Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

Аз се направих безсмъртен!

безсмъртни са само батето и дънкан маклауд...останалите сме полубезсмъртни :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

то всеки си вика че няма да се напие на бала ама на сутринта картинката е друга

В Новотела няма да се правим на прасета чак толкова..в бара след това могат да паднат задръжките :D

 

а на морето се очертава да е най-голямото шоу :punk

 

 

Белов,мерси за пожеланието...живи и здрави пък ще видим :beerchug

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

В Новотела няма да се правим на прасета чак толкова..в бара след това могат да паднат задръжките :D

 

а на морето се очертава да е най-голямото шоу :punk

Белов,мерси за пожеланието...живи и здрави пък ще видим :beerchug

Новотела, 130лв шише Смирнофф, вероятно менте. Могат да ме фанат за...

Link to comment
Share on other sites

нормално в хотела и аз не се бях напил най-малкото нямах време ама после в бараааа лелееее......

 

миналата година бях на 1 бал в новотела , бутилка джони е 80лв смирнофа най-вероятно ще е по малко или пак там някъде

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
То винаги има някой ученик да внесе няколко бутилки ракия/водка... :lol:

 

Тая година пребъркваха ;)

 

А колкото да се разпиша по темата:

 

Не искам да почвам да говоря за влечението си към пиенето, понеже вече според мен е сериозно. :laughing: Аз от година и 2-3 месеца някъде просто няма ден в който да не съм пил. Просот като ида някъде не ми е кеф да пия кафе и ли количка да речем или фрапенце :( Винаги или бира или уйски, но проблема идва оттам, че без една бира или уйски по мога да изтрая отколкото с 1. Затова като пия една винаги следва втора, трета и т.н. Ето например последната ми фиеста беше миналата седмица от четвъртък до неделя. В петък -- >> кръчма от сутринта до 8 вечерта ( с около 3 часа пауза за преинсталация на 2 компа ) ми се събраха 15 бири след това обърнахме на уйски и на другия ден сутринта като се събрахме на по бира две три да обсъдим миналата вечер равносметката само за уйскито ми беше около 1.600 литра.

 

Обаче сутринта пък си бях пушка особено като пих няколко бири и всичко започна наново

Link to comment
Share on other sites

Не съм въобще начинаещ повярвай ми поне в сферата на алкохола, а акамо ли неориентиран.

btw Какво е това КУКУРУКУ

Link to comment
Share on other sites

Не съм въобще начинаещ повярвай ми поне в сферата на алкохола, а акамо ли неориентиран.

btw Какво е това КУКУРУКУ

 

Тотално начинаещ си вервай ми - що се отнася до песента - Cucurrucucu Paloma - дерзай

Link to comment
Share on other sites

Тотално начинаещ си вервай ми - що се отнася до песента - Cucurrucucu Paloma - дерзай

 

Е добре айде няма да споря ;)

Със здраве

Link to comment
Share on other sites

Там където ти отиваш някои хора искат да се връщат вече...но дали могат?!

 

101 % прав си и аз го осъзнавам, но разбираш също че не е толкова лесно :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

101 % прав си и аз го осъзнавам, но разбираш също че не е толкова лесно :ph34r:

 

Добре де ти как на 19 разбра кое е лесно и кое не в пиенето? Освен че имаш един здрав млад организъм дет "носи" (евентуално) за съсипване във времето друго нямаш. Сериозно ли ще ни обясниш що е туй питието и колко моим наля в зурлите? Не ставай смешен, поне гледай колко по-напред сме от тебе....

Link to comment
Share on other sites

Добре де ти как на 19 разбра кое е лесно и кое не в пиенето? Освен че имаш един здрав млад организъм дет "носи" (евентуално) за съсипване във времето друго нямаш. Сериозно ли ще ни обясниш що е туй питието и колко моим наля в зурлите? Не ставай смешен, поне гледай колко по-напред сме от тебе....

 

Съгласен съм напълно и с теб.

Аз наливам от много по малък в "устите", но исках просто да обясня че вече след 5-6 години хич не малко пиене с хич не малко постоянство аз от половин година и малко отгоре просто не се чувствам както преди и усещам че ми влияе по един или друг начин и то хич не за хубаво

Link to comment
Share on other sites

...Аз наливам от много по малък в "устите", но исках просто да обясня че вече след 5-6 години хич не малко пиене с хич не малко постоянство...

19-6=13 годишен. Добре си започнал. Защо и не го довърши?

Link to comment
Share on other sites

И аз на неговите години мислех по подобен начин, а сега ме е страх да пия повече от 3 бири!

Btw, литър и половина концентрат + 15 бири и си само на 19 - леко ме съмнява мен тази работа. На мен рекорда ми е 1 литър концентрат или отделно 28 бири и съм се правил на нищо подобно... Нещо работата ми понамирисва на послъгване.

Не мога да разбера, защо някои хора си мислят, че е голямо геройство да пиеш по много? Точно тези образи са най-начинаещите, ако бяха напред с материала, щяха да крият колко пият - тези, които са стигнали до тази фаза ще ме разберат!

Аз съм вече на 3-то ниво - не пия. Или ако пия се напивам от малко, защото не пия сериозно от повече от половин година.

Link to comment
Share on other sites

Аз държа да се оплача от баща ми, на който през 500 метра му се влиза в кръчма да пие бира!

 

Баща ти просто е следващия етап в еволюцията на изпосталелите алкохолици...

 

Рапторе, ти си на ход!

Link to comment
Share on other sites

Btw, литър и половина концентрат + 15 бири и си само на 19 - леко ме съмнява мен тази работа.

 

Говоря ти това е за цял ден и цяла нощ

Започнал съм от 9 часа - пия 4 бири отивам да оправям 2 компа. Връщам се в кръчмата да си върна лаптопа на пича пия още 5 бири и към 3 часа се прибирам да ям. В 6 отивам пак там и до 8 съм пил още 5 бири. В 8 и малко вечерта ми идва компанията и предлагат да пием уйски - до 12 и 15 някъде съм изпил 7 големи и отиваме на дискотека където до 6.30 сутринта съм изпил още 6-7 уйскита.

 

Не казвам че пия много с цел да се похваля, просто много по трудно ме хваща алкохола и винаги е било така.

Link to comment
Share on other sites

Сериозно, къде ги събираш тия 5 бири? Или те са ти само за кратко? Защото аз 5 бири трудно мога да изпия за по-малко от час и нещо... а ти както го описа ги пиеш между другото...

Link to comment
Share on other sites

Сериозно, къде ги събираш тия 5 бири? Или те са ти само за кратко? Защото аз 5 бири трудно мога да изпия за по-малко от час и нещо... а ти както го описа ги пиеш между другото...

 

Еми аз по начало бирата си я пия бързо

Link to comment
Share on other sites

Имам един 150 килограмов колега, не му е трудно да събере 5 бири за 1 час. Па и за още пита... :)

Link to comment
Share on other sites

Еми аз по начало бирата си я пия бързо

 

Е това са 2.5 литра течност... както и да го гледаме за под 30 минути ако ги изпиеш ще се спукаш по шевовете...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...