Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Утре, утре :bgrin:

И след това преди да замина/задължително/А на 18-ти ше се направя пепел...ядрена.

Link to comment
Share on other sites

я казвайте как да се оправям утре :bgrin:

 

За след водка и бира...Хъммм...Кофти комбинация.Пробвай виенско кафе без захар, след това малко лимонов сок, а накрая някакъв разтворим витамин.

 

Редакция: ако искаш, пробвай "Главореза". :)

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Е аз не съм пил от 7-ми. Тогава превиших с домашнярката.Но на 8-ми. нямаше махмурлук,може би заради солидните мезета,салати и дибрата гроздова от сорт ТАМЯНКА.отлежавала в добра бъчва. :beerchug

Link to comment
Share on other sites

водка и бира... вазможно най-гадната комбинация... мразя се... я казвайте как да се оправям утре :bgrin:

 

Панадол или нещо по-силно болкоуспокояващо разбира се (това преди лягане). Преди време в темата обясних за експеримента който гледах по Discovery и че това + много вода му е майката нищо друго не помага колкото тези 2те. Изпий около литър вода заедно с хапчето и на сутринта ще си 6.

 

Между другото изобщо не е най-гадната комбинация. Довърши се с половин (или направо цяла) бутилка вино (още по-добре шампанско) и после ще си говорим колко гадно е с водка и бира :)

Link to comment
Share on other sites

Панадол или нещо по-силно болкоуспокояващо разбира се (това преди лягане). Преди време в темата обясних за експеримента който гледах по Discovery и че това + много вода му е майката нищо друго не помага колкото тези 2те. Изпий около литър вода заедно с хапчето и на сутринта ще си 6.

 

Между другото изобщо не е най-гадната комбинация. Довърши се с половин (или направо цяла) бутилка вино (още по-добре шампанско) и после ще си говорим колко гадно е с водка и бира :)

 

Шампанското и виното са като бомба със закаснител.Направо коремът и главата ти започват да се варят.

Сега се сетих за това,понеже лятото бях прекалил една вечер с мастиката и за капак вино със меденка.

На следващичт ден не исках да съм жив. :D

Edited by artilerist
Link to comment
Share on other sites

ЗЕЛЕВА ЧОРБА НА ГЛАДНО! Към 500 мл минимум

 

За стари кучета - чаша от последното снощи... и/или 1-2 бири (внимателно с бирите - в определен момент кръга се затваря)

 

Наливане със сокове и/или млека (малко путкинска ралта)

 

АЛКА ЗЕЛЦЕР - 1 или 2 в половин чаша вода

 

Ако и това не ви върне при живите значи сте в джаза - старите кучета може да дублират....

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Ако и това не ви върне при живите значи сте в джаза - старите кучета може да дублират....

 

 

Аз се разсънвам с ирландско кафе, после минавам на греано вино, че е -9...А довечера - пеиене, ебане, бой!!! :punk Както пеят Кокоша глава: "Искам да пия и да се бия за кеф!".

Link to comment
Share on other sites

Ммм личен рекорд си направих..от 9:30 до към 4-5 си направих 700 мл Абсолют Ванилия със 2 шарка и 5 ред була. Не е много има хора които правят по 3 кила :lol: НО направо се учудих от себе си..и без да повръщам и нищо. Преди време такова количество+були= :sick ... Ама ей на.. пропих се :wir

 

Grimjaur ахахаха май май така стана .. :D

Edited by Белов
Link to comment
Share on other sites

Белов, така е...Попадна на хора и стана човек/алкохолик/ :P

 

Пичове, отивам!!!

 

Отивам на гости, отивам да пия, отивам защото обичам ракия!
Link to comment
Share on other sites

никога не смесвайте уиски с афтършок........ снощи съм го тествал комбинацията е потресаваща :D

 

Eeee добра идея ми даде за афтършока... бях забравил че си имам едни запаси от него

 

btw. първоначално го прочетох като афтършейв :)

Link to comment
Share on other sites

Мноо е гадно да си най-възрастният на купона...Ама пък като се изпонапият малките, е неповторим цирк! :lol:

П.С. Ракията беше великолепна!

Link to comment
Share on other sites

Eeee добра идея ми даде за афтършока... бях забравил че си имам едни запаси от него

 

btw. първоначално го прочетох като афтършейв :)

Епа не вярвам да са чак толкоз зле. Аз вчера пих няква пумия в Азията, нещо като ракия, но мирише силно на мухъл... Отвратително... Няква типка имаше по-силна воля от мен и си я изпи сичката... няма да коментирам, че ша ма наречат пак сексист... :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер ще се съберем приятели в къщи да хапнем прясно свинско и да тестваме новата ракия.

Която е призводство на приятел.Та въпросната ракия е от банани и мъсълта ми е дали няки е пробвал такова нещо до сега? :P

Утре ще ви разкажа и подробностите.Дали е имало тежка нощ или ракията наистина е била добра.

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер ще се съберем приятели в къщи да хапнем прясно свинско и да тестваме новата ракия.

Която е призводство на приятел.Та въпросната ракия е от банани и мъсълта ми е дали няки е пробвал такова нещо до сега? :P

Утре ще ви разкажа и подробностите.Дали е имало тежка нощ или ракията наистина е била добра.

Пожелавам ви успешно усъмване :lol: (банани с пижами в казани)

Link to comment
Share on other sites

Говори ми за вкиснати банани :D Аз лично не я харесах банановата ракия, но аз и рядко харесвам някаква, различна от гроздова.

Link to comment
Share on other sites

Звучи приятно.Не съм пробвал, знам за някаква особена ракия от пъпеши, и за да се смъкне малко миризмата се добавяли домати.... :blink: Тряя пробвам някой път...Едно 2-3 литра да виим за кво става въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Такива глупости не опитва, предпочитам да си се тровя с нашенски си ралти , гроздова и нищо друго

Сега така Ше се намажаааа с кеф просто , виното или ракията ще ми е сладка тази вечер .... :woot

 

ЕДИТ : якоо буквално преди секунди , вдигнах бутилката с ракия и колкото имах дъх изпих, олеее якоооооо

Edited by PiTT BuLL
Link to comment
Share on other sites

4 дни, 4 часа, 34 минути, 50 секунди до крайния срок.Помнете - пепел!Ядрена!!!

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

ядрена пепееел

а какво става :blink: около 300 мл. изпих и то бързо , а сега съм си 6 , нещо има мътно в тази ралта

май трябва повече от 100 на екс за да стане тропаницата .......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...