Jump to content
BulForum.com

Удоволствие от шофирането...


INCINERATOR

Recommended Posts

Guest Rumbata
Не знам за пенсионерската група, но не си се хвалел като пазу с такива изпълнения, а Румбата реши че не може да те обори с други аргументи та реши да ти напомня за семейните задължения и не можах да се сдържа.

 

Това че някой не е на 18 не значи че е инвалид нещо е**ти...

 

бе Дядо, ти ме разсмиваш :lol: за кви семейни задължения говориш?

явно не си Дядо, а батко, щом не знаеш, че над 40год те са забранени от конституцията...

имах предвид извънсемейни задължения :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply

Рапторе, ти да нямаш температура нещо? В това време на лаута? С удоволствие ако беше на закрито пистата, сега освен зверска настинка и някакво схващане не е ясно какво друго може да си докараш. Да беше по-топло с удоволствие да се посъстезаваме малко...

 

бе Дядо, ти ме разсмиваш :lol: за кви семейни задължения говориш?

явно не си Дядо, а батко, щом не знаеш, че над 40год те са забранени от конституцията...

имах предвид извънсемейни задължения :P

 

Те забранените неща са най-приятни ... и интересни :)

Link to comment
Share on other sites

бе Дядо, ти ме разсмиваш :lol: за кви семейни задължения говориш?

явно не си Дядо, а батко, щом не знаеш, че над 40год те са забранени от конституцията...

имах предвид извънсемейни задължения :P

 

Всеки уважаващ себе си мъж, задоволява първо семейството :P (поне доколкото може)

Link to comment
Share on other sites

На Срещата припомних първите мои, а и не само мои карания - все зимни, с включено замръзване на сълзи и сополи. Какво по-добро от това хахаххах

 

На който му е студено на ръчичките да си носи ръкавици, преди време раздаваха, но сега чувам си правят пас...

 

Идеята е проста - всички спортисти се явяват, въртим по 10, въртим състезание, пием димящи напитки после. Някои пием и недимящи, но искрящи :devil

Link to comment
Share on other sites

Пазу тва , пазу онова ... само дето пазу до ся няма кьораво провинение или инцидент да чукна на дърво и пак съм луда глава и пак карам като откачен на моменти ... но за това се иска и рефлекс и мислене .. и предвиждане най-вече ...

 

Ади със здраве :)

Link to comment
Share on other sites

Културно, кротко и ясно може да се разберем на картинг писта Лаута! Всички тарикати се събират и се пробват едни срещу други! Пламене предлагам твоята и моята жена да развеят флаговете :P Ако не стартовите, то поне финалните. Дип че си най-добър, ако попаднеш на спънат карт знам, че пак аз ще спечеля :devil После може да се пуснеш с Ротакс-а да раздадеш уроци. Искам само да споменеш кой те подкара към пистата навремето B)

 

 

аз съм за , само да не е събота/неделя че прасета ще колим ... ако искате след неделя когато кажете

 

Рапторе, ти да нямаш температура нещо? В това време на лаута? С удоволствие ако беше на закрито пистата, сега освен зверска настинка и някакво схващане не е ясно какво друго може да си докараш. Да беше по-топло с удоволствие да се посъстезаваме малко...

 

женчо женчо женчо .......... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не се коси. Ще им сложим високоскоростни камери и на патрулките и ще въ изхващат най накрая всичките гадни гоуфажии

E те докато се oборудват така , аз вече няма да карам отличаващ се голф :lol:

Link to comment
Share on other sites

женчо женчо женчо .......... :lol:

 

Къв женчо бе? То е ясно Снежанка кой я... упс :huh:

 

E те докато се oборудват така , аз вече няма да карам отличаващ се голф :lol:

 

Амин :P

Link to comment
Share on other sites

Пазу тва , пазу онова ... само дето пазу до ся няма кьораво провинение или инцидент да чукна на дърво и пак съм луда глава и пак карам като откачен на моменти ... но за това се иска и рефлекс и мислене .. и предвиждане най-вече ...

 

Само аз ли има спомен, че pazu кара "от вчера"....

 

аз съм за , само да не е събота/неделя че прасета ще колим ... ако искате след неделя когато кажете

женчо женчо женчо .......... :lol:

 

Василий, чакам лимузината на Буда да ни вземе- предварително всички се събираме у нас... като последния път...и ако въобще този път стане - носим си пиенето - съсипваме ти хладилника

Link to comment
Share on other sites

На който му е студено на ръчичките да си носи ръкавици, преди време раздавах, но сега чувам си правят пас...

 

A мани тая работа. Преди 5 години можеше и да се вържа, сега с бой не можеш да ме накараш в такова време :) Предпочитам да си поркам уискито пред телевизора на 25+ градуса температура в къщи... 30 като при Пламен ми идва леко топличко :D

 

 

 

Пазу тва , пазу онова ... само дето пазу до ся няма кьораво провинение или инцидент да чукна на дърво и пак съм луда глава и пак карам като откачен на моменти ... но за това се иска и рефлекс и мислене .. и предвиждане най-вече ...

 

Пак мислиш по грешен начин. Това че не са те хванали и не си попаднал в ситуация не значи че си 6+... ей това се опитвам да ти го набия в главата специално на теб но някак не прихващаш :lol:

 

аз съм за , само да не е събота/неделя че прасета ще колим ... ако искате след неделя когато кажете

женчо женчо женчо .......... :lol:

 

Мани картинга, кажи за прасето и мезетата - чух че имало някакви прословути твои мезета и DaToNiK точела лиги по тях от маса време... сега май е подходящия момент да те питаме за тях, а?

Link to comment
Share on other sites

Пак мислиш по грешен начин. Това че не са те хванали и не си попаднал в ситуация не значи че си 6+... ей това се опитвам да ти го набия в главата специално на теб но някак не прихващаш :lol:

Видях аз на срещата , как взе оня завой :lol: ... но прецени ситуацията нали ? :)

 

Eто това се опитвам да ти кажа пък аз

Link to comment
Share on other sites

ония ден от митницата ходих 2 пъти до макдоналдс с едно атв да купувам ядене , ся съм болен ама кефа да го изрежеш тва животно по новия надлез и да видиш как всичко спира и се чуди кво стаа е незаменим :)

 

няма да обяснявам на макдрайва как ме гледаха :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Кат' тИксаски селянин с ранчИ с добитък?! :D ( не се сдрържах просто имаше един материал за Буш в неговото ранчо с АТВ-та как събират кравите и сега като спомена как те гледали и ... )

 

А за кефа, това на Голф 2-ка да му изпушиш гумите докато собственика ти ръкомаха в отчаяние - жестовете се опитват да изразят "Тия гуми ги купих преди два дена( 110лв бройката ), спри ИДИОТ ТАКЪВ!" -, няма такъв просто :)

Link to comment
Share on other sites

Един инструктор изпитва кандидат водач....

Сега на Т образно кръстовище имаме : Линейка , Пожарна и Полицейска кола , всичките са с предимство пред другите , въпроса е кой ще мине първи . Попитал инструктора...

 

- Как кой , естественно че маршрутката... Отговорил сигурно новака

- Е как така то маршрутка няма бе ?!? :!?

- То няма няма ама те винаги минават първи

 

 

:):):):):):):):):):):):):)

Link to comment
Share on other sites

А за кефа, това на Голф 2-ка да му изпушиш гумите докато собственика ти ръкомаха в отчаяние - жестовете се опитват да изразят "Тия гуми ги купих преди два дена( 110лв бройката ), спри ИДИОТ ТАКЪВ!" -, няма такъв просто :)

Наемодателя ... да не те подпукам аз тебе :)

Link to comment
Share on other sites

Видях аз на срещата , как взе оня завой :lol: ... но прецени ситуацията нали ? :)

 

Eто това се опитвам да ти кажа пък аз

 

Глей го как вместо да се опита поне да схване какво му говоря почва с "ама ти не си идеален". Аз кога съм казал че съм идеален? Серсем и половина съм мога да го повторя колкото искаш пъти и да го напиша и с по-големи букви. Не съм по-умен от едно хлапе нали така беше лафа. И още не съм излезнал от пубертета (щом пиша по тоя форум какво очакваш)... но ставаше дума че "аз още нямам произшествия" не е никаква гаранция че си голям шофьор (или каквото и да е друго). Прави разлика между необходимо и достатъчно условие. Необходимо условие за да те глобят е да караш с превишена скорост. Достатъчно е обаче да има катаджии за да го направят. Като няма нищо че караш с превишена скорост - минаваш метър...

 

 

 

ония ден от митницата ходих 2 пъти до макдоналдс с едно атв да купувам ядене , ся съм болен ама кефа да го изрежеш тва животно по новия надлез и да видиш как всичко спира и се чуди кво стаа е незаменим :)

 

А за всичко друго има Mastercard, a? :)

Link to comment
Share on other sites

За pazu -

Ами той човека ми каза "Ей, ти ключовете премести я!"Това си беше явно хвърляне на ръкавицата :) Пък и сме гъстаци и се ограничих до не повече от 4-6 секунди пушек, все пак знам, че от неговия бюджет наистина излизат гумите.

А ти можеш да ме подпукваш, когато искаш.Може да си вземеш разтегателна палка, газов пистолет, възглавницата на която спиш...каквото счетеш, че помага.

 

По темата -

Много ме дразни като тръгне човек да подава газ в някой завой на кола с предно как почва да ти олеква волана.Като под подава газ не имам предвид леко да я гали.Също така, не знам защо не слагат blade подобни диферециали на всички с предно, като Фокус-ите RS изпълнение.Щеше да е огромен кеф, като Шпер диференциала при задното :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

много е лошо когато към 2.00 всички форумни писари начело с дядо мраз са на линия , няма как да срещнеш пост по къс от 123-12-30912-391-095438у4359 изречения :)

Link to comment
Share on other sites

много е лошо когато към 2.00 всички форумни писари начело с дядо мраз са на линия , няма как да срещнеш пост по къс от 123-12-30912-391-095438у4359 изречения :)

 

Ай сиптир бе днес пиша кратко и пак се оплакваш...

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :punk :punk :punk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

дали да не взема да го цитирам тоя пост за да остане в историята като първият пост на дядо мраз в който няма към 2200 думи

Link to comment
Share on other sites

Къс пост на Дядо Мраз е този, който като го сложиш в подписа си с най-малкия шрифт, не надвишава 10 хоризонтални реда и 100 пиксела по височина. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ами аз си карам с "200" вече 27 години и не съм имал конфликтни ситуации. Значи или съм баси късметлията или просто не попадам в такива ;) Затова и повтарям, че се кара с акъл, а не с тежък крак!

може да звучи банално, но има една приказка "един път се случва"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...