Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

взех нелекото решение да не пия поне 6 месеца и да се завърна сериозно към тренировките които съм занемарил от близо година , напускам ви момчета пийте и заради мене :D

Link to comment
Share on other sites

взех нелекото решение да не пия поне 6 месеца и да се завърна сериозно към тренировките които съм занемарил от близо година , напускам ви момчета пийте и заради мене :D

 

Eдин колега със силна воля. Дано да успееш, понеже 6 месеца са си време.

Но наистина добро и сериозно решение.

Link to comment
Share on other sites

sandman, ти май приоритетно пишеш в тази тема :P
Вече край! :) Спрях тотално алкохола! Най-много по 1 бира на ден, но не всеки ден!
Link to comment
Share on other sites

Така така, мен ме признаха че ги деля на газирано бира и алкохол. Са оплачим- свърши ми уискито, колата и рома. Имам вино и малибу с пепси и ся са лигава тука с тия глупости... за жалост немам тоник за джина или доматен сок за водката. Бе закъсал съм я....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Днес на обед се подпуках с едни бири в кръчмата зад блока.

И като се прибрах към 14:30 си викам ще дремна час два и съм ок. Амо станах чак в 22:30 и сега пак съм с бира пред компа.

Иначе :beerchug на всички. :D

Link to comment
Share on other sites

взех нелекото решение да не пия поне 6 месеца и да се завърна сериозно към тренировките които съм занемарил от близо година , напускам ви момчета пийте и заради мене :D

И двете могат да варвят заедно. Защо да се отказваш от едното :lol:

 

вече 3та седмица не съм нищо повече от 1 бира

 

Ако е така супер, но защо ли си мисля ,че скри нещо :unsure:

 

Прекрасно е да си правиш разни немислими бъркочи с малки количества алкохол.

Аз се шегувам със Злобил , но и аз така както съм я подкарал , алкохола може да хване прах :(

Link to comment
Share on other sites

Vzeh nelekoto reshenie da piq samo vodka....sledvashtite 6 meseca.I da si prodyljavam sus sutreshnite krosove.Volga e prekrasna pri izgrev, kogato si probiagal 5-6 kilometra i veche niama sleda ot mahmurluk.

Link to comment
Share on other sites

Вчера се омазах жестоко на мача със Загорка. После в кварталната кръчма продължижме с БЯЛА МЕЧКА и днес почти цял ден все едно някои ми блъска по главата с чук. :beer:

Link to comment
Share on other sites

A az v petak taka se napih, che naprao nemam dumi...S bratiata i sestrite ot Rusia pochnahme s rakia/moe proizvodstvo/, posle vodka, bira, koniak, posle martini i sled tova ne pomnia... :unsure:

 

Mejdu drugoto birata e pulna piknia tuka, iskam "Kamenitzaaaaaaaaaaaaaaaaaaa"!!!!

Link to comment
Share on other sites

ако не броим бирите които пия почти всяка вечер твърд алкохол не съм пил от 1 месец , на бар също не съм излизал толкова горд съм със себе си

Link to comment
Share on other sites

Абе не съм закъсал, поркам си при всяка възможност и без възможност даже кфото има и колкото има :devil

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер бяхме на домашна гроздова със пролетна салата. Ммммм.

То било хубаво нещо блага ракия и добра пролетна салата. Направо си го бяхме забравили това.

Link to comment
Share on other sites

Аз си вкарах автогол тая вечер... тоя бейлис ми еба майката...

 

Еййй хубава идея :) Обичам го бейлиса ако ще и да ми говорят всички че бил женско питие, мен пък ме кефи много :D

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми харесва, а за snejko...еми какво толкова.Винаги може да се случи.Аз лично не обичам хора, които никога не съм ги виждал да пият повече от 25 до 50мл алкохол.Струва ми се неуважително.На всеки може да не му се пие, да му е хубаво без да пие ама един път поне трябва да бъдеш репичка :) Честито и за бейлиса, и аз го харесвам въпреки глупавите мнения ширещи се из пространството за половата му принадлежност.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...