Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

На желязо нали - точно като при алангрето. :laughing:

 

Не пиши такива работи - умно момче си - казва се алангЛе.

 

Наско ти па да не мислиш че се вързах бре - за справка да знаеш, че най-дълго живелия сред доброволците с присадени черни дробове бе изкарал 5 години. Дано нещата да са напреднали в тази посока откакто четох по въпроса...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Доста се колебаех с "р" или с "л" е и накрая...уцелих. :laughing:

...А вчера пак се нагледах на грозни детски изпълнения...Добре,че имах активен въглен в себе си...Само алкохола похабиха.
Момиченца или момченца бяха, защото ако са момченца - как да е, ама момиченца... Аз също бая съм се нагледал на детски изпълнения, но без да имам активен въглен....ужас! Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Като ми мине маратонската умора, ще разровя за тия черни дробове, че ми стана интересно..

 

Сандмане, момче беше.Иначе в петък бяха женски изпълнения.

Link to comment
Share on other sites

М така. Вече повече от седмица не съм пил, и смятам утре вечер да наваксам.

Може би на кръчма с приятели. Но ще видим каде ще ни отвее вятяра. :lol:

 

:beerchug Наздраве на всички предварително. Ако съм долу горе човек като се прибера ще ви пиша и подробност, защото почти винаги има някаква издънка и много смях покраи нея. :D

Link to comment
Share on other sites

Хехе, всеки го е ударил на трезвеност :) Мен откакто ме засегнаха, че съм алкохолик, ме досрамя/да бе да!!!/ и вече седмица не съм пил :laughing: . Всъщност не съм пил от седмица, просто защото имам много и разнообразни неща на главата.Но на 31 и евентуално 2 или 3 :devil ....

Link to comment
Share on other sites

Grimjaur-e с грешно инфо си , аз не съм го ударил на трезвеност :P

Примерно снощи , седнахме уж кафенце да пием , то не бяха туборг-и , комбинирани сачове, дробчета, картофки много доволно и май тази вечер пак на същото място много добре беше :laughing1:

Edited by PiTT BuLL
Link to comment
Share on other sites

Зодия ВОДКА (21.IV - 21.V).

Широки души са родените под знака на Водката. Жената-Водка можете да я притежавате физически, но духовно никога. Мъжът-Водка е повече от брат - с него винаги можете да се сортачите за някое мероприятие, било то цяло или половинка... Под този зодиакален знак беше държавата СССР, но я гаврътнаха на екс (и отдавна е екс), та остана само химнът-частушка "Не хочу в забой, а хочу в запой..."! Родените под знака на Водката нямат проблеми в секса, тъй като са еднакво добри както в леглото, така и под него.

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

снощи на шега на майтап изпих 1 бутилка тюламор и днеска съм учудващо добре , даже не ми е и жадно , но взех крайното решение да не пия 1 месец :lol: :lol:

 

аз съм безволеви човек , отивам пак да пия :lol:

Link to comment
Share on other sites

абе вкусно беше , малко на вид не можахме да го докараме както предния път ама се изяде .... даже и не стигна и ядохме и кебапчета :D

 

за справка ето така се получи миналият път на сл.бряг , само дето тогава го прави готвач а този път аз и още 1 момче :P

 

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/393/98151_545.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/393/98152_547.JPG

Link to comment
Share on other sites

абе вкусно беше , малко на вид не можахме да го докараме както предния път ама се изяде .... даже и не стигна и ядохме и кебапчета :D

 

за справка ето така се получи миналият път на сл.бряг , само дето тогава го прави готвач а този път аз и още 1 момче :P

 

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/393/98151_545.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/393/98152_547.JPG

Е да вида точно такъв тип снимки минути преди да си легна... ся тряа си права да ям... :)

Link to comment
Share on other sites

Вчера предпочетох вместо да се запия щастливо, да се пошлая малко из Градът. Нощем е.... тихо и пусто. Харесва ми.

Link to comment
Share on other sites

Вчера предпочетох вместо да се запия щастливо, да се пошлая малко из Градът. Нощем е.... тихо и пусто. Харесва ми.

Да така си е , тихичко спокойно ,

само да не минеш покрай някоя кръчма и да си кажеш "Хайде да влезнем за по биричка"

и като станете а , "ама то доста бири сме изпили" .... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...