Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

Добре тогава спирам.

Неслучайно хората са казали - "Различни хора, различни мнения"

До цифрата определяща количеството изпито от мен не съм стигнал лично, ами според твърденията на хора, които са били с мен.

 

Дааа, и аз броя щото не пия с музикантска мярка... И гледам сеир...И на другия ден ме ползват като споменник :devil И какво им се връзваш...Те всички са готини хора, ама ся само се правят... Ела да видиш на маса какво правят - само влез в темата за Среща за запознанство и се запиши.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Дааа, и аз броя щото не пия с музикантска мярка... И гледам сеир...И на другия ден ме ползват като споменник :devil И какво им се връзваш...Те всички са готини хора, ама ся само се правят... Ела да видиш на маса какво правят - само влез в темата за Среща за запознанство и се запиши.

 

Оооо вярвай ми бил съм им на срещи...., ноо като страничен наблюдател :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Дааа, и аз броя щото не пия с музикантска мярка... И гледам сеир...И на другия ден ме ползват като споменник :devil

 

На мен това ми се случи преди 2 дена, едно аверче направо се отряза тотално. Бяхме в една дискотека, след 3 часа сутринта бяла петно, двамата с брат ми стояхме до 7 в тях, за да не повърне нещо да се задави. Пълна простотия :sick

 

 

 

Оооо вярвай ми бил съм им на срещи...., ноо като страничен наблюдател

Еми ела веднъж и като активен член на сбирките, до сега не сме изяли никого :lol:

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

На мен още ми е интересен факта с Администрирането. А и не помна някой по - малък от мен да е бил на среща до сега, още когато беше Варез... Най - малкото щот бях на 17 тогаа. Най - малките бяхме Смирноф, Джорч–131, ъъъ... Тва е.

Link to comment
Share on other sites

На мен още ми е интересен факта с Администрирането. А и не помна някой по - малък от мен да е бил на среща до сега, още когато беше Варез... Най - малкото щот бях на 17 тогаа. Най - малките бяхме Смирноф, Джорч–131, ъъъ... Тва е.

 

Мисля, че забравяш мен и брат ми ;)

Link to comment
Share on other sites

Вие още не идвахте, когато беше Варез. Малко сте хитри...

 

Иване - шамарите ти вървят в интересна прогресия - 2-4-8....... Явно щи обърна главата тая вечер

Link to comment
Share on other sites

Вие още не идвахте, когато беше Варез. Малко сте хитри...

 

Идвали сме, когато още беше Warez.ru ;)

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Еми беше ме хванала голяма липса от тогава след затварянето на руснака.

Бях админ на тогавашния форум, но JamesBond007 липсва да потвърди. Вярно е, бях с друг ник тогава. Но това не е нещо което трябва да се обсъжда в тази тема. Има ЛС ;)

Поздрави на всички и ако някое мое изречение е прозвучало надменно или самонадеяно извинявам се

 

Бил си админ на някъв форум ама не и на уареза. Да ти кажа ли кои са били админи на тоя форум още когато имаше 10 човека в него ? Те се броят на пръсти между другото и никога не е имало други вервай ми. Veno, Veli, Dreamer, furiozo, DeZoeker и един двама скрити дето няма да кажа кои са, но нито един от тях не си ти. И не е лошо наистина да вземеш малко по-скромно да караш, че вече си на модерейтед ама следващата грешка ще те прати да администрираш пак оня форум дето си му бил админ едно време. Админ бил милия. Чак да се разплачеш от умиление...

Link to comment
Share on other sites

Говоря ти това е за цял ден и цяла нощ

Започнал съм от 9 часа - пия 4 бири отивам да оправям 2 компа. Връщам се в кръчмата да си върна лаптопа на пича пия още 5 бири и към 3 часа се прибирам да ям. В 6 отивам пак там и до 8 съм пил още 5 бири. В 8 и малко вечерта ми идва компанията и предлагат да пием уйски - до 12 и 15 някъде съм изпил 7 големи и отиваме на дискотека където до 6.30 сутринта съм изпил още 6-7 уйскита.

 

Не казвам че пия много с цел да се похваля, просто много по трудно ме хваща алкохола и винаги е било така.

 

и като се събуди и пръц.....това е невъзможно айде с бирите може ама и уискито забрави.....уиски пия от както се помня , тоест пия го доста преди да ме хване и ти казвам че няма как да испиеш 14 големи уискита от което и да е и преди това да си испил "амнайсе" бири , тва си научна фантастика , незнам тоя пост с ква цел го написа да покажеш колко го владееш пиенето или не ама определено стана смешен :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ема така мое да му расте пишката поне виртуално. Като си я мери тука с батковците, нали се сещаш. Ти сметни как се пият изобщо 8.5 литра течности ако ще да е за 24 часа, кво остава и да са алкохол тия течности. Разредител някъв ползва ли щото и той течност. Добре че като ги пише тия глупости уцелва 5-цата, щото можеше да уцелва 9-ката и тогава кво става:

 

"Връщам се в кръчмата да си върна лаптопа на пича пия още 9 бири и към 3 часа се прибирам да ям. В 6 отивам пак там и до 8 съм пил още 9 бири."

 

Става страшно направо. Ако говорехме за ебане щеше да е друго:

 

"Връщам се в кръчмата да си върна лаптопа на пича еба още 5 каки и към 3 часа се прибирам да ям. В 6 отивам пак там и до 8 съм ебал още 5 каки. В 8 и малко вечерта ми идва компанията и предлагат да ебем каки - до 12 и 15 някъде съм ебал 7 големи каки и отиваме на дискотека където до 6.30 сутринта съм ебал още 6-7 каки."

 

Първите 4 нема ги слагаме че става много :) Така и така всичко ще е в бяло :) Ако пък говорехме за нещо друго, щеше да е тва другото. Малко на Галка номерата ама мъжки вариант. Мъчи се да привлича интерес ама не го получава по начина по който му се иска. Абе тоя да не е от някое село около Пловдив и той ? Щото ако е така, тва автоматично обяснява всичко.

Link to comment
Share on other sites

Абе тоя да не е от някое село около Пловдив и той ? Щото ако е така, тва автоматично обяснява всичко.

 

 

след като му прочетох коментарите в темата "Снимки на абитуренти 2008" вече съм почти убеден че дори да не е от село си е с аграрна душица :lol:

Link to comment
Share on other sites

искам само да кажа, че в дискотека - която и да е - твърдия алкохол, ако не е на бутилки си е абсолютна водица и не по 100гр, дори с петте кубчета лед, които му слагат. тъй че в диското може да се изпият 6-7, че дори и повече, но ако не си пил преди тва. ако си хакнал 5-6 бири, дори и водицата с дъх на спирт от диското ще те бутне

по темата - вече бутащите субстанции като алкохола не ми правят кеф :music

Link to comment
Share on other sites

На мен това ми се случи преди 2 дена, едно аверче направо се отряза тотално. Бяхме в една дискотека, след 3 часа сутринта бяла петно, двамата с брат ми стояхме до 7 в тях, за да не повърне нещо да се задави. Пълна простотия :sick

 

Еми ела веднъж и като активен член на сбирките, до сега не сме изяли никого :lol:

Е аз много мразя някой келеш да ми се напие като свиня и нали съм състрадателна душа-се хода да ги прибирам...един такъв екземпляр може да провали купона на цялата компания :angry:

 

 

Antares-затова никога не съм харесвал велосипеди :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е ся жула дъртото домашно червено винцее мачкано лично от моите крака когато нямаха гъбички :laughing: :laughing: :laughing:

 

----------------

Now playing: Mark Mendes - Another Level (Original Mix)

via FoxyTunes

Link to comment
Share on other sites

Абе пичове тва не е за хвалене...Единия пиел много,вчера пък някво лапе се радваше,от колко училища бил изкючен :blink:

Edited by Divaka
Link to comment
Share on other sites

DJ_Wonder , тва не е за теб ,

Но тенденцията хората да се хвалят кой, колко изпил все повече зима превез над нормалния пиянски разговр сутринта след запоя,вместо да се вайкаме сутринта кой ква глупост е направил и да се оправдаваме че сме били пияни и непомним, кои колко го боли тиквата, ся всеки "се бие у гръдите, и се праи на юнак" . Имам приятели не бяха такива , няква мода ли е кво , ся само:

- Абе майна , наиш ли че в4ера изпих каса бира и еднолитров пешеходец съвсем сам :P

И всеки се прави на МЪЖЖ. Амам от такива изпълнения.

 

оффф:

Докъто за тва кой колко е изпил , ми след литър и 200 концентрат , нормален 40 градуса , при човек около 85 кг. се изпада , най- малкото в алкохолна слепота(временна), тъй като метиловия алкохол се разпада до формалдехидни радикали който увреждат структурата един ензим спомагащ нормалното пренасяне на зрителните импулси. А метилов алкохол се съдържа във всяка спиртна напитка , колкото и да е дистилирана... май беше около до 4 грама на литър по БДС .

Edited by Qzoveca
Link to comment
Share on other sites

Абе не е шега-на баща ми един приятел ослепял след като изпил литър и полвина текила :wacko: .Пък мен ме кефи да си разгазвам с участниците на купона кфи простотии сме правили.Всеки споделя нещо,което помни и накрая зглобяваме разказа :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Еми да като те питат "К'фо прави снощи ?" отговаряш "Незнам още не са ми разправяли."

Много смях става

Link to comment
Share on other sites

Еми да като те питат "К'фо прави снощи ?" отговаряш "Незнам още не са ми разправяли."

Много смях става

Е чак толкова безпаметно не съм се напивал.Все пак си имам мярка и когато усетя,че прекалявам спирам-никога няма да си позволя да се напия толкова,че да не мога да ходя,и да повръщам като първия охлюв ;)

Link to comment
Share on other sites

и аз през целия си живот само един единствен път съм се напивал толкова много че да не помня дооооста голям период от вечерта , определено е тъпо да се събудиш сутринта и да нямаш идея какво си правил снощи , да не говорим че мене ме бяха оставили в апартамента на 1 приятелка да спя и като станах около 20минути незнаех кво става и къде се намирам.... от тогава никога не пия толкова много

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...