Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Към furiozo.  Наложи  се  да  бъда  42  дена  в  чужбина. И  преди  да  замина си  платих  сметката, и  ми  казаха  че  договора  ми  изтича  и се  налага да  преподпиша. Понеже  съм  доволен  от  услугите  не  се  поколебах  и подписах  за  нови  18  месеца.  Аз  съм  на  Нитро  плюс,  при  което  се  предполага,  че  ще  гледам  всички  канали.  Преди  малко  се  прибрах  и  с  изненада  установих,  че  беин  спорт  са  ми  спрени.  Въпроса  ми  е,  на  какво  се  дължи  това? 

Edited by splendor
Link to comment
Share on other sites

Имаше авария в района на 56 бл. в Тракия - спря и телевизията и нета, а на телефона имаше съобщение за прекъснат кабел - в тоя дъжд проблема беше отстранен за 20 мин. - евалата, майна, нямаше да се разсърдя и до утре да нямаше - аз в тоя дъжд не бих работил :)

 

http://www.speedtest.net/my-result/3762046163

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, някой може ли да ми каже до колко часа назад могат да се гледат минусовите канали в момента?

-1, -2, -3 и -6.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря. А някой има ли идея на какви честоти трябва да пусна търсене за да ми намери каналите с -6? Със CI модул съм и ми излизат само до 3 часа назад...

Link to comment
Share on other sites

Излизат ми на 406 и 463 мегахерца. За сигурно сканирай в диапазона от 183 до 500. Над 500 мегахерца засега няма канали.

Благодаря за инфото, намерих ги. B)

Link to comment
Share on other sites

Какво стана бе майна поне 15 HD канала ми изчезнаха , а тъкмо идва уикенда с мачовете :X ? 

При мен всичките ХД-та си вървят.

Link to comment
Share on other sites

на минусовите канали ЕПГ то е без отместване, т.е показва програмата както е на нормалните. Забелязах го на HBO-тата, бтв, нова и т.н.

Link to comment
Share on other sites

на минусовите канали ЕПГ то е без отместване, т.е показва програмата както е на нормалните. Забелязах го на HBO-тата, бтв, нова и т.н.

Da, а преди беше както трябва.

Link to comment
Share on other sites

При това второто е оптика, а услугата е перфектна и общо взето може да се мери само с Кулбокс. Да не говорим, че при МТел имаш 5 IP-та.

Link to comment
Share on other sites

От известно време имам проблеми с EPG-то и на 2-та ми телевизора. Единият е с модул ,а другият е с външен приемник. EPG или не зарежда, или зарежда след известно мислене само текущото и следващото предаване на канала. По интересно става обаче когато преместя маркера върху някой от появилите се надписи на гайда. Най често надписа се сменя с друг който очевидно е от различен канал. Като си разхождам нагоре-надолу маркера надписите продължават да се менят докато най-накрая се стига до "ПРЕДАВАНЕ ЗА ВЪЗРАСТНИ'  :grin:  и с това промяните приключват. Това преди всичко е на научните канали, а по тях, освен на EXPLORER и то след 12 часа еротика няма. Същото е и на HBO и CINEMAX. Иначе бързата информация която се появява когато натисна info бутона си е абсолютно коректна.

Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината имаше един период от няколко месеца, когато EPG то по една или друга причина беше перфектно. На моя телевизор винаги правеше някакви врътки, после какво стана, започна да се зарежда нормално за 3-4 дена напред без проблеми. После нещо се омаза и пак почнаха проблемите. Ту зареди, ту няма. На едни канали има за ден два, на други има само 2 предавания и те така.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...