Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

Абе винаги съм се чудел защо нямам махмурлук?? Напивал съм се зверски до припадък и пак съм нямал махмурлук? Само един едниствен път ми беше лошо, но това си беше направо натравяне, щото припаднах (ех тоя 8 клас) :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ми аз никога не съм се напивал до припадък или да повръщам, за мен такива хора просто хабят алкохола!

Link to comment
Share on other sites

поне 1 път трябва да си се напивал до припадък , не че е геройство ама от всичко трябва да си пробвал :D

 

Предполагам че и на това ще му дойде времето, но трябва да има повод и то голям, като например първороден син, но Васко напиването до припадък е неуважение към C2H5OH

Link to comment
Share on other sites

ела го кажи на бай ти гриша кварталния алкохол ще те заклейми и оплюе публично пред целият квартал :D

 

Него щото вероятно всички го слушат и уважават та като те заклейми после трябва черно да си вържеш :) Сори ама не можах да се сдържа :)

Link to comment
Share on other sites

Ebaaa!!!Taya tema e oshte jiva :) Che i baya porasnala :) Mejdu drugoto, tuka namerih airianche i sam mnogo shtastliv ot jivota :lol: I ...ne sam pil veche mesec i polovina.Kato ne broim butilka bira vecher de. :D

 

Toia tip, DJ Wonder ili tam kakto se pishe me izkefi :lol: Abe mladej :excl: Davai po-tihichko,a? Che to nema da usetish kak she te izgurmiat niakade/ne samo tuka, kakto veche se e sluchilo/ Umeel toi da pie!!ADMIN mi bil :laughing: Kekekke!!!!Ogromen vic, opravi mi nastroenieto napravo :bgrin:

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

"Зърнена напитка "Асеновград""... Страшна работа ви казвам, момчетата са я докарали по добре от "Тиламордю"... Браво!

Link to comment
Share on other sites

i az sam 4uval 4e e mnogo dobra ama vse ne moga da se nakanq da q probvam.....

 

Добра е Васко , много е добра , цял кашон сме пили и като пичове сме си тръгвали без грам главобол

 

Иначе от доста време не съм сядал на попийване :(

Link to comment
Share on other sites

да , бе , да бе , аз я запазих още когато бяхме у вас ама ти беше мъртво пиян и едва ли ще помниш :D

 

 

edit : отивам да пия уискита и да ям бадемки :D

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Болиии меее главатаа - дебелата главаа

Боли ме в мъглатаа, в гъстата мъглаа

 

Незнам какво ми еее но не отивам на добреее

Забравил съм кво търся, но не е кво да ееее!

 

Подуене Блус Бенд и Камен Кацата

 

Мамка му ! Що ми е толкова кофти махмурлука ?! :sick

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Ако ми кажеш за хубав и приятен махмурлук и как се постига ще те позлатя...

 

Хвана ли му цаката ще те светна. Можеш да разчиташ на това !

Продъжавам да страдам.........

Link to comment
Share on other sites

Хвана ли му цаката ще те светна. Можеш да разчиташ на това !

Продъжавам да страдам.........

 

Витамин "Це" над 1 грам - 10 таблетки, литър и половина течности - без значение какви (е, да не е алкохол де...), нещо сладко за хапване - може един шоколад и аналгетик по твой избор- "Аналгин", "Аулин", "Нурофен" и т.н... Така копираш кажи- речи всичко, без чувството за отпадналост, което освен с анфетамини, или кокаин няма как да изличиш. Най важното е да осигуриш необходимото количество течности на организма. Направи следния опит - напиваш се като свиня, навиваш си един часовник - примерно за 4 часа- ставаш и изпиваш 2 литра портокалов сок - примерно... При събуждане в 10 би трябвало да си свеж, като марула.

Link to comment
Share on other sites

Витамин "Це" над 1 грам - 10 таблетки, литър и половина течности - без значение какви (е, да не е алкохол де...), нещо сладко за хапване - може един шоколад и аналгетик по твой избор- "Аналгин", "Аулин", "Нурофен" и т.н... Така копираш кажи- речи всичко, без чувството за отпадналост, което освен с анфетамини, или кокаин няма как да изличиш. Най важното е да осигуриш необходимото количество течности на организма. Направи следния опит - напиваш се като свиня, навиваш си един часовник - примерно за 4 часа- ставаш и изпиваш 2 литра портокалов сок - примерно... При събуждане в 10 би трябвало да си свеж, като марула.

 

За по-сигурно разтваряш и един аулин в сокчето... после като станеш хапваш нещо че аулин на гладно не е особено добра идея, пиеш кафе, още 1 аулин и си готов. И пак зависи колко зверски си се напил предната вечер. За предпочитане е също така да се поизкъпеш за да не миришеш на повръщано :P

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Ми благодаря и на двамата ! :) Ама аз тогава преоткрих живителната сила на айранчето със солчица (опуках към три литра). Е, и едно аолинче преди това.......... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...