Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

Nurofen доказано помага да... Така се прибрах ден след концерта на Металика сравнително жив и то шофирайки.... :bgrin:

 

Имайте предвид обаче че нищо не оправя напълно - иска си 24 часа реанимация (лежане + всички тия изброени по-горе)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Поредния шедьовър, който не бях открил до вчера- "Заарска мастика"- черен етикет... Препоръчвам я на всички. Въпреки неуспелия експеримент да бъде изпита цялата бутилка (провален поради отказ на основни биологични функции) днес се чувствам изключително добре. Незнам, може и айранчето да е помогнало, но по правило след толкова грозен запой деня е ужасен... :tongue

Link to comment
Share on other sites

hora po poleka kato piite :D 4e v4era bqh na gliukoza i o6te ne6to natrievo be6e :D qvno efektut 24 4asa bez syn i ni6to ne bqh ql 1 lityr i polovina yuiski svejda do tova na drugata sutrin stavam kvoto piq go izkarvam

Edited by afd
Link to comment
Share on other sites

Ако ти изпиеш литър и половина уиски, без да си ял нищо 24 часа, аз лично ще си отрежа ташаците. Почваме ли? Идваш тази вечер у нас и искам да го вида тва.

Много мраза хлапетата като говорят глупости, без да го осъзнават.

Link to comment
Share on other sites

tva e v sferata na nau4nata fantastika ot kakto se pomnq piq uiski i na gladno (tva zna4i da sum ql samo 1 pat primerno) kato izpiq 3 uiskita i sa praa salata , litar i polovina puk e misiqta nevazmojno dori i da sam naqden a sum ima nqma 100kg i ne e kat da ne sam treniran,......zaebi q taq rabota

Link to comment
Share on other sites

tva e v sferata na nau4nata fantastika ot kakto se pomnq piq uiski i na gladno (tva zna4i da sum ql samo 1 pat primerno) kato izpiq 3 uiskita i sa praa salata , litar i polovina puk e misiqta nevazmojno dori i da sam naqden a sum ima nqma 100kg i ne e kat da ne sam treniran,......zaebi q taq rabota
Може да е някъв шампион, имаше един пич от кичука дето е 80-85 кила и правеше 14-15 големи мастики с две порции пържени картофи и 3 соди... :)
Link to comment
Share on other sites

Може би човека просто не си спомня колко точно е изпил :D .Примерно аз като почна да пия и след 3-то голямо нататък ми се губят...ако на другия ден някой не ми каже колко съм пил няма никаф шанс да си спомня точно колко чашки съм обърнал....ма то така е-след второ-трето уиски падат всички задръжки правиш далеч по-интересни неща(които се стремя да запомням :lol: ) отколкото тфа да си броя чашките :bgrin:

 

 

П.П.Никога не пия ако не съм ял :excl: .Или поне не пия по много!След тазгодишния Трифон Зарезан няма да повторя грешката цял ден да не ям нищо и после за изпия ~литър и 200-300 грама червено вино :bgrin:

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

Може да е някъв шампион, имаше един пич от кичука дето е 80-85 кила и правеше 14-15 големи мастики с две порции пържени картофи и 3 соди... :)

Добре... Ама тоя казва, че не е ял... И не е спал... Ако е така, тоя ша го взимат в НАСА за изследване.

Link to comment
Share on other sites

Ако ти изпиеш литър и половина уиски, без да си ял нищо 24 часа, аз лично ще си отрежа ташаците. Почваме ли? Идваш тази вечер у нас и искам да го вида тва.

Много мраза хлапетата като говорят глупости, без да го осъзнават.

ale kato ti kazvam 4e bqh v bolnica... kvo vika6 hlapeta ? predi da po4na samo zamezih s ka6katal i 4 4a6a po4nah da qm 4ips na sledva6tata sutrin stavam pih malko bira i povurnah pih naturalen sok pak go izkarah kvoto i da pieh go vru6tah i poneje ne moeh se zatutrq sam do bolnicata hvanah maika mi i bqh na sistemi v spe6noto a men me draznqt hora koito govorqt sqka6 sa bili tam do men pf moje da ne sum izpil litur i polovina ama edin litur si go imah 100%

i izvinqvai ama az obiknovenno ne spq pove4eto vreme ako iska6 mi proveri pove4eto postove sa pisani okolo 3 4asa 6 4asa sutrinta poneje pove4eto puti sutrinta se pribiram ili po mn kusno i mn rqdko spq ve4erta poogledai mi pove4eto postove 6toto obiknoveno se pribiram sqdam malko na kompa i pi6a tuka

Edited by afd
Link to comment
Share on other sites

ale dobre le tva go razbrah oniq den... ne razbiram kvo trugva da me sudi

stomaha da ne e mojel da mi poeme ni6to qvno sum se usral ne6to s pieneto i ne kazvam 4e po tolkova piq poprincip tva za men si be6e li4en rekord koito edvali 6te poftorq

Link to comment
Share on other sites

7 i 30 po4nahme nqkade laf4e smqh i 1:40 ne mojeh da stana ot legloto poneje se bqhme subrali v edna priqtelka tuka susedka mi se pada i ponqkoe vreme ne pomnq sa me hvanali i sa me pribrali vku6ti

 

a puk ako si tolkova navitak ponatatuk kato se vuztonovq septemvri oktomvri mojem da se hvanem na yuiski poneje pove4eto slu4ai samo takova piq kazva6 ako si navit i si slagam dumata ei tuka

Edited by afd
Link to comment
Share on other sites

Надпиване , доказване.. so mature..

amh

Ако ти изпиеш литър и половина уиски, без да си ял нищо 24 часа, аз лично ще си отрежа ташаците. Почваме ли? Идваш тази вечер у нас и искам да го вида тва.

Много мраза хлапетата като говорят глупости, без да го осъзнават.

kanq go da piinem az 4erpq ne da se nadpivame dano ne me razbira pogre6no

za6toto obiknovenno ne moga da se izkazvam pismeno nikfi tvurdi 4ustfa :)

Link to comment
Share on other sites

afd, като ти любител на силните усещания следващия път смеси уискито с шампанско (ей тъй вместо лимонада) - гарантирам ти неземни експлозии после :)

 

Но като начало ми се губи ЗАЩО изобщо си го свършил това. Пак хубаво че са успели да те закарат в болница даже не разбирам как си успял да издържиш до сутринта - има случаи хора изпиват литър твърд алкохол и след половин час припадат и не стават повече... Та кажи сега - защо реши че трябва да изпиеш толкова?

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

щото нали децата трябва да се доказват кой колко може да изпие...инфантилно поведение,кво да ги правиш.Сега дано поне му дойде акъла в празната тиква макар и по трудния начин.

Link to comment
Share on other sites

щото нали децата трябва да се доказват кой колко може да изпие...инфантилно поведение,кво да ги правиш.Сега дано поне му дойде акъла в празната тиква макар и по трудния начин.

Аз съм останал с впечатление , че е по-голям от теб..

Link to comment
Share on other sites

Аз съм останал с впечатление , че е по-голям от теб..
Възрастта не винаги отговаря на нивото на интелектуално развитие и зрялост...
Link to comment
Share on other sites

Възрастта не винаги отговаря на нивото на интелектуално развитие и зрялост...

Така си е , само че Сашо така го изкара все едно афд е някво 13 годишно лапе , не съм 100% сигурен , че е по-голям от Сашо , просто с такова впечатление останах.Иначе акъла си е изцяло друга тема..

Link to comment
Share on other sites

afd, като ти любител на силните усещания следващия път смеси уискито с шампанско (ей тъй вместо лимонада) - гарантирам ти неземни експлозии после :)

 

Но като начало ми се губи ЗАЩО изобщо си го свършил това. Пак хубаво че са успели да те закарат в болница даже не разбирам как си успял да издържиш до сутринта - има случаи хора изпиват литър твърд алкохол и след половин час припадат и не стават повече... Та кажи сега - защо реши че трябва да изпиеш толкова?

ale glupava rabota posle v bolnicata be6e edna mn pekana jena i sram 4e i maikami trqq6e se izlaga s mene poneje ne moih se zatutrq sam uj malko 6tqh da piq ama kvo mi se usladi i to izvednuj me ritna taka

 

a to alkohola ne se li razgrajda6e sled 2 4asa ?

Edited by afd
Link to comment
Share on other sites

щото нали децата трябва да се доказват кой колко може да изпие...инфантилно поведение,кво да ги правиш.Сега дано поне му дойде акъла в празната тиква макар и по трудния начин.

 

Като гледам човека как се хвали май май няма да се случи това..

 

ale glupava rabota posle v bolnicata be6e edna mn pekana jena i sram 4e i maikami trqq6e se izlaga s mene poneje ne moih se zatutrq sam uj malko 6tqh da piq ama kvo mi se usladi i to izvednuj me ritna taka

 

a to alkohola ne se li razgrajda6e sled 2 4asa ?

 

Чакай малко сега... това не е бира, две или три... литър и половина твърд алкохол. Ей така изведнъж тая работа не става приятелю. И то бива услаждане ама ти като лимонада си го подкарал... даже и с лимонада като наближиш литъра и почва да ти се напълва корема :)

Link to comment
Share on other sites

ale ubedil sum se 4e kato go pie6 4isto ne te hva6ta taka kakto s nqkfo gazirano ili led tva si e moe mnenie

a ne sum go pil kato voda vna4aloto bavno go karah ama posle zasilih to ve4e me be6e hvanal alkohola i prosto 6toto mi be6e stanalo veselo ne za drugo produljih da piq ama ne sum sigoren to4no da sym izpil tolkova oba4e litur si go imah i na drugata sutrin 5 4asa se sabudih i ot togava ne sum sprql da vru6tam imah 4ustfoto 4e stomaha mi e izgorql to kvoto i da pieh maina go vru6tah..i ne go kazvam v takuf smisal kato pohvala prosto kazah o6te ot purviq mi post po poleka..6toto sled tova 1 litur natrieva ne6to si be6e i 1 litur gliukoza i si kato parcal

 

daje sq 2 3 dena ne moga da piq kafe samo na kiselo mlqko supi i mineralna voda

Edited by afd
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...