Jump to content
BulForum.com

WINDOWS 7.0


ggg

Recommended Posts

Ето го решението на проблема Цък

И следващия път внимавайте със ъпдейтите ;)

 

 

Ам всъщност открих и друго решение...ъпдейта найстина завършва на 033, така че внимавайте, а ако някой го инсталира, сваляте най новата версия на някой лоудър...особенно тоя в арената или няма значение, активирате. ПЦто се рестартира и видимо нищо не става, на прозорчето което изкача да предупреди че използвате нелегален софтуер има "Go online and resolve the problem" ... цъкате минавате онлайн проверка , засича го като легален и всичко е точно...четох че и с Remove WAT става също...но предния начин сполучи така че...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Не знам кой е луд в днешно време да е пуснал автоматично windowsupdate ако не си е купил ОС-а.

 

Аз понеже ме мързи beer.gif (основната ми ОС е сървър 2008 и за лаптопите ми е все едно)...

Всичко си пише, само да има кой да чете lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Не знам кой е луд в днешно време да е пуснал автоматично windowsupdate ако не си е купил ОС-а.

 

Аха аха да споделя че аз но пък моя е от фирмения MSDN което е все едно съм го купил :)

Link to comment
Share on other sites

вчера майка ми е правила нещо на компютъра ... и като се прибирам гледам, че 7-цата не е оригинално копие. инсталирал съм версия(ето тази), която е активирана т.е. не съм използвал разни активатори и louder-и. същата 7-ца съм я инсталирал и на лаптопа и там това съобщение за оригиналност на копието го няма ... та се чудя какво може да го е предизвикало това деактивиране на windows-а :blink:

хич не ми се занимава да го преинсталирвам :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ето го активатора, който решава проблемите с последният update на Windows 7 - http://search.data.b...%20by%20Daz.zip

 

След рестарта на системата отивате на сайта за проверка на MS - http://www.microsoft.com/genuine/ (отворете го с IE за по-лесно). След като се извърши проверката ще ви изпише, че Windows-а е легитимен. :)

Link to comment
Share on other sites

добре де, не може ли проста да не го инсталираме този ъпдейт '033'? на мен ми седи в опашката и се чудя какво да го правя...

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ви отделя за секунда от темата?

Някой има ли ATi Mobility Radeon7500?

Интересува ме читав драйвер, който може да не прави мизерии под Windows7

Link to comment
Share on other sites

добре де, не може ли проста да не го инсталираме този ъпдейт '033'? на мен ми седи в опашката и се чудя какво да го правя...

Може, но най-безболезненото решение, ако вече си допуснал да се инсталира е "Remove WAT 2.2.5" - маха всичко свързано със антипиратската защитата в Windows 7, като след това Windows Update продължава да си бачка :)

 

*edit: дори антивирусната на Microsoft - "Microsoft Security Essentials", която не тръгва на non-Genuine, след инсталиране на Remove WAT си казва, че "This Windows passed genuine validation" :)

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли не ми излизат подобни '033' ъпдейти? :rolleyes:

Ми то се появява периодично като при ХР-то. Там въпреки, че съм избрал ъпдейта за за проверка да не се сваля и да не ме пита, периодично се появява с другите ъпдейти. Същото е и тук. Преди време го спрях, миналата седмица се появи пак. Та го махах отново тоя 003.

Link to comment
Share on other sites

понякога излиза след време. (не знам защо). Дори и на оригинален вин и там си излиза, но там го инсталирам с кеф и си викам "Айде сега ми кажете че не съм бил дженуин де..." :)

Link to comment
Share on other sites

Аха, аз мислех, че може да има общо с версията на 7-цата, защото нерядко проверявам последните 2-3 месеца откакто я имам инсталирана, и не съм го засякъл това.

На какъв горе долу период го засичате, аз за 2 месеца нито веднъж.. Всички ли сте с Ултимате?!

И пак, ако ръчно се преглеждат ъпдейтите преди да се сложат, си е най-добрата практика :) .

Link to comment
Share on other sites

Аха, аз мислех, че може да има общо с версията на 7-цата, защото нерядко проверявам последните 2-3 месеца откакто я имам инсталирана, и не съм го засякъл това.

На какъв горе долу период го засичате, аз за 2 месеца нито веднъж.. Всички ли сте с Ултимате?!

И пак, ако ръчно се преглеждат ъпдейтите преди да се сложат, си е най-добрата практика :) .

Аз съм с ултимате 64 и да ти кажа откакто излезе точно този ъпдейт, досега се появи веднъж - миналата седмица. Дотогава го нямаше. Нямам идея кога и как решава да се появява.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с ултимате 64 и да ти кажа откакто излезе точно този ъпдейт, досега се появи веднъж - миналата седмица. Дотогава го нямаше. Нямам идея кога и как решава да се появява.

И при мен същата работа (и моят е Ултимейт). Ама нали щото, по принцип пареният и таратора духа, та си преглеждам всичко на ръка преди да го инсталирам...

Link to comment
Share on other sites

При мен и на 2та ми лаптопа се появи миналата седмица, а датата на ъпдейта е от февруари.

 

добре де, не може ли проста да не го инсталираме този ъпдейт '033'? на мен ми седи в опашката и се чудя какво да го правя...

Сега не съм на Уин 7, но май имаше опция десен клик върху ъпдейта и HIDE wink.gif

Ако някой го е инсталирал може да го махне и да пробва наново активация.

 

Може ли да ви отделя за секунда от темата?

Някой има ли ATi Mobility Radeon7500?

Интересува ме читав драйвер, който може да не прави мизерии под Windows7

Аз съм с уин 7 на Т41, драйвъра ми е някакъв модифициран на "harryc" и не мога да разбера от това ли ми дава постоянно сини екрани, от wi-fi или от друго, защото снощи цъках 4 часа Underground 2 (с тоя драйвър 3д-то е добро като на хр и няма сечене), през деня слушам онлайн радио (през wi-fi) и ми забива на всеки 30-40мин angry1.gif

Все някакви bad_pool_header, irq_not_less_or_equal, page_fault_in_nonpaged_area и тн винаги различни angry1.gif

 

Даже щях да питам някой ако разбира от дъмпове, щото се мъчих 2 часа с дебъгър и символи и пак не успях да ги разчета минидъмповете.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с уин 7 на Т41, драйвъра ми е някакъв модифициран на "harryc" и не мога да разбера от това ли ми дава постоянно сини екрани, от wi-fi или от друго, защото снощи цъках 4 часа Underground 2 (с тоя драйвър 3д-то е добро като на хр и няма сечене), през деня слушам онлайн радио (през wi-fi) и ми забива на всеки 30-40мин angry1.gif

Все някакви bad_pool_header, irq_not_less_or_equal, page_fault_in_nonpaged_area и тн винаги различни angry1.gif

 

Даже щях да питам някой ако разбира от дъмпове, щото се мъчих 2 часа с дебъгър и символи и пак не успях да ги разчета минидъмповете.

T30.

Имам драйвер, който не дава никакви сини екрани, но в някои от старите игрици като AgeOfEmpires2 TheConquerors ми дава някакви шитави цветове и т.н.

Иначе сини екрани нямаше, но държа всичко да е 100% наред.

Ползвах това чудо ЛИНК, но при някои стари игрици и т.н ми правеше проблеми с цветовете на картината.

Сини екрани наистина нямаше, както и е обещано на страницата, но въпреки всичко не всичко е както трябва.

П.П Твоят с кой вариант на графична карта е?

Ако е 16,32 или 64Mb ми е интересно как си пуснал NFS-то.

Link to comment
Share on other sites

Отговорих ти на лс да не става офтопик.

Същевременно някой ако разбира от дебъгинг да не си трае biggrin1.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Отговорих ти на лс да не става офтопик.

Същевременно някой ако разбира от дебъгинг да не си трае biggrin1.gif

 

Той не си трае ама много зависи какво ще се дебъгва и как

Link to comment
Share on other sites

Търся софт. за Дистанцицонно управление на Windows 7. Желателно ще е да мога да го командвам и от Windows XP (т.е да е съвместим и с 2-та).

 

Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Някой да има Key Viewer за 7-цата?

Пробвах до сега десетина и всички ми изкарват BBBBB-BBBBB-BBBBB-BBBBB-BBBBB...

Уина е Enterprise x64

Link to comment
Share on other sites

Някой да има Key Viewer за 7-цата?

Пробвах до сега десетина и всички ми изкарват BBBBB-BBBBB-BBBBB-BBBBB-BBBBB...

Уина е Enterprise x64

http://www.magicaljellybean.com/keyfinder/

Пише че работи, хората казват че работи... трябва да работи!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...