Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Уау, май това ще ми е следващата кола - 2021 Субару Крострек Лимитед с 2.5 литровия двигател. От 11-та минута започва офроуд теста, а на 14:45 може да се види сравнение с нещастната хондичка, която просто запецна на първото сериозно препятствие. :lol::punk

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, RaptoR said:

При все че са супер коли, така и не направиха един свестен дизайн, та да не мяза на настъпана жаба... 

Нищо й няма на дизайна, мисир такъв. Освен това идва един момент, в който практичността и възможностите са далеч по-важни от дизайна. Да не говорим, че конкуренцията е с още по-скапан дизайн. Например същата хондичка дето запецва в клипа е просто уникално грозна. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ти май си освен всичко друго и т.нар. всестранен мисир... Ако на тая кола й казваш красива, значи си много, ама много зле... Особено отпред е тотал щета външния вид. Но какво да обяснявам на мисир... 

Link to comment
Share on other sites

Честно казано не е от най-грозните им изпълнения, горе долу бива за мен

Но ми е интересно, Godfather–е колко често би го карал по такива пътища ? :D

И аз се чудех по едно време за разни джипки, но осъзнах че нямам нужда. По-високият багажник си остава някакъв плюс де. 

Не, че и двете ми коли не са 4х4 поради разни причини, но единственият лош път който имам е този до къщата ни в Съединение .. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ARPAnet said:

Честно казано не е от най-грозните им изпълнения, горе долу бива за мен

Но ми е интересно, Godfather–е колко често би го карал по такива пътища ? :D

И аз се чудех по едно време за разни джипки, но осъзнах че нямам нужда. По-високият багажник си остава някакъв плюс де. 

Не, че и двете ми коли не са 4х4 поради разни причини, но единственият лош път който имам е този до къщата ни в Съединение .. :laughing:

Апетита идва с яденето. Около мен е пълно с офроуд маршрути в планината. Да не говорим, че като падне снега по високите части и нормалните пътища стават "офроуд". Сега като спрях да ходя в офис заради ковидския вирОс и това май се очертава за постоянно, изглежда все повече ще става само карането за кеф. :)

Link to comment
Share on other sites

Офроуд и ЦРВ, еле пък да се сравнява със Субару. ЦРВ-то си е асфалтаджия с някакви възможности за равен черен път с два пръста кал. Навъдиха се всякакви влогъри, инста-нещо си, дето сравняват несравними неща. Очаквам скоро някой да направи клип как некой джиБ е по-добър в гората от някое Ферари.

Edited by jijane
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Т'ва Субару е изключително красиво! Ако го сравняваш с друго субару, примерно някой whorester от края на 90-те :lol:
Не знам дали са запазили традицията си да са с интериор от магазин за един лев и возия, газеща конкуренцията на лада Нива, щото мен реално това ме отказа от тази марка. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Antares said:

Т'ва Субару е изключително красиво! Ако го сравняваш с друго субару, примерно някой whorester от края на 90-те :lol:
Не знам дали са запазили традицията си да са с интериор от магазин за един лев и возия, газеща конкуренцията на лада Нива, щото мен реално това ме отказа от тази марка. 

Сегашните нямат връзка с онези от края на 90-те. Не съм му правил още тест драйв, но мога да се навия някой ден. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 10/19/2020 at 8:06 PM, Godfather said:

Апетита идва с яденето. Около мен е пълно с офроуд маршрути в планината. Да не говорим, че като падне снега по високите части и нормалните пътища стават "офроуд". Сега като спрях да ходя в офис заради ковидския вирОс и това май се очертава за постоянно, изглежда все повече ще става само карането за кеф. :)

На крострека багажника е по-малък от на ЦР-в то :) Също така с хубави зимни гуми е все тая каква е колата. По простата причина, че е SUV-a е по-висок от лека кола. Моята кошница HR-V е само на предно, но до сега 1 път не ми се е налагало да слагам вериги или да закъсам някъде. А един път се зачуках в Бояна по едни неотъпкани улици...

 

Според мен разгледай и Тойота RAV4. 

 

тоя багаж в Crosstrek-a Няма посмъртно да се събере. 

image.png.a59f681cc25cfe0d1fcd6eacdd09224f.png

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, kotora said:

На крострека багажника е по-малък от на ЦР-в то :) Също така с хубави зимни гуми е все тая каква е колата. По простата причина, че е SUV-a е по-висок от лека кола. Моята кошница HR-V е само на предно, но до сега 1 път не ми се е налагало да слагам вериги или да закъсам някъде. А един път се зачуках в Бояна по едни неотъпкани улици...

 

Според мен разгледай и Тойота RAV4. 

 

тоя багаж в Crosstrek-a Няма посмъртно да се събере. 

 

Которе, багажа ми е последна грижа - отдавна го минах момента с малки деца на море. :lol:

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, kotora said:

Кръстник що не си земеш един RDX 2019-20 :D

Нещо не ми хваща окото Акюрата отвън. Отвътре е добре, имам колега, който си взе наскоро MDX и ме е качвал няколко пъти.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Някой знае ли Слави Шишков дали още е на коматевско , не съм ходил 2-3 години , в събота бях , но не бачкаше сервиза , но пък може да почиват уикендите . Лошото е , че през седмицата бачкам до 17:30 и не мога да го хвана . Ако някой знае и до колко работят и някакъв телефон ..

Евентуално може да препоръчате и друг добър газаджия , тъй като фобос-а ми прави малки проблеми и искам да сменя и филтрите на газта ...

Link to comment
Share on other sites

Да, там си е. Уикендите обикновенно ходи на ски. Телефон, рядко вдига. За Кръстьо Ласков съм чувал добри отзиви.

Edited by pamporov
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Тая година ще си сменям колата и се загледах по Audi Q5 2014 година 3.0Т двигателя. По форумите пишат, че двигателя и кутията са супер здрави. Същия двигател се слага и на SQ5 чипосан на доста повече коне. 

Link to comment
Share on other sites

Братовчед ми има Q7-ца. Горе долу 25% от времето тая кола прекарва в сервиза. Вече е дал още веднъж покупната ѝ цена за ремонти.
С'я, наясно съм за ваденето на генерални изводи от изолиран случай, ама все пак.

Link to comment
Share on other sites

Малко странно ще прозвучи но, тъй като чета българския форум на МанЮ и там имат тема за коли, има един потребител, който за каквато и кола или двигател да го пита някой, той може да гововри с много подробности и детайли и да даде много задълбочен съвет. Тоя човек буквално е като енциклопедия. Ако искаш можеш да се регистрираш и да пробваш да го питаш. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Antares said:

Братовчед ми има Q7-ца. Горе долу 25% от времето тая кола прекарва в сервиза. Вече е дал още веднъж покупната ѝ цена за ремонти.
С'я, наясно съм за ваденето на генерални изводи от изолиран случай, ама все пак.

Еее да старите дизеляци са така. Еле ако е с някъв голям мотор, вриги, егр и т.н. става голям филм. Конкретния модел, който съм си харесал аз е бензинов и отзивите са много добри. 

 

@Dunc, ще видя да го питам хаха 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...