Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

Един приятел беше толкова пиян, че изпадна в безсъзнание, мокрим го с вода... не се събужда, трябваше да го придвижим до тях , че да го караме в болница после. Интересното беше, че го качихме на едно колело, за да си го докараме, ......бая зор докато го закараме до тях... то от тая ракия на цар Киро в Катуница :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Цар Киро няма нищо общо с ракията в Катуница от толкова време, че не мога да ти опиша. Като ти гледам и набора, едва ли си пил ракия на Цар Киро от Катуница... Някога..

Edited by Psihara^^
Link to comment
Share on other sites

Ракия, бе! Ракия... Еееее тоя злобил, ако не се изцепи на метеното...

Тва ракиата е нещо което трябва да се забрани с наредба в "Държавен Вестник".Много ме кефи ама после страдам от нея :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ракия, бе! Ракия... Еееее тоя злобил, ако не се изцепи на метеното...

 

усвен да няма нищо общо та той даже правеше ракия пещера менте ама тия от пещерата леко го смляха и спря , сакън тоя психар ако не се изсере на метеното :lol:

Link to comment
Share on other sites

не не се излагам и да знам , майка ми е от съседното село , кръмчата в нашето село вземаше от там ракия и водка , кръчмата в съседното село и тя вземаше от там ракия и водка , даже и селският полицай си взимаше ракия ..... ся от известно време може и да не взима

Link to comment
Share on other sites

което ми напомня , как чрез познати отидох със сина на цар киро на циганския пазар да си взимам злато и той ме представи като свой братовчед от северна българия :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

В събота вечер пияни хора. Бяхме на една бирария в тракия от там в един апартамент, продължихме с узо и пещерска. В 4 сутринта пияни хора ама до неузнаваемост. Дори едно момче от компанията заспа на пеиката пред блока в които бяхме, та жена му се мъчи 2 часа да до вдигне на крака. :lol:

Но като цяло като изключим вчерашният главобол се получи много добре. :beerchug

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Малееее... Каква хубава темичка имало, а аз не съм я видял... Браво на човека, дето я е постнал. И за да не си е чист спам коментара- ето ви моята рецептичка за водка- :lol: 1 литър 95% спирт- най добре да е медицински- продава се навсякъде по аптеките- в кафяви бутилки от 1 литър- пише "Етилов спирт".Спирта е със с най- доброто качество, няма нищо общо с украйнският, от който бъркат "Savoy club" и т.н боклуци. Разреждате го с чешмяна вода (за по- притенциозните може и дестилирана) до 2.5 литра. Слагат се 3!!! капки глицерин и около 1 чаена лъжичка захар. Следващата стъпка може да пропуснете, ама ако я направите няма да сбъркате :) - Взимате 1 филийка бял хляб, слагате я в нещо като тавичка- нещо което сте отписали като съд, понеже му се еба** мамата и го оставяте във фурната на 200 градуса, докато не се овъгли напълно. Намирате прилично голям съд с капаче и оставяте овъглената филийка да се покисне 2-3 дни във водката... След това прецеждате, оставяте готовия разтвор във фризера за 3-4 часа, намирате празна бутилка- "Абсолют", "Столичная" или друга бутилка от маркова водка и наливате там. Давам 1000% гаранция, че никой няма да се осъмни какво пие. Провел съм този тест на над 10 човека и всички бяха супер убедени, че пият марков алкохол, даже след като им казвах повечето не вярваха. Водката става разкошна на вкус, няма го гадния мирис на спирт на БГ алкохола, въобще... :love Пробвайте;)

Edited by echo
Link to comment
Share on other sites

От известно време насам,след като прекаля с алкохола на другата сутрим ме болят очите...някой може ли да ми каже защо става така ?

Link to comment
Share on other sites

От известно време насам,след като прекаля с алкохола на другата сутрим ме болят очите...някой може ли да ми каже защо става така ?

по принцип става от фалшив алкохол :bgrin:

...но може и от предозировка :laughing:

Link to comment
Share on other sites

От известно време насам,след като прекаля с алкохола на другата сутрим ме болят очите...някой може ли да ми каже защо става така ?

 

По принцип метиловия алкохол е вреден за очите, а него винаги го има в алкохола, така че ако прекалиш с количеството концентрат, може да се получат болки от предозиране с метилов алкохол.

 

П.П. ПИЙТЕ С МЯРКА, ЗА ДА НЯМАТЕ ПРОБЛЕМИ

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

П.П. ПИЙТЕ С МЯРКА, ЗА ДА НЯМАТЕ ПРОБЛЕМИ

 

мярката е 100гр обикновено :D

 

само че няколко по Х по 100гр :laughing:

 

напоследък зелена бира вкарвам ;)

 

х100гр мастика+мента, 3хтечни сметани, 1хспрайт...2 такива питиета и си във връзка с кораба за дълго време :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не знам защо, но винаги съм възприемал Фродо за 1,90м, 190кг, здрав български мъж. Ако е така, след 2 такива най - много да се изпикаеш... Нищо друго.

Link to comment
Share on other sites

Не знам защо, но винаги съм възприемал Фродо за 1,90м, 190кг, здрав български мъж. Ако е така, след 2 такива най - много да се изпикаеш... Нищо друго.

 

горе-долу...185см 90кг...при мен проблема е докато навлезна в серия - първо се напивам уникално лесно - 300гр алкохол и съм долу...след това увеличавам...утре вечер на морето смятам да достигна старите времена - килце концентрат+биричка за размазване :laughing: :punk

Link to comment
Share on other sites

За метиловия алкохол:

натравянето с метилов алкохол се лекува с неспецифичен антидот-етилов алкохол!!

Ако пиеш концентрат в който има и от двата(нормално метиловия в нащо пиене е по-малко и то доста от етиловия) дали ще се получи метилово отравяне!??

Май не :P

По-скоро болките в очите идат от многото етанол(с кофти махмурлук си просто) :lol:

Edited by letalis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...