Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Еми реших, че щом Oak-а е френски то и питието отлежава там. :lol: Моя грешка.

 

Малък си - простено ти е! И аз като бях на твоите години пръстите ми бяха по-бързи от мисълта :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мамицата му!!! Свърши ми винцето, а така хубу ми вляваше всяка вечер по 300-400 грама...

Link to comment
Share on other sites

Мамицата му!!! Свърши ми винцето, а така хубу ми вляваше всяка вечер по 300-400 грама...

На нас ни остана още около 30-40 кила...ама кфо ти пука.То още 1-2 месеца и ще му мине сезона...пак минаваме на бира :D

Link to comment
Share on other sites

На нас ни остана още около 30-40 кила...ама кфо ти пука.То още 1-2 месеца и ще му мине сезона...пак минаваме на бира :D

Ма, не бе пич! Като казвам свърши, значи - свърши, финито, капут, ойде... Пък, като се знам ква съм бременна булка..., от къде ще си търся ?

Link to comment
Share on other sites

Ма, не бе пич! Като казвам свърши, значи - свърши, финито, капут, ойде... Пък, като се знам ква съм бременна булка..., от къде ще си търся ?

Да бе разбраа та...нали тфа ти каам.Още 1-2 месеца и минаваме на бира.Толкова ли нямаш някой приятел да ти даде 10 кила :ghost

Link to comment
Share on other sites

Ма, не бе пич! Като казвам свърши, значи - свърши, финито, капут, ойде... Пък, като се знам ква съм бременна булка..., от къде ще си търся ?

 

Има откъде, но този път не прощавам несериозни изпълнения!

Link to comment
Share on other sites

Ма, не бе пич! Като казвам свърши, значи - свърши, финито, капут, ойде... Пък, като се знам ква съм бременна булка..., от къде ще си търся ?

 

 

Мога да ти отстъпя петдесетина килца.

Link to comment
Share on other sites

E то в Билла има доста видове винце, като някои са доста хубави - ей онова Мерло - резервата с металните етикети - чудничко си е :)

Така си е, аз лично много харесвам младото мерло от Сакар, което с червените бъкви на бял етикет и прилича на извадено то домашния мастиленоструен принтер, друго много добро е мавруд от Асеновград, до сега не съм бил разочаровн от нито едно от двете. За бели вина Търговище имат и добри попадения, също Керацудата не е лоша.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Снощи изпихме Асеновградския Мавруд в една кръчма , всичките видове - резерва , спец. резерва и обикновен щото имаха само по 1-2 бройки :(

 

После пихме на вила любимец - МАВРУД - няма по гадно и фалшиво вино главата ме цепи като за световно не ми се яде повръща ми се абе такъв махмурлук не съм имал никога . НИКОГА НЕ ПИЙТЕ ТАЯ ГАДОСТ. Баси майката и ем спах бая време :(

Link to comment
Share on other sites

Абе момчета знаете ли от къде може да се купи Абсцент?Много искам да си взема една бутилка така за колекцията алкохол обаче до сега не съм виждал :( .Ако някой знае къде има или пък може от някъде да поръча нека се обади...после ще черпа(биричка де :P )

Link to comment
Share on other sites

Снощи по телевизията чух, че при консумация над 400 г твърд алкохол на седмица се счита, че си в рисковата зона за алкохолизъм...въх, въх! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Снощи по телевизията чух, че при консумация над 400 г твърд алкохол на седмица се счита, че си в рисковата зона за алкохолизъм...въх, въх! :laughing:
:blink: А над литър и половина? :lol:
Link to comment
Share on other sites

То абсент има и по супер маркетите , ма не е истински де , нещо като реплика на абсента е :)

На моменти съм много разсеян. Едва преди 10 дена разбрах, че продавали Абсент в "базата". Внася се от Дания и е 70%. Като цена е 20 и няколко лева бутилката. Има и някакъв червен на цвят. Замислям в най - скоро време да се напием с него и после ще ви кажа как е в сравнение с този който продават в България.

 

Ето ви една снимка от последното събиране в квартирата. За съжаление част от бирите вече бяха изхвърлени.

 

 

dsc04637_resized.jpg

Link to comment
Share on other sites

Снощи по телевизията чух, че при консумация над 400 г твърд алкохол на седмица се счита, че си в рисковата зона за алкохолизъм...въх, въх! :laughing:
Значи ли това, че вече мога и аз да пиша в темата :D
Link to comment
Share on other sites

комшията ми днес в седем часа сутринта пусна някакъв у тях... разбрах, щото поведоха разговор на висок глас, а в панелките, освен ако не шепнеш, те чуват през два етажа...

 

...та от седем с тоя гост се започнаха, и в 10 вече и двамата по-скоро мучаха нечленоразделно, отколкото говореха човешки... и по мои предишни наблюдения - няма да спрат до към 3-4 часа утре сутринта...

 

ето това ако ми го обясните... никога няма да мога да го разбера, ама никога. Какъв човек трябва да си, за да нахълташ у някого в седем сутринта в неделя, за да седнете да пиете?! Тоя сигурно не е спал, за да дойде у тях да пият... Какъв човек трябва да си, за да се усмъртиш още в 10 часа сутринта и въпреки това да продължиш да наливаш...

 

това не са хора според мен и те не пият за удоволствие... а просто по навик... наливат.

Edited by ov3rm4n
Link to comment
Share on other sites

и по мои предишни наблюдения - няма да спрат до към 3-4 часа утре сутринта...

Забравяш един много важен момент. Четири почивни дена са. Има вероятност да продължат до вторник вечерта :lol:.

Link to comment
Share on other sites

така е, но ще направят пауза - просто в един момент организма самостоятелно от омекналите им мозъци ще дръпне шалтера и ще ги държи в кома докато се възстанови и насмогне поне малко на алкохола... иначе няма да са живи... природата се е погрижила да ни пази дори от самите нас.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...