Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

ale ubedil sum se 4e kato go pie6 4isto ne te hva6ta taka kakto s nqkfo gazirano ili led tva si e moe mnenie

a ne sum go pil kato voda vna4aloto bavno go karah ama posle zasilih to ve4e me be6e hvanal alkohola i prosto 6toto mi be6e stanalo veselo ne za drugo produljih da piq ama ne sum sigoren to4no da sym izpil tolkova oba4e litur si go imah

 

Не че те бъзикам ама лека полека всичко ще си кажеш. Май не било литър и половина а литър някъде. После ще излезе че е 1 шише от 750мл а след проверка може и 0.5 да се окаже шишето и че освен теб още някой е пил от него :P

 

 

i na drugata sutrin 5 4asa se sabudih i ot togava ne sum sprql da vru6tam imah 4ustfoto 4e stomaha mi e izgorql to kvoto i da pieh maina go vru6tah..

 

Нищо ново под слънцето - отрязваш се като казак после "връщаш рестото" :) Само не разбирам защо си се опитвал да пиеш каквито и да е течности (поне след първата проба)? Това само допълнително ти е раздразнило стомаха

 

 

 

i ne go kazvam v takuf smisal kato pohvala prosto kazah o6te ot purviq mi post po poleka..6toto sled tova 1 litur natrieva ne6to si be6e i 1 litur gliukoza i si kato parcal

 

Ъъъъъ препил мощно, обезводнен... това което са ти вливали е против обезводняването - 22% натриев хлорид или иначе казано вода със сол - не помня какъв точно разтвор се водеше. А глюкозата не е като кафето - няма да ти помогне да се освестиш.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

мне сигорен съм ,че имах един литър но това не е от значение да едното беше това където ми преливаха натриев хлорид, просто исках да кажа, че съм ограничен откъм ядене в момента и пиене ,че такива неща като кафето където ми дразнят стомаха не мога да пия и ям

 

но все още ми е чудно кое е нечовешкото в това да изпиеш един литър и нещо алкохол ,ся последно в началото на лятото като ходих на годишнината на дядо ми , неговия брат като го гледах едно шише ракия и половина изпи (той е пиянде да си го кажа) и наливаше ракията в онези чешмяните чаши и буквално си я пиеше като вода и след някоята чаша почна с неговия пиянски лаф allright..okey... и даже на другия ден като ходих да видя малкия ми брадовчед и вуичо ми го гледам човека си беше седнал в заведението и надигаше шишето с водка..

Edited by afd
Link to comment
Share on other sites

довечера ще ходя да пия с приятели и после най-вероятно ще ходя в инфиденс , каня някой от форума да дойде за свидетел , да направим един експеримент колко уискита ще изпия преди да припадна :D това го правя в името на спора и форума :)

Link to comment
Share on other sites

довечера ще ходя да пия с приятели и после най-вероятно ще ходя в инфиденс , каня някой от форума да дойде за свидетел , да направим един експеримент колко уискита ще изпия преди да припадна :D това го правя в името на спора и форума :)
А така трябва саможертва да има :lol: Гледай да има поне двама дето не са леш да те довлечат до вкущи после :D
Link to comment
Share on other sites

аз пък се връзвам на бас ,че всеки 80,85 килограмов човек поне, може да си изпие литър и нещо , а това кво ще става след това той си го носи.

Але нз и аз тежа 83 килограма някаде ама ефектът след това беше кофти, на никой не го препоръчвам.

Edited by afd
Link to comment
Share on other sites

аз пък се връзвам на бас ,че всеки 80,85 килограмов човек поне, може да си изпие литър и нещо , а това кво ще става след това той си го носи.

 

Аз съм 80 кг. Ако изпия литър и нещо уиски ще полетя като Ханкок. Такива обобщения за хората са грешни според мен..

Link to comment
Share on other sites

Няма никфо значение колко кила си,а колко тренинг имаш :D .Дядо ми като е 65-70 кила та кфо?Ако аз (дето тежа 85) изпия толкова ракия,колкото може да изпие той сигурно даже и в болницата няма да ме спасят :lol: .

 

 

Някой по-нагоре упрекна афд,че се бил хвалил...не е задължително да си малък на години,за да се намлатиш като казак и да се забиеш в болницата :bgrin: .На баща ми един познат след поглъщането на литър и полвина ТЕКИЛА е останал с лице,парализирано на половина ;) ... таа така драги ми смехурковци-всичко идва от това колко акъл има човек,а не на колко години е :)

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

е затва не пия текила :D така наречената амнезия в бутилка и причината за милион инцидентни забременявания :lol:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Аз съм 80 кг. Ако изпия литър и нещо уиски ще полетя като Ханкок. Такива обобщения за хората са грешни според мен..

както казваше един приятел - "ефекта на всеки наркотик може да се постигне с бутилка водка" :punk

Link to comment
Share on other sites

Той има предвид - литър и нещо с разредителя .... :lol:

така и не разбрах закво се заяждаш но тва дето изпих да съм изпил с него по две чаши 200мл кола

разбрах че си професор по медицината и по алкохола но поне

до колкото прочетох дядомраз :) и хХх ме разбраха

явно ти искаш да ме упрекнеш в нещо и да докажеш нещо защо мъжката не си го кажеш направо какво е то?

Link to comment
Share on other sites

незнам в кво те упреква ама като те гледам трезвен как пишеш си представям колко им е трудно на приятелите ти да те разбират като пиеш 2 ракии..... нямам думи.... сигурно не повече от 10% от хората във форума могат да ти разберат поста само с едно прочитане.... :D

Link to comment
Share on other sites

ее братле аз не мога да пиша ама мога да приказвам убеден съм в това :) малко на диалект ама карай

пък не съм пробвал може пък да пиша по правилно ако пия две ракии :D

Link to comment
Share on other sites

Едва ли ще успееш...Като те гледам и сега как пишеш... Тая вечер аз ще се нарежа с облаци - така ми бяха залипсвали, че още не мога да спра да пия облачета :)

Link to comment
Share on other sites

е затва не пия текила :D така наречената амнезия в бутилка и причината за милион инцидентни забременявания :lol:

И за това я спрях(преди да напрая белята де) :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Килата не са от значение при пиенето(поне не и голямо)

има си един ензим алкохол дехидрогеназа ,мисля, и той отговаря за това колко Илия може да гради и колко черния дроб може да разгражда преди да даде системата на късо!Алкохола се разгражда някъде по 20 мл концентрат на 2 часа средно зависи от завода(черния дроб де) :P

И аз съм почитател на облаците с хубава мастика и да има айрянче една каничка 2 литра ей това е рахат :)

Link to comment
Share on other sites

довечера ще ходя да пия с приятели и после най-вероятно ще ходя в инфиденс , каня някой от форума да дойде за свидетел , да направим един експеримент колко уискита ще изпия преди да припадна :D това го правя в името на спора и форума :)

Ама ги изпий преди да дойде Андреа..поне да можеш я видиш в добро състояние :lol:

Link to comment
Share on other sites

аз пък се връзвам на бас ,че всеки 80,85 килограмов човек поне, може да си изпие литър и нещо , а това кво ще става след това той си го носи.

Але нз и аз тежа 83 килограма някаде ама ефектът след това беше кофти, на никой не го препоръчвам.

Аз пък вързвам бас че на повечето стомасите им няма да го понесат...
както казваше един приятел - "ефекта на всеки наркотик може да се постигне с бутилка водка" :punk
Лъже :D
Link to comment
Share on other sites

Килата не са от значение при пиенето(поне не и голямо)

има си един ензим алкохол дехидрогеназа ,мисля, и той отговаря за това колко Илия може да гради и колко черния дроб може да разгражда преди да даде системата на късо!Алкохола се разгражда някъде по 20 мл концентрат на 2 часа средно зависи от завода(черния дроб де) :P

И аз съм почитател на облаците с хубава мастика и да има айрянче една каничка 2 литра ей това е рахат :)

 

Много е относително... Зависи от много неща- от гореспоменатия ензим, от това дали си хапнал, преди да седнеш да пиеш, от общото състояние на организма, дали си уморен- например след тежък физически труд и т.н. 95% от алкохола се абсорбира в стомаха, 3% в тънките черва, останалото излиза непроменено- имайте го в предвид, преди да седнете да пиете...

А относно постовете на младежа по- горе- лично аз не мога да ти повярвам. Дори и да пиеш много редовно не виждам как ще излочиш 1,5 литра уйски на празен стомах за около 5 часа... На теория- да, ама на практика е доста трудно. И още нещо- почти сигурно е, че при такава концентрация си около 70% сигурен за токсичен хепатит (не ти го пожелавам никога) + хепатална кома + - (много вероятно) летален изход... Ако не ми вярваш си направи опита сам за себе си в къщи- слез до бакалийката пред блока, купи си 2 бутилки уйски и тествай :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ей за т'ва, пийвайте си с мярка ! С мярка даже е полезно за здравето и човекът над мен го е казал :

Който пие няма глисти!
:lol:
Link to comment
Share on other sites

Тъй тъй... до един момент се плашиш "да не стане беля" после след години почваш да си мислиш че живота ти е прекалено скучен и искаш да си го разнообразиш по един определен начин... след това вече е късно да размислиш ;)

 

(Да не се обърка някой - не казвам че е лошо, има си доста приятни моменти!)

Link to comment
Share on other sites

Злобиле, какво стана с уиски-теста :) бре и доживя ли Андреа или просто не си стигнал до Инфи по обясними причини :lol:

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

греда , даже не съм пил (ако не броим 2те корони) жените провалиха организацията и прибраха всичките ми приятели , хуу че моята я няма та и мене не ме прибраха още в 11...... баси , тва винаги колкот и да ти кеф кат има 1 п♛тка и ебава мамата на положението......нищо утре ще го направим опита :D

Link to comment
Share on other sites

Добре -ела утре в Енджой. :punk има промоция алкохола на половин цена(дано не важи само за българския де) -ще се събираме там моите хола.Хем ще легне по-тънко и ще си направим шоуто....но с доказан пияч като тебе трудно бих се преборил :lol:

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Охх как се изпонапихме снощии :lol: .Нахлуваме в един приятел(имаше рожден ден) и забелязваме факта,че има само български алкохол...веднага отивам да му се оплача и нали е мой човек изкара една бутилка Tullamore Dew ...и от там се почна :bgrin: .Пихме пихме уиски и като свърши уискито минах на Савой...и после разни откъсачни моменти помня :lol: .Колко съм пил също е трудно да се каже...пих си от шишето :lol: .... баси ся иам чувството че ако подуша водка ще припадна :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...