Jump to content
BulForum.com

Удоволствие от шофирането...


INCINERATOR

Recommended Posts

  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply
То по тая логика, теб трябва да те шамарят на всеки светофар на който спреш, щото от къде да знаят дали няма да им направиш някой "фал" 10 метра след кръстовището при някой "пирует" на път?!

 

КОГАТО И ДА ГО ОШАМАРИШ НЕГО ВСЕ ЩЕ Е КЪСНО!!! Пазу видиш ли го - профилактично 2 шамара зад врата че да му държи влага! :lol:

 

 

И що да не я пусна?При положение, че съм спрял и ме държи червено?Какво, по-добре да прехапя съдединителя и да държа 3 пръста дистанция от предния и да не й дам даже възможност да се престрои?

 

Зависи какво е правила преди това, може и да не я пусна ако се е нахакала в лява лента щото опашката е по-къса и после - айде мигач.

Link to comment
Share on other sites

Ал не се прави ся, "чел, чул" кажи си...ял ;)

 

zlobil и каймата е много добра.Вие от някой зареждате ли ги или имате и цех?!( ще мина в темата за храните, знам че само пречи този разговор в раздела за коли )

 

Ся, сериозно.В последно време от къде ли не пазарувам месни продукти - включително и от складовете на търговиите - и при него е едно от малкото места от където ми се е случвало да взема по различно време един и същи продукт и все да е добър.Не ми се коментира при някои марки кайми по-специално, че има всичко, но не и месо в тях.

Link to comment
Share on other sites

КОГАТО И ДА ГО ОШАМАРИШ НЕГО ВСЕ ЩЕ Е КЪСНО!!! Пазу видиш ли го - профилактично 2 шамара зад врата че да му държи влага! :lol:

Eee много малко бе ... :lol:

 

Ще взема да си лепна един стикер "Извинявай !" под Pioneer-ския на задното стъкло ... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пазу, ако някой път по време на поредната ти змиорка, един тъмносин пасат те притисне и те качи на тротоара (сори ако се случи стълб точно на това място :devil )...да не се чудиш "къ'в е тоя и защо е по-луд от мене", а да си спомниш, че съм ти го обещал. :rolleyes: :punk

Link to comment
Share on other sites

Пазу, ако някой път по време на поредната ти змиорка, един тъмносин пасат те притисне и те качи на тротоара (сори ако се случи стълб точно на това място :devil )...да не се чудиш "къ'в е тоя и защо е по-луд от мене", а да си спомниш, че съм ти го обещал. :rolleyes: :punk

Ако ме догониш , ще се радвам да ти покажа що е туй - отпор :lol:

 

А после ще се смеем заедно , ще пием биричка и ще възхищаваме на ожулената боя и липсата на някое страничко огледало :D

Link to comment
Share on other sites

Midex, дай снимка да знае от кой да се пази.

 

Pazu, специално заради теб ще взема някой стар дарак ще му сложа ролбари и разни други екстри и после ще те дебна да минеш...

Link to comment
Share on other sites

Ако ме догониш , ще се радвам да ти покажа що е туй - отпор :lol:

 

А после ще се смеем заедно , ще пием биричка и ще възхищаваме на ожулената боя и липсата на някое страничко огледало :D

Ще те догоня, не се притеснявай... :rolleyes:

Проблемът ми е, че бира не пия ако ще карам кола и по принцип съм много спокоен, докато карам - не се амбицирам напр. от някой, дето е решил непременно да дърпа на някой светофар...но пък след някои определени целенасочени изпълнения много бързо качвам адреналина и след 3 секунди вече не мисля за колата си и какво ще й се случи (за ожулената боя на предишната ми кола питай Раптор...той знае как се справям с проблема). Би ме спряло само да скоча напр. на някоя девойка, която я виждам, че толкова си може и че "неможенето" й и простотиите на пътя й идват съвсем естествено отвътре...или пък на някой с дебел врат, дето знам, че ще ми изкара пистолет след случката, а теб те знам, че не ходиш въоръжен, така че определено няма да се разминеш с бордюра. :P

 

П.П. В такива моменти тази финална фаза също се явява като част от удоволствието при шофиране. И Васко по подобен начин постъпва в такива ситуации - бързо пали....ама и много си пази колата, докато мен за коли не ми дреме... :)

Link to comment
Share on other sites

Абе майтапа настрана, всеки е голям бабаит и много са изнервени хората но едни мои познати ми разказаха случка как техен клиент спрял пред входа на една къща и малко пречел на 2та гаража около входа - не невъзможно да се мине просто с повече маневри и неприятно. И единия от собствениците дотам набрал че стоял и го чакал да се покаже въпросния виновник след което взел да го псува. Човека се извинил веднъж но явно това не му е било достатъчно ами продължил. Виновния изръсил нещо от сорта "така отгоре си голям бабаит" и онзи за да докаже че е наистина голям бабаит слезнал и тръгнал да се бие (в същия момент другия вече се качвал в колата и тъкмо щял да тръгва). Та "бабаита" го награбил, измъкнал го от колата и се засилил да му чупи тиквата със своята собствена, само че другия се оказал по-ловък и за няколко секунди му вкарал няколко крушета, след което след като замаял противника го започнал по-сериозно докато го свалил на капака на колата и там продължип да го налага. Спрял за малко и казал айде стига или нещо такова но "бабаита" решил че изобщо не стига и се хвърлил още един път при което другия го подхванал още по-сериозно но този път го свалил на земята и така... та за едното нищо доста сериозен пердах бил станал... Мисълта ми е че никога не знаеш на какъв ще попаднеш и най-опасните хора които знам изглеждат доста по-"невинно" от други които изглеждат страшно и толкова, даже са кротки и отстъпчиви...

Link to comment
Share on other sites

Така е . Една потребителка от форума имаше подпис .. като не искаш мира , ще получиш секира . Та така си е . Пък още по-забавно е като извадиш помощно средство , измъкнат ти го от ръцете и почнат да те налагат с него :lol:

 

Мисълта ми е че никога не знаеш на какъв ще попаднеш и най-опасните хора които знам изглеждат доста по-"невинно" от други които изглеждат страшно и толкова, даже са кротки и отстъпчиви...

 

av-1125.gif

Link to comment
Share on other sites

Ето я новата версия на това за което говоря аз по принцип > http://news.automedia.bg/read/5664.html

А ето го и конкретния модел/генерация който споменах >

http://www.youtube.com/watch?v=txnsy1e08zw

Бахмааму, как успяха да извадят 405 коня от същия двигател, дето търкалям вече две години? Това е нечовешко. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам една съученичка , дето като ми седве в колата и гъза и ми опира в лоста и освен тва трябва да включа на бензин за да превъртя гуми на светофара :cry

 

Нейни снимки не ми искайте , не се събира на една...

Никакъв голфър не си ти бе, момче....! :angry: Ми вземи да си прочетеш сервизната книжка бе! Ми там хората са ти го написали като за прост човек- Ахтунг - крокодили - НАЙН !!! - верботн!!!

Link to comment
Share on other sites

Ако си мислите че ще ме уплашите нещо не успяхте. Имам няколко бири, 2 вида уиски и т.н.... а Васко ако ще идва да докара прочутите мезета инак го връщам!

Сега по темата:

Не знам какъв пилот ще го кара това нещо, но rollercoaster-a на който се качвах ускоряваше от 0 до 100 за 3 секунди и честно казано се замайвах сериозно...

 

Да не си бил на Голиат или Дежа ву в Атланта. На мен ми се свиха едни работи, а дори нямах смелост да се кача на Дежа ву(как се пише тая дума бре) :lol:

 

Днеска........ах днеска....Пред 4-ти корпус(ТУ). Мисля, че беше жълт Нисан Силвия. Блоу офф-а се разсвири, а задницата небрежно тръгна на страни.......размекнах се. :love завиждам му :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Колеги , Шофьори ,"състезатели :excl: ",

Прочетох темата до стр.9 и не изържах да продължа по нататък (трябваше вече да си излея мислите).

1-во по темата- Аз съм любител на високите скорости (като всеки нормален шофьор) .Карах служебен автомобил VW Passat 1989г. 1.6 карбуратор 72hp (от които 40 мъртви),сега фирмата направи upgrade и закупи Ford Tourneo Connect 1.8 TD 90hp (за щастие всичките са живи). И с 2-та автомобила карам като абсолютен профан,без да се замислям колко фатални може да са последствията. През деня градско карам с 75-80 км на места 100-110 (в часовете от 08:00-18:30) ,когато ми се е налагало да карам вечер (22:30-02:00) карам с 45 -50 км. Мисалта ми е ,че е удоволствие и в 2-та случая ,но на каква цена всеки сам за себе си може да прецени . За мен е удоволствие да си карам с 50км/h да си слушам музичка ,да спазвам правилника (междодругото който не го е спазвал от бая време нека един ден да си даде мира и да го спазва от а -я -много ще се забавлява). Обичам планинските пътища ,шофирането по тях е удоволствие .Взимал съм разтоянието х.Здравец- Пловдив за 14 мин (и после направо в сервиза -за смяна на накладки и дискове) беше забавно испълващо с адреналин приключение и беше 06:30 сутринта бързах за неотложна среща -не че се оправдавам.Колкото за "колегите "със самолетите дето карат с 300 по нашите пътища мога да им кажа само 1 - напишете си завещанията преди да се качите в колата :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...