Jump to content
BulForum.com

За змиорките, бутането и изнервящите номера на пътя


jozo

Recommended Posts

Предишния път си мислех, че е невроятен кретенът, спрял насред главната алея на паркинга. Е, сгреших, не е сам!

 

Миналата седмица:

 

20121006151825.jpg

 

Забележете! ТРИМА!!! ТРИМА УНИКАЛНИ КРЕТЕНА!!! На бас, че тоя с РА номера пръв се е изживял като Амон РА и е подвел другите двама тъпака. Искам светлинна маркировка в мола вече ПО ПОДА, щото тая на тавана явно не действа, нито рисуваната по трасето... КРЕТЕНИ!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Забележете! ТРИМА!!! ТРИМА УНИКАЛНИ КРЕТЕНА!!! На бас, че тоя с РА номера пръв се е изживял като Амон РА и е подвел другите двама тъпака. Искам светлинна маркировка в мола вече ПО ПОДА, щото тая на тавана явно не действа, нито рисуваната по трасето... КРЕТЕНИ!

Добре де, що не ги отнасят тия бе? Достатъчно е да има едно дежурно теглещо камионче като това на снимката - идеални са за тази цел. :laughing1:

 

Towing-Los-Angeles.jpg

Link to comment
Share on other sites

Добре де, що не ги отнасят тия бе? Достатъчно е да има едно дежурно теглещо камионче като това на снимката - идеални са за тази цел. :laughing1:

 

 

Щото сме в България,а тук е друго измерение и действат други закони.

Link to comment
Share on other sites

Добре де, що не ги отнасят тия бе? Достатъчно е да има едно дежурно теглещо камионче като това на снимката - идеални са за тази цел. :laughing1:

 

 

Изтървах момента да се включа в мафиотската далавера с вдигащите... Все още нямаме регулации за тоя тип тоуъри. В момента, в който ги въведат, поне един ще купя!!!

Link to comment
Share on other sites

host и ти като те гледам колко си примерен направо си за -10 точки . Първо се правиш на тарикат през BUS лентата и после завиваш на дясно на червено, евала е така требе да се кара .

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ти, хубаво гледай цветовете на светофарите и хубаво гледай кой за къде се движи въобще (кой как е разширил платната и за коя посока от кое платно иска да се движи). Иначе приемам съвета, не съм аз шофьора ще предам.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ти, хубаво гледай цветовете на светофарите и хубаво гледай кой за къде се движи въобще (кой как е разширил платната и за коя посока от кое платно иска да се движи). Иначе приемам съвета, не съм аз шофьора ще предам.

Ако не знаеш там си има отделна секция за тия дето завиват на дясно, а нея не е виждам да е зелена(сигурно и левия завой от Христо Ботев към А.Велешки също така го правите).. Тарикати бол, нахалниците от BUS лентата редовно свирят, псуват тия дето са им от ляво макар точно тези от ляво да са си в правото да минат първи.

Link to comment
Share on other sites

Я ми обясни Коце, че от туй мазало не виждам - туй тъмно син Орел ли е, черен Мерцедес ли е? Първо туй ми кажи, че ме заболя главата да гадая.

Link to comment
Share on other sites

Тъмно син опел астеа седан. Шоьора някакво момче доста слабо с бръсната глава и видимо доста се радваше.

 

Turn off this option! GT-I9100 Turn off this option! 2

Link to comment
Share on other sites

Както и предполагах, това миличък, е кола на МВР. Не съм забелязал да им слагат весели диодчета, нито имам претенции, че е бързал за някъде същата вечер, просто се е възползвал от сигнализацията - по цял свят се случва. НО, важното - това е кола на МВР. Няколко тъмно сини Орела са тук в нашиот град.

Link to comment
Share on other sites

Това не е полицейска астра, а 1 поколение назад. Не свети в синьо или синьо и червено, а само бЕло. Нз. Мноого съмнителна ми е.

 

Turn off this option! GT-I9100 Turn off this option! 2

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Е днеска както си карах по 6ти септември към кръстовището на а Руски... в дясната лента, точно преди бившия При Лино, некав Село БЕЗ мигач директно ме засече и ми изтърка левия калник, че без малко и върху бордюр да ме изтласка. Гледам го?! С жена му и детето скляпа на парцали. Ебаси и хората, честно. Нито ме е видял, нито мигач... Ноу коментари.

 

Link to comment
Share on other sites

Ти мани, ами тази вечер към 18 ч. се прибирах от "Смирненски" към центъра и попадам в задръстване...Придвижвам се аз бавно по ул. "Царевец" към светофара с "Пещерско шосе", пъпля на първа...тръгваш-спреш и все така...и по едно време с периферното зрение мярвам в огледалото, че един мерцедес отзад се отделя от колоната, качва се на тротоара вдясно и с мръсна газ заобикаля всичките коли от опашката като междувременно стресна няколко пешеходеца, които своевременно се отдръпнаха и така мина като първа кола точно на кръстовището, като почти избута първите, които вече се бяха наредили пред светофара. Жалко, че все още нямам навик да снимам постоянно, иначе веднага слагах клипчето в другата ни специализирана тема.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

аххххх днес как ми кипна!

Първо да кажа че и аз спирам където може и не може, ако преценя че няма да преча на никой!

Та карам си аз най-дясна лента. Една кола се престроява от средна на дясна, пред мен, скача на спирачките, пуска авариините и спира на половин метър преди пресечка. Съответно нямах време да се престроя да я заобиколя, а ако исках да завия във въпросната наближаваща улица - няма как. Като спрях бипнах да дам сигнал че не е редно така, а излизащия от колата мъж ми направи знак с ръце "какво искаш", ужас, въобще не се усети какво е направила шофьорката...

Заобиколих, в задното огледало видях как въпросната кола се престрои в средна лента, пресичайки непрекъсната линия!

Link to comment
Share on other sites

Oнзи ден (в Понеделник) един пичО с една астра, червена с два ауспуха отзад (явно излита) правеше змиорки м/у двете колела на панаира и на второто хоп, едни спирачки едно чудо за малко да вземе бронята на джипа пред него  :D щом със затворени прозорци го чух как гумите му ревът ГЛУПАААААК КАКВО ПРАВИИИШ  :D

Снимка от камерата в колата

5128dfdfc4c6ee79.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Тая тема съвсем я забравихме, дай да я вдигнем с едно клипче на един, дето прави типични змиорки, но от много надувки накрая сам си намира майстора...пускайте на цял екран, че се вижда отдалече.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=AEmx1egZGRs

Link to comment
Share on other sites

Това, че се мачка ламарината е признак точно на това, че удара се поема от колата, а не от хората вътре. Много е лесно да се направят супер здрави но при такъв удар всичките сили ще се погълнат от тялото и тогава става лошо. Сигурен съм че на пилота му няма нищо съществено.

Link to comment
Share on other sites

Но отделен е въпроса колко са възможностите на човека зад руля. Вижда се че блокира гумите и имаше достатъчно време да отиде в ляво, но при блокирането на гумите май колата занася и се удря в дясно. Лошото е че се врязва под тир ли е, какво е, ако е без колан може наистина да е загинал.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...