Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

HBOGO. PLEX работят по същия начин. Излиза код на телевизора, в моя акаунт, в страницата за регистрация на устройства го въвеждам този същия и те се свързват акаунт с устройство.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

От днес каналите на Мюмюн медия спряха излъчването си за България. В списъка на бившето Ентри 11 има техни канала, а именно Pet & Pal 4K, Chillayo 4K, WOW 4K, Party's 4K, Speed Factor 4K, Speed Factor HD, Flame HD, Cubayo HD, Luxe & Life HD, Homey's HD и Sportyfy HD. Всички те вече са на цветна таблица и трябва да бъдат заменени с други канали. Сега е момента да се пусне Eurosport 4K, който така или иначе го има на ЕОН и нищо не пречи да го видим и на кабелната. На мястото на другите спрени 4K канали може да се сложат Funbox 4K и LUXE.TV 4K, които също ги има на ЕОН-а.

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ivander said:

От днес каналите на Мюмюн медия спряха излъчването си за България. В списъка на бившето Ентри 11 има техни канала, а именно Pet & Pal 4K, Chillayo 4K, WOW 4K, Party's 4K, Speed Factor 4K, Speed Factor HD, Flame HD, Cubayo HD, Luxe & Life HD, Homey's HD и Sportyfy HD. Всички те вече са на цветна таблица и трябва да бъдат заменени с други канали. Сега е момента да се пусне Eurosport 4K, който така или иначе го има на ЕОН и нищо не пречи да го видим и на кабелната. На мястото на другите спрени 4K канали може да се сложат Funbox 4K и LUXE.TV 4K, които също ги има на ЕОН-а.

Не знам какво са  спрели,  но  булшита  си ги  предава без  да  му  пука.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, splendor said:

Не знам какво са  спрели,  но  булшита  си ги  предава без  да  му  пука.

Единствено при Булсат ще са до края на януари, при другите оператори излъчването спря днес.

Link to comment
Share on other sites

Да видим  с  какво  ще  ги  запълнят.  Гледам,  че  вътре са  им  поне  по-голямата  част да  не кажа всичките 4К канали  с които се  рекламират.  

Link to comment
Share on other sites

On 1/9/2022 at 2:36 PM, The AnGeL said:

Не се ползват потр. име и парола в приложението, защото не е нужно. Потребителят е този, който е регистрирал кода, който се показва в началото. Този код се генерира динамично и един и същи код не може да се регистрира от повече от един потребител. Затова процедурата е следната: първо имаш потребител (e-mail) и парола за вход в my vivacom; след това инсталираш SmartTV приложението и го пускаш и то ти показва код;  отиваш в my vivacom в настройките за телевизия, и както бе показано в предишен пост, има място, където да се регистрира този код. Кодът не е еднакъв при различни инсталации на приложението! Ако вече има регистриран код, той трябва да се дерегистрира, за да се запише новия код. Кодът се регистрира без да се гаси приложението. След като кодът е записан в my viviacom, веднага ще се случат две неща: 1. името на унстройството ще се покаже в my vivavocm, 2. приложението атоматично започва да работи. Докато не дерегистрираш устройството отново, или не изчистиш данните на приложението, или администриативно не ти спрат достъпа, не се налага пак да се регситрира код при пускане.

Мобилното приложение работи по друг начин - там от настройките в my vivacom се регистрират потребителски профили с e-mail и парола, които могат да се ползват за логин.

Ясно, не се бях сетил за това. Благодаря за предложението, ще пробваме.

 

Edit: Тръгна. Много благодаря.

Edited by Muscarin
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Февруари ми изтича стария договор с ЕНТРИ. Досега никой не ми се е обадил.Трябва ли да очаквам обаждане или да ходя в офис на Виваком? Някой има ли идея?

Edited by Muscarin
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Muscarin said:

Трябва ли да очаквам обаждане или да ходя в офис на Виваком?

На мен договорът ми изтече октомври. Никой не се е обаждал, обаче един юнак скоро мина да звъни по вратите да агитира за EОН. Някои съседи се вързаха, аз отказах. Засега си вървят и нета и телевизията по коаксиал. Обаче ми начисляват такса 40 лв. на месец. На EN3 бях на разширен пакет и 80 mbps за 30 лв. Спрях да се разправям вече с тях, от 123 ме пращат в офис, от офис да се обадя на 123 и никой нищо не знае. Писах и през сайта им, отговориха, че след изтичане на договора се прилагат стандартните условия. Само дето никой не знае какви са те. Ще минавам на A1. Скоростта на нета вече не минава повече от 60mbps, идваха техници мериха и вътре и вън, уж всичко ок, но скорост йок. Един от техниците спомена, че като почнали да пускат много абонати на EОН скорстта паднала. Това в Изгрев.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с изтекъл договор още от преди да ги купят. Но само кабелна. И си ми върви вече сума време за сега. Когато ме отрежат и кажат минавай на еЕОН- ще търся алтернативи. Много ми се искаше да стане работата с кулбокс приложението, ама толкова дървено е там, че поне 5 години няма да го гледам как е.

Link to comment
Share on other sites

Днес 95% от каналите са кодирани. Явно е изтекъл договорът. Страхотно отношение към клиента, думи нямам. Едно обаждане, един имейл да бяха пратили.

 

Сега бях до виваком. Имали технически проблем, а на въпрос кво правим с договора служителка ми обясни,  че мога да си продължа договора с Ентри. Ще видим как ще стане точно.

Edited by Muscarin
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Muscarin said:

Днес 95% от каналите са кодирани. Явно е изтекъл договорът. Страхотно отношение към клиента, думи нямам. Едно обаждане, един имейл да бяха пратили.

Ако вече не се е оправило при теб автоматично, звъни на съпорта. При мен също изчезнаха всички несвободни канали на единия телевизор точно в полунощ снощи. На другите телевизори всичко си вървеше. Понеже не ми се занимаваше по нощите, тръгнах одеве да звъня и точно докато чаках оператор телевизията се върна. Най-вероятно е станала някаква грешка в системата и в момента я поправят.

Edited by The AnGeL
Link to comment
Share on other sites

Точно същия проблем. Днес след 12 вечерта, втория телевизор изгуби каналите. Към обяд реших да звъня, но преди това проверих и бяха там.

Link to comment
Share on other sites

Получи се вчера и друга интересна ситуация вчера. Докато обсъждахме с момичето какво ще правим с договора ми като изтече ( тя каза че мога да си го продължа към Ентри, каквото и да значи това), зад мен един възрастен човек взе да се оплаква, че предишния ден в същия офис друг служител му казал, че край ! Свърши ли му договорът трябва да минава на Еон. Момичето обаче вика, не е вярно :) Май не са много наясно какво и що.

Link to comment
Share on other sites

При изтичане на срочен договор, той става безсрочен при условията по които е подписан. 

В случая, ти си клиент на Виваком вече, но Виваком ще изпълняват договора ти с Н3, когото са придобили след подписване на твоя договор с Н3.

Виваком имат право да ти прекратят договора, съгласно ЗЗД. Ти също може да го прекратиш и да подпишеш нов при желание от твоя страна.

Link to comment
Share on other sites

Това за ЕОН-а е подвеждане. Искат а генерират някакви квоти, но може да ги обвиниш в измама, защото ти говорят неверни неща и те подвеждат. В случая дядото де. Договора си е безсрочен. Моя е такъв доста преди да ги купят Виваком. Но понеже беше само за кабелна, цената си ми остана същата, нямаше пакети с нет и т.н екстри, които да има нужда да подновявам. И вече над година съм с безсрочен договор и си плащам и нито са ми звънели за ЕОН нито нищо. В офис не ходя, та не са опитвали да ме агитират. Само ми го предложиха 1 път, когато питах как се процедира ако реша да се откажа.

Link to comment
Share on other sites

Някой на бившите планове Нитро+ , моят интернет беше 60 mbps,сега забелязвам, че са ми пуснали 100 mbps без да съм преподписвал нови планове с Виваком или Еон ТВ.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...