Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

Аз си вкарах автогол тая вечер... тоя бейлис ми еба майката...

Аз също-вчера пих най-скъпата бира в живота си-за 35 лева,тъй като я разлях върху мишката си и тя май изгоря :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз също-вчера пих най-скъпата бира в живота си-за 35 лева,тъй като я разлях върху мишката си и тя май изгоря :angry1

 

Как се казва бирата?

 

 

Аз - финландия,текила,собиески,хайнекен СНОЩИ..

резултат - :blowup:

Link to comment
Share on other sites

Аз.. Аз спирам да пия за 1 седмица. Направих 22 поредни вечери шахмат. Стига! Тая седмица ша си лягам в 8-9, ша стаам в 7-8, ша влизам на всички лекции, ша си бягам секи ден на гребната... НО! Това до другия понеделник.. Тогава - ша видим :)

Link to comment
Share on other sites

Как се казва бирата?

Аз - финландия,текила,собиески,хайнекен СНОЩИ..

резултат - :blowup:

Бирата е 2л Ариана, 35 лева ми излезна,защото мишката си я взех за толкова .

Link to comment
Share on other sites

Бирата е 2л Ариана, 35 лева ми излезна,защото мишката си я взех за толкова .

 

Тъкмо ти е време за нова и по-хубава мишка... за 35лв няма нищо свястно на пазара - замисли се за Logitec MX 1000 или MX Revolution :P А за бирата не е особено голяма загубата... кога не е някой heineken, grolsh или bitburger хич да не ти пука :)

 

 

PS: не знам за вас ама вчера след малко бейлис така съм откъртил - 12 часа почти съм спал... кефффф :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Тия дни доста често се хващам, че размишлявам за усамотяване и напиване и за тва в момента го правя.

Link to comment
Share on other sites

След малко ще поема към кръчмата до блока да изпия 1/2 питиета,че нещо съм пресъхнал.

И ще се видя с приятели разбира се да няма да съм сам.

Link to comment
Share on other sites

Kojto vi kaje che vodka sas seliodka e hubavo, e prav.Ama oshte po-iako e bira s kalmari.E, nema takova meze za birichkata :bgrin:

Mejdu drugoto, tuka prodavat ajrian :D Obache kefira e po-dobro sredstvo, shoto ima malko alkohol v nego - 2-3%.Noooooo!!!Niama takova dobro sredstvo protiv mahmurluka, kato ovesenia kisel.Na vkus napomnia vkisnata bebeshka kasha, na vid e otvratitelna gadost, no me reanimira ot tridneven mahmurluk za po-malko ot polovin chas.Moje bi samo alka zalcer-a moje da mu sapernichi.

 

I pichove, pratete mi po poshtata edno stekche "Kamenitza"!!!Tuka birata e otvratitelna, a ne mi se davat po 4 kinta za "Kozel"/gore-dolu tolkova struva v leva/.Kato si nameria fotoaparata, shte pusna malko alkoholishki snimki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Чакай ве, кога успя да ги опиташ всички? Ти в Н. Новгород ли си, къде? 'Щото като знам тук колко вида бира има, ще ми трябва към 4-5 месеца да пробвам всяка..

Link to comment
Share on other sites

Я пием бира ке се освежим... от уискито...

 

И аз вчера с едно уиски..... :wacko: Ми крайно време беше, то покрай тия кандидатствания човек не може да се напие като хората :huh:

Link to comment
Share on other sites

Миналата седмица пих едно бервено вино, ама беше отврат киселоч киселяк :sick все едно оцет. Хубаво че имах Бренди под ръка та да оправи вкуса :)

Link to comment
Share on other sites

Чакай ве, кога успя да ги опиташ всички? Ти в Н. Новгород ли си, къде? 'Щото като знам тук колко вида бира има, ще ми трябва към 4-5 месеца да пробвам всяка..

 

V Nijni sam.Ti v men samniavash li se, ili kakvo?Ot tukashnite naj mi se nravi "Okskoe" zeleno.Poneje ima niakakav problem s vodata/niakakva gad zarazna e plaznala/, predpochitam da pia bira, vmesto voda.I po-priatno, i po-evtino.Kakto Raptora si napisal v podpisa - vodata ne utoliava jajdata :P

Link to comment
Share on other sites

V Nijni sam.Ti v men samniavash li se, ili kakvo?Ot tukashnite naj mi se nravi "Okskoe" zeleno.Poneje ima niakakav problem s vodata/niakakva gad zarazna e plaznala/, predpochitam da pia bira, vmesto voda.I po-priatno, i po-evtino.Kakto Raptora si napisal v podpisa - vodata ne utoliava jajdata :P

 

Че тъй де - тя водата е за миене, бирата е за пиене :)

Link to comment
Share on other sites

Във водата плуват жаби

употребяват я магарета и крави

 

Грррр направо гадно да ти стане като се сетиш че някои хора я пият, в биричката е истината

Link to comment
Share on other sites

Край! Аз реших повече никакви рекорди и употреба повече от умерена.

В събота седнахме в 15:40 и станахме в неделя в 06:30ч. Неделята почти я проспах. За капак вечерта един приятел ми донесе поредната поръчка, почти забравена- 10л вино и 10л уиски...

Ама край, така ще се развалят, язък.

Link to comment
Share on other sites

Край! Аз реших повече никакви рекорди и употреба повече от умерена.

В събота седнахме в 15:40 и станахме в неделя в 06:30ч. Неделята почти я проспах. За капак вечерта един приятел ми донесе поредната поръчка, почти забравена- 10л вино и 10л уиски...

Ама край, така ще се развалят, язък.

 

Всеки от нас е имал такива благородни закани и обещания, но всичко свършва на следващото освинване :) Така трябва да е :) Като ме удари якия махмурлук и аз така викам, край нема повече никога. Ама като се съберем душичките да фиркаме стигаме пак до въпросния махмурлук и пак викаме, че няма вече така да правим :) Ама го правим. един път се живее :) Кефа разправят, нямал цена.

Link to comment
Share on other sites

снощи седнахме в офиса да играем карти в 6 следобяд и съм се прибрал в 10 сутринта , дремнах малко и сега съм екстра ама колко бира се изпи.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...