Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

Сериозно, къде ги събираш тия 5 бири? Или те са ти само за кратко? Защото аз 5 бири трудно мога да изпия за по-малко от час и нещо... а ти както го описа ги пиеш между другото...

 

14х30х2 =

 

Сметни колко бири е изпила компанията от февруари досега...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

14х30х2 =

 

Сметни колко бири е изпила компанията от февруари досега...

 

 

840

 

Как изведе това сложно уравнение 14х30х2 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хей DJ, не се поддавай на внушенията на Раптор! Рапторе, не повеждай младежа по кривата пътека - тъкмо от постовете му виждам, че е стъпил на правия път! Остава само да го следва! И да не си мисли, че като се омазва с бира в безмерни количества е "по-доброто" пиянство да не кажа, че някои си мислят че е по-безопасно... Дрън, дрън, ярини в едно с Кукуруку Палома!!! Алкохола се разпознава от организма безпогрешно от опаковката. Само дато количеството му в бирата е по-малко отколкото в концентрата. Но ефекта, който се търси се наваксва в литрите бира или в милилитрите концентрат. Въпрос на време! Резултата е един и същ - виждала съм го с очите си!

 

Ама верно: 14х30х2=... Що е тва х2?

Link to comment
Share on other sites

Хей DJ, не се поддавай на внушенията на Раптор! Рапторе, не повеждай младежа по кривата пътека - тъкмо от постовете му виждам, че е стъпил на правия път! Остава само да го следва! И да не си мисли, че като се омазва с бира в безмерни количества е "по-доброто" пиянство да не кажа, че някои си мислят че е по-безопасно... Дрън, дрън, ярини в едно с Кукуруку Палома!!! Алкохола се разпознава от организма безпогрешно от опаковката. Само дато количеството му в бирата е по-малко отколкото в концентрата. Но ефекта, който се търси се наваксва в литрите бира или в милилитрите концентрат. Въпрос на време! Резултата е един и същ - виждала съм го с очите си!

 

Ама верно: 14х30х2=... Що е тва х2?

 

 

Искрено се радвам че има ПОНЕ един, който е разбрал повече от ред от това което пиша и го взима на сериозно !!!

Относно Гущера - нека се подиграва и т.н. въобще не му обръщам внимание. Просто той си мисли сега, че е на върха на пиедестала и темподобни

Link to comment
Share on other sites

Объркана съм :wacko: Що пък раптор = гущер? :blink:

 

Не раптор = крадец

но също се употребява и за гущер от големите подобни на динозаврите

Link to comment
Share on other sites

Не ... Раптор - хищник...

 

http://www.google.com/translate_t?sl=en&tl=bg

 

 

Стига оффтопик

 

 

Уча английски от детската градина ;)

Не спори, ако обичаш

Link to comment
Share on other sites

Намерил си къде.. Само се излагаш в момента, но то си е за теб.

raptor [ґrжptə]

n

граблива

птица.

 

raptor

 

n граблива птица

 

RAPTOR

n граблива птица

 

*Found*

 

3 различни сайта...

 

Тогава ти се заяждаш, а не аз.

И не се заяждам. Овърман се заяжда, Тийф се заяжда, Мобо се заяжда... Аз съм пиленце в сравнение с лъвовете... :)

Edited by Psihara^^
Link to comment
Share on other sites

Намерил си къде.. Само се излагаш в момента, но то си е за теб.

 

 

Видяло с е че искаш да се заяждаш с мен от самото начало, но както и да е.

Като превод не съм предложил за единстено решение КРАДЕЦ.

Знам че означава хищник също

Link to comment
Share on other sites

И в тоя ред на мисли какво е общото между гущер и raptor?

 

И за да може оффтопика да е пълен - https://www.bulforum.com/index.php?act=Stats

Днес не само, че си на първо място по постове, ами си с 2 пъти повече от 2-рия! Питай gal4enceto какво се случва с хора, които прекаляват с писаниците, особено с цел да ни запознават със собствената си същност и нрави.

И не разберах как успя в 3 коренно различни теми да засегнеш алкохола като тема на разговор!

Радвай се, чe Grimjaur е далеч от тук иначе като нищо би те предизвикал на алкохолен дуел! И аз бих, ама вече съм стар за такива глупости!

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

И какво сега ????

Многото мнения се водят за спам така ли ?? :laughing:

При положение че темите са малко или много свързани с това да се определиш като същност - аз се определих, тази тема за алкохолици специално създадена и третата също не пряко свързана с това.

 

Добре че съм с друг ник и повечето от юзърите не помнят кой бях в предишният форум на warez.ru и как се отнасяхме един към друг :S

Link to comment
Share on other sites

Ама тотален офтопик: Сандман, човека първо е нов и естествено го нападате като всеки новак; второ: писал е в теми, които са му интересни и има явно какво да каже по тях, дори за себе си; трето: изявите му не са глупави (изключвам раптор=гущер); и четвърто: ДОБРЕ, ЧЕ РАПТОР СИ ЛЕГНА НАЙ-НАКРАЯ!!! Иначе щеше да го мине, да го оплюе и други подобни, но не в тоя ред :bgrin:

 

И последно: на който не му е интересно - да не чете, да не пише и т.н. Стига с това хапане по петите! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Мхм... Много народ от тук е още от вареза. И... Кой си ти?

 

Еми беше ме хванала голяма липса от тогава след затварянето на руснака.

Бях админ на тогавашния форум, но JamesBond007 липсва да потвърди. Вярно е, бях с друг ник тогава. Но това не е нещо което трябва да се обсъжда в тази тема. Има ЛС ;)

Поздрави на всички и ако някое мое изречение е прозвучало надменно или самонадеяно извинявам се

Link to comment
Share on other sites

Колко глупости се изписаха... Защо пиете бе хора? :(

Link to comment
Share on other sites

Моля?

 

Ами да всичко написано е вярно

Ако не помниш имаше и mbox.tv

Link to comment
Share on other sites

Ама верно: 14х30х2=... Що е тва х2?

 

Как какво - това са размерите на гумите на колелото му. 2 е за ширината на гумата - 2 цола - не е ли очевидно? :P

 

 

 

А малко извън темата: Кой е Гущера? :blush:

 

И в тоя ред на мисли какво е общото между гущер и raptor?

 

Eeee ама не сте ли гледали джурасик парк бе хора? Нал' там ония големите и по-интелигентни гущери дето изкльопаха половината народ бяха точно велосираптори (нещо такова) и те за кратко ги наричаха раптори...

 

 

 

 

И не се заяждам. Овърман се заяжда, Тийф се заяжда, Мобо се заяжда... Аз съм пиленце в сравнение с лъвовете...

 

Еее начинаещ си още. Има време, ще се научиш... а мен само къде ме пропусна.. сега се чувствам засегнат? :)

Link to comment
Share on other sites

Ама тотален офтопик: Сандман, човека първо е нов и естествено го нападате като всеки новак; второ: писал е в теми, които са му интересни и има явно какво да каже по тях, дори за себе си; трето: изявите му не са глупави (изключвам раптор=гущер); и четвърто: ДОБРЕ, ЧЕ РАПТОР СИ ЛЕГНА НАЙ-НАКРАЯ!!! Иначе щеше да го мине, да го оплюе и други подобни, но не в тоя ред :bgrin:

 

И последно: на който не му е интересно - да не чете, да не пише и т.н. Стига с това хапане по петите! :angry:

до сега да си забелязала да хапя някой? Не съм такъв! Просто съм докачлив като стане въпрос за алкохол. И освен това имам особено мнения за хора, които се хвалят с това колко пият (DJ Wonder сега не ми казвай, че не си се хвалил, защото ако беше така, нямаше да има нужда да споменаваш колко с точност до 3-тия знак след запетаята!) А и освен това той твърди, че не е нов във форума - просто е с нов ник.

 

И още нещо аз лично познавам мнооооого хора, които...абе...да кажем, че не е като да не познават вкуса на алкохола, еми извинявай, ама никой от тях включително и аз никога не би си спомнил с точност колко е изпил предното денонощие и не, защото е бил толкова пиян, че не помни, а просто защото това няма никакво, ама абсолютно никакво значение! Аз като пиех - пиех и това е не съм си включвал брояч на чашите или бутилките. Съжалявам - нищо лично и се надявам да не те обидя, но това да казваш, че имаш опит с пиенето и да си броиш чашите и да споделяш на всеослушание си е чисто хвалене на начинаещ! Ако за теб е жизнено важно да те определят като голям пияч - ок - евала! Аз не мога да изпия толкова, колкото ти!

Link to comment
Share on other sites

Добре тогава спирам.

Неслучайно хората са казали - "Различни хора, различни мнения"

До цифрата определяща количеството изпито от мен не съм стигнал лично, ами според твърденията на хора, които са били с мен.

Link to comment
Share on other sites

Аз само не мога да разбера да не би да очакваш да ти кажем браво , за тва , че пиеш по много?

Link to comment
Share on other sites

Oт много алкохол се появяват "бордюрни екземи" ;) . Затова като пиете повече: мезе, разредител и по-бавно, никой не ви гони да пиете. Спазвайте тая комбинация и ще сте като мен, без нито едно зверско напиване, което да не помня нищо, да са ме носили, да съм повръщал.

 

 

П.С така никога няма да сте "закъсали алкохолици" :punk

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...