Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

имам тука 2 бутилки паспорт отлежали от миналата година така и така никой не ги пие довечера ще трябва да се насилим да не вземат да се развалят :D

Link to comment
Share on other sites

имам тука 2 бутилки паспорт отлежали от миналата година така и така никой не ги пие довечера ще трябва да се насилим да не вземат да се развалят :D

 

след тежкия махмурлук стигнах до извода че уискито не се разваля :lol:

Link to comment
Share on other sites

имам тука 2 бутилки паспорт отлежали от миналата година така и така никой не ги пие довечера ще трябва да се насилим да не вземат да се развалят :D

Не мога да разбера как го пиете това...аз това само като го помириша и стомаха ми прави защитна реакция срещу него :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера как го пиете това...аз това само като го помириша и стомаха ми прави защитна реакция срещу него :wacko:

ако кажеш, че пиеш зелена ябълка или друга бг водка, право ставай и си заминавай :laughing:

бтв - промоцията в мармалад - бутилка дюларс + 4 ред була за 45лв кърти ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък току-що се сдобих с 1 бутилка Чивас и мисля да и кажа 1-2 неща.... :lol:

Наздраве със същото... :D

 

едит: в момента не мога да си се начуда на акъла като последвах идеята да спра пиенето... идиот съм....

Edited by Xciter
Link to comment
Share on other sites

Bahti...Az snoshti se nalochis sam....1 litar vodchica odrunkah...Nikoi ne shte da pie s mene, bahti loshite hora... :(

 

Неслучайно си основател на фонда :lol: Иначе кофти е да пиеш сам. Пробвал съм 1 път но не ми хареса. Твоето го избива малко на битов..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
снощи изпихме 8 бутилки джони.....учудващо е че главата не ме боли

е кажи колко човека сте били, то така...изпихме 100 бутилки водка...бяхме на рокфест една седмица :tongue

Link to comment
Share on other sites

За пореден път се убедих, че не трябва да пия! Днес имах чувството, че ще умра! Сърцебиене, задух - отвратително! Не знам защо става така - преди не ми ставаше така! :(

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Айде и аз да се присъединя към тази тема, до сега не я бях виждал...

Та... Снощи беше една тежка вечер, с приятелите решихме да се съберем коч компания, че аман от жени... Та... Резултатът е много добър - нямам главоболие, а не пих малко. Не съм спал от около 50 часа, сега се прибирам от изтрезняване - бирички... Обичам съботите :D

Link to comment
Share on other sites

А аз снощи, с отбор юнаци така си махнах главата че , днес след цял ден работа ме боли и косата. И с нищо не минава ! Пробвах с биричка (както всеки път) но след третата усетих че, се заигравам и отпадна като вариант. Ще взема да се нагълтам с Аолин та дано да ме отпусне малко. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...