Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Immortals-Poster.jpg

 

Останах доста разочарован. Беше ми муден и леко тъповат. Декорите бяха меко казано ужасни. 300 е 300 пъти по-добър. :)

 

Лична оценка: 3/10

Link to comment
Share on other sites

Girl-with-the-Dragon-Tattoo-poster-2.jpg

Хич не си губете времето да го гледате, оригинала е далеч по-добър. Освен това Noomi Rapace е в пъти по-добра от тая Руни Мара. За Daniel Craig нищо не мога да кажа.

Link to comment
Share on other sites

poster-Ronal.jpg

 

Скоро не бях гледал по-скучен филм. Уж трябваше да е смешен, но мен така и не ми стана смешно

Link to comment
Share on other sites

HORRIBLE BOSSES

 

За последен път се подлъгвам да гледам подобен филм. Тоя жанр просто удари дъното в последно време. Тъп, некадърен до малоуомност... Какво правят такива известни актьори в това недоразумение не знам.... Мамка му, може би всяка една комедия от 80-те е по-сполучлива от простотиите в последните 5 и повече години.

Link to comment
Share on other sites

threemusketeers2011poster09.jpg

 

The three musketeers - отчаяние ме хвана след този филм. Александър Дюма не само се е въртял в гроба, сигурно цели салта е правил заради това "творение"...

Link to comment
Share on other sites

 

The three musketeers - отчаяние ме хвана след този филм. Александър Дюма не само се е въртял в гроба, сигурно цели салта е правил заради това "творение"...

 

толква ли е зле ? Аз бях тръгнал да го свалям.

Link to comment
Share on other sites

толква ли е зле ? Аз бях тръгнал да го свалям.

Още един - . Тея се омазаха в тоя Холивуд . Да споменават поне че е пародия, или направо да му сменят името. Ужас.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wyatt Earp's Revenge

 

Не мога да повярвам, че успяха и тая история да осерат и то могъщо. Посредствен е меко казано за тоя филм. Мога да го плюя до утре сутринта.

Link to comment
Share on other sites

Requiem%20for%20a%20Killer%202011.jpg

 

Requiem pour une tueuse

 

много слаб сюжет и действие, а филма е имал някакъв потенциал(поне отчасти загатва за такъв), макар темата с жена наемен убиец да не е чак толкова непозната.

Link to comment
Share on other sites

Wyatt Earp's Revenge

 

Не мога да повярвам, че успяха и тая история да осерат и то могъщо. Посредствен е меко казано за тоя филм. Мога да го плюя до утре сутринта.

Не знам какво си очаквал от филм с подобно заглавие :). Аз лично не се сещам в момента за филм, който да има думата Revenge в заглавието и да си е струвал гледането.

 

Аз онзи ден гледах втория филм за Трансофрмърс - не мислех, че може да е по-зле от първия, но жестоко съм се лъгал. :)

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Трансформърс е филмче за 12 годишни. Ти какво си очаквал?

 

Трансформърсите са супер филмчета, хич не ги закачайте. Ако искате обаче да видите истински недомислен, недоправен и недоклатен филм, задължително гледайте Хангър геймс ! То не се въртяха, не си пускаха смс -си, не си говореха повечето хора в залата...

 

 

Crazy, Stupid, Love

 

По-скоро Stupid, Stupid, Stupid.

 

Еее стига човече, аз на тоя филм със сълзи съм се смял и съм си го отделил във Вечната класация. :)

Edited by Светлия
Link to comment
Share on other sites

Трансформърс е филмче за 12 годишни. Ти какво си очаквал?

Нищо особено, но след трагедията, която беше първата част не вярвах, че е възможно да е по-зле. Трябваше да убия малко време с някаква пуцалка посред нощ.

Link to comment
Share on other sites

Не се заяждам или нещо подобно, но искам да разбера причината да гледаш филм с такова заглавие и такъв актьорски състав. Просто ми стана любопитно.

Link to comment
Share on other sites

причината

 

По-нежната ми половинка :) Не казвам, че съм бил принуден - обичам да гледам такива филми с нея, но точно този не е от най-сполучливите в жанра.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...