Jump to content
BulForum.com

За змиорките, бутането и изнервящите номера на пътя


jozo

Recommended Posts

Отивам от нас до пощата (кл.2) - хем е близо, на 3 по-големи светофара разстояние...

 

Както се казва "Ой КОТьО!!!!!!!!!!!!!"

 

И аз ходих мин. седмица! И аз си мислех така. ОК, то е близо. Ще си отида до нас, ще взема колата и ще скокна до там. АМА НьЕ!

 

Има няма 20 минути! 15:30!!!!!!! После се върнах, оставих си колата и отидох на лекции във ВМИ. Нямах нерви пак да търся място за спиране, да се ядосвам и после пак да карам до нас.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

.... Преди се припирах с пазу че няма смисъл да се правят подобни неща но много станаха пазувците половината от тях шофьори на градския транспорт.

ми щото не ги биете още докът се учат на малки бусчета :laughing:

то боя изгражда, не е да разгражда.

 

и ми е интересно в тази приятно топла есен за къф х♚й ви е да се влачите с колите на по 3 светофара разстояние? или не можете да ходите на по-далече от хладилника в кухнята?

не се заяждам. много ;)

Link to comment
Share on other sites

Ето един конкретен пример за змиорките - когато се правиш на рейсър, а нито имаш видимост при зигзазите, нито колата ти е кола, нито имаш нещо в главата....се получава точно това.

 

 

Едит: И още един идиот...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Бахти и шматките са педерастите, дето на тъмно не сменят къси и дълги светлини...

Аз значи ще си счупя ръката да ги сменям, а някои отсреща не ебават и си карат само на дълги.

Най-накрая се изнервих и почнах да бипкам.

Link to comment
Share on other sites

Бахти и шматките са педерастите, дето на тъмно не сменят къси и дълги светлини...

 

Какво да сменят като не са им регулирани бе майна? Това са им късите. Ти пък не свикна ли? :)

 

 

 

и ми е интересно в тази приятно топла есен за къф х♚й ви е да се влачите с колите на по 3 светофара разстояние? или не можете да ходите на по-далече от хладилника в кухнята?

не се заяждам. много ;)

 

В моя случай маршрута беше повечеко а и трябваше да ида да прибера и малкия от детската градина която е малко по-далече а първо и през пощата трябваше да ида.

 

И другия вариант е като трябва да ида до пазара, който е на 1 светофар пешеходно разстояние или 3 светофара с кола. По-лесно ми е да ида пеш естествено че и по-бързо само че носенето после ми еб**а майката на ръцете като се натоваря. Трябва или да ида за 2 марули или ако ще взимам нещо по-тежко като диня и картофи да съм с колата...

Link to comment
Share on other sites

..Какво да сменят като не са им регулирани бе майна? Това са им късите. Ти пък не свикна ли? :)

..

Регулирането на техните фарове не е мой проблем.

Oбаче не е приятно да те заслепяват, когато караш на тъмно :D

Link to comment
Share on other sites

Ми не е. Затова им го връщаш като си пускаш дългите пък да се оправят. Като вземат повече хора да им светят обикновено темерутите се усещат че явно дразнят и си регулират фаровете.

 

На мен по-често ми се струва че ако си пуснат дългите даже ми пречат по-малко защото и аз на дълги и той на дълги виждам по-добре всичко :)

Link to comment
Share on other sites

Аз си сменяm и пак ми мигат ,че уж съм на дълги.Пък колата не е от най-новите.От старите шкоди 120L.

Явно на дядото не му пречи да му светят в очите много здраво :lol:

Link to comment
Share on other sites

Бахти и шматките са педерастите, дето на тъмно не сменят къси и дълги светлини...

Аз значи ще си счупя ръката да ги сменям, а някои отсреща не ебават и си карат само на дълги.

Най-накрая се изнервих и почнах да бипкам.

Аз нали съм още млад и по някой път ги забравям :laughing: :unsure: .

Midex-тоя със Субарото напрао се взе all in -ебати глупака :laughing: .Най-добрия метод за справяне със стреса в карането градско е да имаш хубава музика в колата.Аз примерно като си пусна нещо готинко мога и 3 светофара да си чакам-не ми пречи(макар че избягвам да карам в час пик щото е ужасТ :angry: )

Link to comment
Share on other sites

Аз примерно като си пусна нещо готинко мога и 3 светофара да си чакам-не ми пречи(макар че избягвам да карам в час пик щото е ужасТ :angry: )

 

И така докато не ти направи впечатление как си се наредил на по-дългата колона като културен човек и минат 1-2-3-4-5-6-7 коли..... И ЕДИН АВТОБУС ДА МУ Е***А М****ТА които стигат до колите завиващи наляво и дават десен мигач... а ти си стоиш и си киснеш... и си +още 1 или 2 светофара защото си културен а не нахален.

 

Айде другите мога да ги преживея но честно шофьор на автобус правещ такава маневра искам да го отстрелям и много бих се накефил да прочета във вестника че някой с оръжие е изперкал достатъчно че да запука такъв кретен. Не да го гръмне, а просто да го цели и да го стресне е достатъчно. После сигурно всеки ден ще му нося бонбони и цветя в ареста :)

Link to comment
Share on other sites

Да :), към 17 - 17:30 на кръстовището след Тримонциум ( онова което отива към ПУ ако завиеш примерно на дясно ), реводно си мечатая да съм играч от Counter-Strike :lol:

Link to comment
Share on other sites

Много модерни станаха DRL-ите, обаче масово народът не се сеща да намали интензитета и кара на 100% дълги. Направо ми се разказа играта миналата седмица.

Link to comment
Share on other sites

Майка му стара...вече знам, кое е нещото, което най ме изнервя СЛЕД отнемането на предимство -> седенето и чакането от десен завой да се врежеш директно в лявата или средната лента при положение, че имаш дясна свободна...Ей побеснявам. Добре, че ми се размина, че заради един такъв щях да се отпоря бая яко(тука сам съм си виновен вече)

Link to comment
Share on other sites

Ето, че не сме единствените, които имаме червена вълна от светофари вместо зелена :P

 

По една снимка не може да се съди със сигурност, най-малкото, че щом за тези е червена, за напречните е зелена. :)) А понякога там нарочно превключват всичко на червено, за да мине някой конвой или когато има извънредна ситуация....според зависи...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Искам да се оплача днес сутринта как щях да стана жертва на безхаберието на шофьор който не си бе пуснал светлините...

Излизам на първото кръстовище от нас(няма значение кое) и естественно си спирам на знака стоп и се оглеждам наляво надясно като добавим факта че мъглата беше гъста на не повече от 10 метра видимост и оглеждам се аз гледам наляво далечен автомобил(естественно благодарение на светлините го виждам) гледам надясно също далечен автомобил(пак със пуснати светлини) и естественно преминавам завивам си наляво и си продължавам направо и след 40-50метра по късно забелязвам че някой свети изнервено дълги като луд ... естественно аз се извиняавам със аварийни..

но не захапвам първоначално какво става 10 метра по надолу въпросният автомобил завива и забелязвам че нащо момче не си пуснал фарове нищо.... и захапвам на секундата че като съм завивал наляво съм засякъл пътя на въпросният не светлинен водач(който е идвал отдясн) който явно се е разминал на малко да ме отнесе ...... И веднага ми минават мисли какво ще се да се случи на моя милост ако той ме беше ударил и колко много ядове щях да бера заради малкото услилие да се сетиш че НЕ СТИГА ЧЕ ПОЗАКОН ТРЯБВА ДА СВЕТИШ КАТО ЕЛХА и на ВСИЧКОТО ОТГОРЕ МЪГЛАТА БЕШЕ УЖАС .....

Link to comment
Share on other sites

Почти същото ми се е случвало на излизане от Сакъзов върху моста на Априлов.

В най-дясната лента си излизам най-нормално и след 10-15 секунди някакво "нещо" квичи с клаксона в средна лента?! Ръкомаха ми даже... чак долу на светофара пешеходния като спря видях, че въобще не са му пуснати фаровете (ни за мъгла, ни нищо)... а обстановката си беше "мляко" и 0 видимост.

Link to comment
Share on other sites

Един бял бус ме извади от платното и ме качи на бурдюра тази сутрин. Има леки поражения по колата. Пича избяга. Дори не спря да види дали съм добре. Интересна работа.

Link to comment
Share on other sites

Не знаете на какво станах свидетел... :)

 

Един селяк се качи на половината бетонен мост... реши че е объркал пътя... върна се на заден ход и се включи отново в движението :D

Link to comment
Share on other sites

На тоя трябва да му вземат книжката до живот! Не мога да си представя, че има такива нещастници!

Между другото, аз съм ставал свидетел на подобно нещо. На колето на панаира един благоевградски влезна в насрещното - от България директно зави наляво преди да навлезе в кръговото. Като стигна до края се усети как се е осрал и реши да се довърши като даде на заден ход и се включи в кръговото. Бати глупака, а беше почти излезнал...

 

Психар, на подобно нещо ми се случи преди година точно по това време. Беше наваляло бая сняг и това ме спаси да не изпотроша джантите. Качих се на бордюра без почти никакви щети. Бях натиснал класона без да го пускам с надеждата тоя да спре - само леко намали, може би видя, че се е насрал и избяга. За съжаление беше много гадно времето - валеше сняг и не можаг да му запиша номера иначе 100% щях да се опитам да направя нещо в кат по въпроса...

Link to comment
Share on other sites

За съжаление беше много гадно времето - валеше сняг и не можаг да му запиша номера иначе 100% щях да се опитам да направя нещо в кат по въпроса...

 

И какво щеше да направиш? Да подадеш жалба но без доказателства какво ще могат да направят според теб?

Link to comment
Share on other sites

Щях да се обадя на КАТ да дойдат да констатират ПТП-то и да му издиктувам на ония номера. Не може да няма какво да направят. А ако трябва и свидетел щеше да има.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...