на Божурище и Калояново :D

 

 

 

Тоа пък я кажи си ся че завиждаш на всичките тия рейсъри с бегачките от митницата ни са прай знаем че тайно искаш да продадеш бмв-то да си купиш хонда сивик и да я направиш 300 коня :)

Те може да са без екстри тия коли ама ако караш такъв дарак пишката ти всеки ден расте с по 2 санта като я изрежеш на светофара :punk :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тоа пък я кажи си ся че завиждаш на всичките тия рейсъри с бегачките от митницата ни са прай знаем че тайно искаш да продадеш бмв-то да си купиш хонда сивик и да я направиш 300 коня :)

Те може да са без екстри тия коли ама ако караш такъв дарак пишката ти всеки ден расте с по 2 санта като я изрежеш на светофара :punk :lol: :laughing:

 

Особено ако си с момиче което сваляш! - не забравяй това!

Link to comment
Share on other sites

Да щото на втора среща вече си качил левел 20 и ниво второ опипване , пък и на втора среща може да ти подари оная лепенка на рекаро която така мечтаеш да имаш ама пешо с калибрата я е купил преди тебе :)

Link to comment
Share on other sites

Аз не знам на вас колко пъти са ви треперели коленете като си слезете от колите, ама на мен често ми се случва с оная въшка дето е в 1-ви пост на да си покажем колите

 

и какво общо имат жените? Колата ако се кара за кеф, се кара сам. Или с навигатор

Link to comment
Share on other sites

Аз не знам на вас колко пъти са ви треперели коленете като си слезете от колите, ама на мен често ми се случва с оная въшка дето е в 1-ви пост на да си покажем колите

 

и какво общо имат жените? Колата ако се кара за кеф, се кара сам. Или с навигатор

Не ги разбираш тия работи, щото вече си поодъртял... :lol: ...ако си на 18, това ти е почти единственото, за което си мислиш - как да впечатлиш еди коя си...ама си го мислиш с най-користни задни мисли - "Мама й да *** на тая, много инат излезе...я да я кача в резачката и да изпиля малко гуми, че барем се навие най-после да ми пусне..." :devil :devil :devil

 

Иначе ако трябва да съм честен, досега не съм карал кой знае колко бързи коли...единственото по-бързо нещо, на което съм се качвал е Ротакс-а на Лаута (~5 сек. /0...100 км./ч.). Първият път като врътнах 10 обиколки...не може да се каже, че са ми треперили колената, но определено тръпката от залепянето за седалката си я имаше. Следващите обиколки обаче свикваш и вече не ти прави впечатление...и даже вече искаш още...по-дълга писта и още по-бърза машина....това явно си е заложено в човека (или поне в някои). :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Мухахаха. Една жена щом е излязла с теб, значи вече ти е пуснала. Друг е въпроса дали ще го направиш по красивия начин или първо ще я оттегчиш до смърт, ще я караш да се крие под седалката от срам, заради просташките ти номера на светофара. Боже колко мъка трябва да изтърпи една девойка за я питаш накрая :Свърши ли?" :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

което ме подсети как Владо Арабаджиев дойде на салона един приятел да тества как върви С8 , покара го бая мъжката и като се върна каза че не му харесвало как върви бавно било , качи се на м6-цата и си замина заедно с охраната :)

Link to comment
Share on other sites

Да, страшно е - чакаш я диференциала да падне, я скоростната кутия - не веднъж се е случвало на Божурище и Калояново :D

 

малко са е93-ките в града. Да го кажа така. Сега мисля, че ме разбра.

Link to comment
Share on other sites

което ме подсети как Владо Арабаджиев дойде на салона един приятел да тества как върви С8 , покара го бая мъжката и като се върна каза че не му харесвало как върви бавно било , качи се на м6-цата и си замина заедно с охраната :)

 

 

Това между другото му е втората М6ца ;)

Link to comment
Share on other sites

Те и бентлитата гледам не ги карат много , сигурно бая се чупят :P

 

не е там работата. той може да я кара, но аз не мога, за сметка на това едно турбиниране не струва 100 000 лева ;). Все пак няма да правим 8 секунди коли, а 70, 90 коня над заводските данни ;). На всичко от горе никой не те кара да купиш ВСИЧКО ново. Турбото може да е от ударена Калибра да речем. Кулери бол за по 300, 400 лева, турбо път, електроника, настройка, спирачки и окачване, малко по-големи дюзи и внимаваш да не стопиш някое бутало :):):):)

Link to comment
Share on other sites

Това между другото му е втората М6ца ;)

 

а незнам аз го познавам на здравей и здрасти покрай състезанията му на картинг на който съм ходил понеже един приятел му беше механик

 

 

иначе м6-цата не ми харесва толкова колкото м5 или м3 , нещо отзад ми грознее като на кораб ми прилича

иначе от на владо колите мицубишито което имаше къртеше мивки - НЯМА ТАКАВА КОЛА :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...