Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

Абе ядките и аз да спомена, ако са пресолени много ме дразнят.Убиват ми кефа от алкохола.Иначе ако са сурови или печени с много малко сол са добре.Също разни морски дарове като мезенца много обичам.Бяло вино с бели рибки лекички, класика.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мразя риба.... май само цаца ям , нашите са се мъчили с кви ли не "деликатеси" да ме научат ама не ме кефи и тва е ....... тва за мезе говорим а пък да ям риба за вечеря ....заеби имало е случай всички в нас ядът пъстърва аз ям препечени филии със сирене.....

Link to comment
Share on other sites

Недей, че е имало и случай да я хващам и после да не я ям въобще.Просто не всякаква риба ям.Само такива в бързи води, хищни.От рода на Шаран хич не помирисвам.

Link to comment
Share on other sites

Което ми напомня как приятелката ми ме замъкна да ядем тоя огромен деликатес - сурова риба , или там квото му викат суши муши.... бахти отврата още на първата хапка проклинат всичко свързано с тия дръпнати изчадия .... отделно ем че е пумия е ебахти скъпата пумия хванах си парцалите и отидох в ефира да ям патрондажче :)

Link to comment
Share on other sites

Ммм, като спомена ребра(поне аз така го знам "патрондажа" ).В "Глобус"-а не е лошо.Малко репертуара на пИвицата не ми допадна( някакво ретро на английски и амер. песни ) ама пък за сметка на това кухнята беше бърза и вкусно сготвени бяха нещата.

 

И това е един от малкото ресторанти в които персонала е по-възрастен от мен.

 

А за пиенето, търся сега кайсиева ракийка, че не съм пил от тоз мехлем за душата до сега.Предложения за марка?

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

имаме в магазина една с някви кайсии нарисувани ама незнам каква марка е и дали е добра , утре мога да ти кажа марката.... за добрата незнам може би трябва да рискуваш .... иначе намери си ракия от ягоди ..... няма такова нещо....

 

а относно кръчмите аз не мога да търпя такава кръчма с жива музика в която не можеш да си чуеш приказката виж ефира ми допада много , нормално тиха сръбска музичка , моабета върви и така , последно бяхме в красито в тракия ебати търпаната че не стига че там не можахме да праим моабет ми после и в бара и така ....... пък и като седнеш на маса ако не чуеш някой бъзик от приятели или не скараш с някой за някоя малоумна тема тва ква кръчма е ...... :)

Link to comment
Share on other sites

Точно и аз най-мразя като почне да се пъне някоя певица или да ми пускат толкова силна музика, че да не мога да се чуя с другите на маста.Ебаси, който иска да ходи в дискотека!

Link to comment
Share on other sites

Точно и аз най-мразя като почне да се пъне някоя певица или да ми пускат толкова силна музика, че да не мога да се чуя с другите на маста.Ебаси, който иска да ходи в дискотека!

 

абе то е хубаво да има певица ма по късен етап от вечерта

и кючекчийки задължително , не видях в красито коя беше ама дъщерята на шефа като танцуваше там леелееее.... направо предлагам брак на първа среща :love :lol:

 

Ефира се издържа покрай Джоаната - класиката си е класика, Васко.Шишове до сутринта и обстановката добра - всичко кaкто си трябва :)

 

абе може да се поспори , мене в джоаната не ми харесва как готвят за разлика от ефира....

виж в даяната е малко по добре но лично според мене шишовете и скарата в ефира са доста по добри....

 

 

а и не си поръчвайте никога шкембе в тия вериги джоана отвратително е :sick

Link to comment
Share on other sites

Бе не знам кое покрай кое се издържа, ама и двете са перфектни за малки и големи компанийки.

Последно бяхме в Джоаната, 22 студентски душици точно след успешно взет изпит...

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

последно бяхме в красито ......... после и в бара и така .......

 

Само аз ли имам спомен, че беше нещо повреден и ужким не трябваше да пиеш 6 месеца? Надявам се не си си го измислил това оправдание...

Link to comment
Share on other sites

Има го в Zone The Coffee Club или бившото Bacci на бул. Дунав. Намира се на около 100 метра от Джоаната ;)

Link to comment
Share on other sites

В Будоар дали предлагат по-горе споменатия коктеил Ламборгини??? :D

А ако не в Будоар къде го има

И да не го предлагат, ти нали знаеш кво има вътре казваш им и ти го правят...
Link to comment
Share on other sites

Мразя риба.... май само цаца ям , нашите са се мъчили с кви ли не "деликатеси" да ме научат ама не ме кефи и тва е ....... тва за мезе говорим а пък да ям риба за вечеря ....заеби имало е случай всички в нас ядът пъстърва аз ям препечени филии със сирене.....

 

i men ne ме кефи рибата да я Е. :):)

Link to comment
Share on other sites

И да не го предлагат, ти нали знаеш кво има вътре казваш им и ти го правят...

Мдае...е ся в събота ще го пробвам :D

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

Кауза:Изтрезнявам със секс.

 

Отречете се от студения душ, сънят, повръщането и зелевата чорба и ги заменете със секс!/не бих се отрекъл, комбинирам ги/

 

 

1. Осигурете си сексуалната обезпеченост преди напиване!

2. Проверете добре дали изтрезняването със секс няма да се реализира с партньор от същия пол или друг животински подразряд!

3. Колкото и да пиете, оставете малко чиста кръвчица за либидото си.

4. Ако се отдавате на каузата, научете се да не повръщате!!!

5. Ако не пиете... пропуснете стъпката с алкохола и направо секс! Той никога не е излишен.

6. Ако не ви става... споделете каузата и партньора си с приятел!

7. Сексът не пречи на алкохола... той помага!

 

 

:bgrin: :иконкадвепияничовечетаселупкатсподфъргьяне:

Link to comment
Share on other sites

хахжхахжахажхахахшхахахжха иконкана просто нямаше равна :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

П.П.Ебахмааму тоя черен автършок снощи в комбинация с много водка и текила ми докара халюцинации :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

хахжхахжахажхахахшхахахжха иконкана просто нямаше равна :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

П.П.Ебахмааму тоя черен автършок снощи в комбинация с много водка и текила ми докара халюцинации :lol: :lol:

То ти си направил бахти комбинацията... Как ви доставя удоволствие да ги мешите така не знам
Link to comment
Share on other sites

То ти си направил бахти комбинацията... Как ви доставя удоволствие да ги мешите така не знам

Ем...в едното заведение водка,в другото афтър и в третото текила.Мани мани-голяма грешка!Аз по принцип не меша алкохол ама снощи се оаках :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...