Jump to content
BulForum.com

За змиорките, бутането и изнервящите номера на пътя


jozo

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Тоя отпадък жив ли е? laughing.gif

Уникалния ГОЛФ с 2(ДВЕ!!) бели черти определено е жив...пък и с тфа разположение на платното нема кой друг да е карал освен Пазу :D

Link to comment
Share on other sites

Е дее... чак толкова лошо не беше момчето... верно - говореше малко глупости, възхищаваше се на щуротии но като за годините си нормално... то и аз на неговите години не бях много стока :)

Link to comment
Share on other sites

Имам съседче дето ме съсипа. Въпрос към изпитващия: Мога ли да се вра между колите, че ми писна да чакам по светофарите....на изпит за А категория....Тааа мотор му е майката :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

На връщане от писта Дракон се нагледах как карат върху горещ асфалт "батките", та явно има и по-големи "батки" и от тях :) Поне снима ли го:D

 

_________

 

става въпрос за отсечката която сега асфалтират Карлово - Плд

Link to comment
Share on other sites

На връщане от писта Дракон се нагледах как карат върху горещ асфалт "батките", та явно има и по-големи "батки" и от тях :) Поне снима ли го:D

 

_________

 

става въпрос за отсечката която сега асфалтират Карлово - Плд

По асфалта,зад валяците,в насрещното(ние си караме един срещу нас...половината кола на пътя,половината на банкета)...българския шофЕр е изключително изобретателен

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Доживях спрял за ляв завой автомобил с включен мигач да включи задна и да ме удари! tounge.gif

 

Силно малоумен човечец, добре че бях близо, че иначе щеше със засилка да ме блъсне... Слава богу щети няма.

Link to comment
Share on other sites

Доживях спрял за ляв завой автомобил с включен мигач да включи задна и да ме удари! tounge.gif

 

Силно малоумен човечец, добре че бях близо, че иначе щеше със засилка да ме блъсне... Слава богу щети няма.

Това май влиза в графа Impossible is nothing!Не можа ли да му бипнеш или не те е чул?

Link to comment
Share on other sites

Доживях спрял за ляв завой автомобил с включен мигач да включи задна и да ме удари! tounge.gif

 

Силно малоумен човечец, добре че бях близо, че иначе щеше със засилка да ме блъсне... Слава богу щети няма.

:blink:

Е такива не трябва да ги пускат на пътя... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Това май влиза в графа Impossible is nothing!Не можа ли да му бипнеш или не те е чул?

 

Малко особена ситуация се получи. Значи завивам надясно излизайки от подлеза под Пощата към Пожарната. Там винаги минавам внимателно, защото винаги има откачен добитък на пешеходната пътека. Метри по-надолу по улицата забелязвам един радрънкан Ескорт пуска левия и спира. Разбира се започнах да спирам и аз, като имаше достатъчно време да завие и аз да продължа. Наближавайки обаче го виждам, че нещо се озърта и спрях изцяло. В следващия момент тиквеникът включва задна, аз натискам клаксона докрай, но нашия смело ме изтрясква с около метър засилка. Подхрвърли колата направо.

 

В първия момент реших, че ударът е лош и бях готов да го удуша, но като слязох с учудване видях, че няма никакви щети, освен леки следи от пластмаса, които с пастиране се махат. Друго си е гъвкавата броня... Шофьорът на другата кола беше видимо уплашен и си оплете приказката. Заяви ми, че искал да тръгне напред, но явно скоростната му кутия не била наред. Мисля че го измисли това, тъй като от ситуацията личеше, че търси нещо и съвсем съзнателно тръгна назад, но как да е. Остана със счупена задна броня и уплах.

Link to comment
Share on other sites

Днес направо се побърках, заради празника ли, незнам ама хората карат като луди, в рамките на 5 минути, два пъте щяха да ме блъснат, първият път беше една шматка, която явно беше убедена, че мигача и осигурява предимство и буквално се вряза пред мен, добре че имам хубави спирачки и втория път един чичка, който се включи в движението без да погледне дали идват коли ако имаше кола в ляво просто нямаше да има къде да отида и да го отнеса поне с 60км. Лошото беше, че имаше две деца в колата му. Направо не мога да се начудя на такива хора, всеки ден четем за сумати катастрофи и пак никаква отговорност и внимание на пътя няма.

Link to comment
Share on other sites

Днес точно 6 пъти, хубаво, че бях пил и не шофирах аз та само се кефех какви са тапири тия. И всичките нагли - хем те са те засякли, отнели предимство и т.н. ... обаче си ръкмахат, псуват. Абе як ден.

Link to comment
Share on other sites

Заключението ми, че в Пловдив са едни от най некъдърните шофьори, се потвърждава с всеки изминал ден. angry1.gif

 

 

Изобщо не си прав...

 

Явно не си бил в Пазарджик :D

 

 

... и Хасково - видя ли номера от тия две проклети места и моментално минавам в режим "пълна готовност" laughing.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Хюстън, бейби! (казано в стил Остин Поуърс). За годинките до сега се научих, че и ВЕЛОСИПЕД да видя с номер от там, то той скоро ще ме изпревари - от ляво, от дясно, от горе, от долу... ВИНАГИ ЩЕ СЕ ОПИТА!

Тези имат само два режима на каране:

А) спрял

Б) изпреварващ

Link to comment
Share on other sites

Снощи точно в този стил един със зловещата регистрация РА съсипа всичко, записано в правилника на Цариградско шосе в София. Като почнем от "ксенон" за 60-70 лева, който ти вади очите и всичко нататък - включително класическото изпреварване от най-лява в най-дясна лента и рязко връщане пак в най-лява... f1.gif

Link to comment
Share on other sites

Вчера една как с Volvo c70 2.0d си застана в дясната лента на Сакъзов и пусна ЛЯВ мигач. Спираме ние зад нея... Хубавичка, русичка ...мозък - 0. Мацата реши, че не й е мястото в тая лента и хоп (то няма никой и тя си е 1ва кола) в лявата. Мърдаме ние напред и се нареждаме в дясната, да се включим по Руски (посока Централна).

Гледаме се с Маца, светва зИлено и хоп, нашата с пуснат ЛЯВ мигач, от ЛЯВА лента зави на дясно!

 

(отиваше девойката на кафе до водната палата се оказа)

Link to comment
Share on other sites

Явно не си бил в Пазарджик biggrin.gif

 

Не само че съм бил... а и още нещо :)

 

Стига.... не ми сравнявайте Хасково и Пазарджик....

Тук е някакъв АД бе хора.... мигачи не им трябват, всеки е по хитър от другия, престрояват се както намерят за добре, паркират по същия начин. Всеки е агресивен, псува и вика...

Съвсем скоро ще ми прекипи канчето и или ще бия някой, или бой ще ям :D

 

Неприятно ми е да плюя по Пловдив, но сравнението със София е убиствено не в наша полза!!!

Link to comment
Share on other sites

Не само че съм бил... а и още нещо :)

 

Стига.... не ми сравнявайте Хасково и Пазарджик....

Тук е някакъв АД бе хора.... мигачи не им трябват, всеки е по хитър от другия, престрояват се както намерят за добре, паркират по същия начин. Всеки е агресивен, псува и вика...

Съвсем скоро ще ми прекипи канчето и или ще бия някой, или бой ще ям :D

 

Неприятно ми е да плюя по Пловдив, но сравнението със София е убиствено не в наша полза!!!

само преди или по време на, че и малко след... панаирите.

 

иначе никога не можеш да ме убедиш че СО ще отстъпи лента или предимство на PA или обратното.

 

заради погрешни мнения като твоето всички се озлобяват кат видят PB.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

заради погрешни мнения като твоето всички се озлобяват кат видят PB.

 

Не ми се спори.... нещо заядливо ми идва...

Кой се озлобява, като види моя пост? Айде глупости!

 

Карал съм в повечето големи градове достатъчно, а в София много, така че не ми обясявай глупости!

В Пловдив шофьорите НЕ са толерантни, а и повечето са НЕКАДЪРНИ!

 

Като спра на пешеходна пътека, винаги някой ме псува отзад и свири, все едно запушвам бащиния му път, който ТОЙ е изградил със собствени средства!

 

Искам да кажа, да не се разбира погрешно, че в София, явно тези задъствания са ги понаучили, на малко повече внимание ( а не да си бърка в носа на половината "зелено" на светофара) и толерантност!

 

Моооо ги "мразим" шопите, ама има някой неща, които са си истина :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...