Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ставаш сутринта. Спал си 9 часа. И си сипваш.

 

Казах ясно приятел ОТ колко време - не в колко часа. Не един е повръщал спонтанно като види как примерно в 8.00 си допълвам с водка чашата от предната вечер. Те просто не разбират - :devil

 

Подробностите мисля би трябвало да са ти ясни

Link to comment
Share on other sites

не съм тренирал близо година , много бачкане и не остава време за нищо , но от другата седмица пак почвам .

 

 

по темата довечера имам рожден ден и ще се напия доста

Link to comment
Share on other sites

Охооо - Васко да си жив и здрав!

 

И гледайте го - пак се скатава да не почерпи хаххахахахаха

 

Аз пия алка зелцер на поразия тука.....

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер съм на бира и немисля да спирам докато не преполовя касата. :D

Реших да е бира понеже одеве ми се дояде пържена цаца и си викам хаиде и 1/2 бири към нея а до момента станаха 6.

Link to comment
Share on other sites

Във Варна съм и още не съм обърнал една бира с цаца...За сметка на това обърнах бира със шкембе :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

:devil Наско нов кег пристигна тая вечер - и много здраво компанията го запатка :punk

 

Нямада е лесно с тая машина - а и не знам какви лимити треа се слагат - дали защото сега е начало и мерак се думка така.... защото ако се продължава....

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Разсипах си чашата и мн се ядосах изведнъж. Нещо ми има. То ми мина както си доде ма се пак... тцтц.

 

Нали знаеш поверието - като си разсипеш чашата е защото на някой от умрелите ти роднини му се е пиело. Затова пиеш по случая още 1 допълнително "за бог да ги прости" и така :)

Link to comment
Share on other sites

незнам ама ако не спра да пия уиски утре пак ще ми е тежък ден....

 

Добре де - обясни ми как така хем пиеш уиски или каквото и да е там хем си на компютъра и пишеш във форума? Не се ли губи кефа? Аз предпочитам да се опъна нейде и да се наслаждавам на питието (и без това не ми се случва толкова често) или на маса с приятели (там май повече на хапването се набляга) но определено това пред компютъра никакъв кеф не ми е да го правя... Айде да гледам филм нещо - съгласен съм обаче ползването на клавиатурата не влиза в сметките ми :)

Link to comment
Share on other sites

ми пиша си с приятели от варна , и от пловдив ползваме си камерите и си дигаме наздравици :D

а и масажиращия фотиойл в хола се прееба :P

Link to comment
Share on other sites

Чак не ми се носи отлежала 7 годишна гроздова в Русия...Ама нали е за изучаване и сравняване на двете култури - ще прежаля...Но ще си изкрънкам самогон :devil

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...