Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

В такива моменти с бирата много трябва да се внимава - всичко над една те връща в снощния джаз. Препоръчвам АЛКА ЗЕЛЦЕР и прилични количества студен солен айрян, който трябва да се пие бавничко. Няма смисъл да споменавам шкембенцето към обед :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Васко щеше да отказва алкохола , но пие с бутилки направо :lol:

 

Май от хората които пишем тук, само аз съм в отпуск от алкохола.

Все си викам сега ще седна и ще си пийна и ще се отпусна , но уви не става така.

Наздраве на тези които си продължават , а на другите да започват :P , но да внимават с количествата и да не се качват на колите. :ghost

Link to comment
Share on other sites

еми.... кво да направя че съм човек който не може да отказва а и момичето което ме покани беше екстра качество ........ правя подписка да ми върнат парите от баровете че съм решил да си купувам S kласа ........

Link to comment
Share on other sites

еми.... кво да направя че съм човек който не може да отказва а и момичето което ме покани беше екстра качество ........ правя подписка да ми върнат парите от баровете че съм решил да си купувам S kласа ........

 

хаха "колко бмв-та отидоха в тия кръчми.." :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Снощи се заформи сбирка в приятел със страшно много бира. Имаше поне 3-каси на около 10 човека.

Освен бирата имаше и добра Водка. Та се запихме и днес направо ми е бъгавао в главата и корема, след хмела с водката.

Но до следобед ще съм шен и готов за нови подвизи.

Link to comment
Share on other sites

сутринта заредих шкафчето в офиса с доволно количество уиски и шоколад ..... ехххх като го видя пълен и ми става едно такова хубаво на душата.......

Link to comment
Share on other sites

Снощи по случаи празника решихме да пием по едно. По едно ама станаха, няколко по едно.

И докато се усетим бутилката беше свършила. Но понеже ракията беше доба тази сутрин никои няма главобол.

Иначе наздраве на всички. :beerchug

Link to comment
Share on other sites

снощи седнах да пия в офиса с едни приятели в 8 и се прибирам преди малко , верно към 7 легнах и дремнах 2 часа ама общо взето се отрових от пиене ..... и резултата пак е на лице шкафа с уискитата ми пак е празен като пустиня......

Link to comment
Share on other sites

Зашо всеки път след тежка вечер казвам че няма да пия толкова повече и още на същия или слдващия ден се напивам по брутално :wacko: :unsure:

 

Злобиле: погледни от добрата страна като го заредиш пак ще ти е топло на душата като го видиш :D

Edited by Harlem
Link to comment
Share on other sites

Снощи 5 човека (3 от които момичета) с 3 литра водка и 6 литра бира... От 20 часа започнахме, прибрах се в 8 сутринта без да съм спал... В 6 часа се разкарвахме по главната... Няма такъв смях :D

Link to comment
Share on other sites

Половинка "Савойче" и останах без компания.Слушам си Purple Rain ама няма да си сипвам още едно.Тиквен медал не ми трябва.

Link to comment
Share on other sites

снощи бях на село на събор изпи се доволно количество бира и водка столичная

ето и снимчици на агънцето преди да го започнем :punk

 

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/123/30502_366.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/123/30503_369.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/123/30504_373.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/123/30505_377.JPG

Link to comment
Share on other sites

снощи бях на село на събор изпи се доволно количество бира и водка столичная

Васкоо, Васкооо...видя агнето и за*ба това дето беше обещал преди 2-3 месеца... :bgrin:

взех нелекото решение да не пия поне 6 месеца и да се завърна сериозно към тренировките които съм занемарил от близо година , напускам ви момчета пийте и заради мене :D
Link to comment
Share on other sites

Аз неусетно съм спрял да пия(два месеца) и на фитнес тръгнах от две седмици... развалям се.. :D

Edited by Xciter
Link to comment
Share on other sites

Za tova ima laf: "Aide da izlezem da piem po 1 bira i na drugiq den v raionnoto da si razkazvame kakvo sme pravili!" :)

 

 

При мен няма да е утре, кат глеам...ся жулим с родата...Утре с приятелите...Вдруги ден не знам...Ако сме живи, ше се виийм, ако не -здраве да е!!!

Link to comment
Share on other sites

Идва абитуренска, след това Слънчев бряг и не ми се мисли просто - ще се махат глави усещам :devil

 

Естествено на бала няма да се омазваме като прасета :)

Link to comment
Share on other sites

Идва абитуренска, след това Слънчев бряг и не ми се мисли просто - ще се махат глави усещам :devil

 

Естествено на бала няма да се омазваме като прасета :)

 

Пожелавам ти да си изкараш невероятно, както аз! Просто един път в живота е това нещо и аз го изживях пълноценно. На самия бал бях толкова превъзбуден и изчаткал че съм пил макс 2-3 големи и 2-3 ред була за цялата вечер! Пфф само като се сетя и ми е толкова мъчно ИСКАМ ПАААК! :cry

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...