Jump to content
BulForum.com

Counter-Strike


zaq

Recommended Posts

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Значи... възникна един проблем с играта, който по принцип си възниква след определено време, но досега си го оправх, ама сега не ще! Движенията започват да завалват... в смисъл, като тръгна наляво (например) то тръгва, но след 1 секунда... същото е и във всички посоки, скоци, стрелба, клякане, абе всичко се извършва след определено време. До сега се оправяше като си преисталирам драйверите на видеото, но сега и така не става... 3 пъти преисталирах различни драйвери и 1 път играта... и нищо!

Link to comment
Share on other sites

lag v servera ?

 

на new game пак същото... не е нищо от играта... нещо драйверите се бъзикат или кво незнам.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Значи имам следния проблем. Свалих си 1.6, но когато тръгна да влизам в сървърите на Евроком или Оптилан, ми дава Your client.dll differs from the server's!

 

Какво е това? Как да го оправя? Някой става ли да ми прати неговия файл по ICQ например?

Link to comment
Share on other sites

шефе свали си пача към цс 1.6 !

аз го имам ако искаш по скайп щи го прата

Link to comment
Share on other sites

Всичко , което ви трябва за Counter-Strike 1.5 Retail е ТУК ( Counter-Strike-1.5-Retail.exe ) !

Вътре има пакове , но не са всички ,а и повечето от тях не съм ги Update-вал .

Затова ако искате пакове си свалете от сайта написан по-горе .

 

Counter-Strike Retail By. Sne6ko

Counter-Strike Packs , Fixes and Instructions By. LiL_Stenly

 

CStrike-a който съм качил там е retail т.е. работи без HL . НО , има проблем с cheating-death-a , за да го оправите трябва да свалите Update.exe .

 

I.Инсталация

II.Пакове и добавки

III.Конфигурациа

 

I.Инсталация

 

Как да си запишем CS Retail !

1.во Сваляте Counter-Strike-1.5-Retail.exe и го инсталирате !

2.ро Сваляте Update.exe и го инсталирате в папката където е играта (не cstrike) ,

пускате update.bat и сте готови ... вече можете да пуснете играта . Това става от Launcher.exe ...

след това давате Launch Game и играта се пуска заедно с Cheating Death-a!

 

II.Пакове и добавки(РАБОТЯТ И НА ОБИКНОВЕННИЯ CS):

 

1.Counter-Strike-1.5-(Realism_Update)

- Този пак е CSRU версия 4.1 , но без dlls-ите които скапват играта (само модели , звуци и sprit-oве) !

Sprite-овете за взети от fusion pack версия 12. Само трябва да го инсталирате и сте готови !

 

2.Counter-Strike-1.5-(Server_Pack)

- А този е когато искате да направите сървар с amx и др. добавки , на не ви се търси и занимава (просто инсталирате в cstrike) !

Съдържа: AMX 0.9.9 , Meta MOD 1.18 , StatsMe 2.7.1 ,

HLGuard 1.8 (CSGuard) , Admin MOD 2.50.60 , CSPingBooster 1.17 ,

Mega Sound Pack и Cheating Death 1.15.0 ,Но за този пак ви трябва малко по-бърз

компютър от обикновенно и по-добра интернет връзка за да нямате лаг.

Пак-а има бъгове които ще оправя по-късно затова ви препоръчвам Litе версията !

 

3.PODBot-2.9

- Новата версия на podbot ... повишил съм трудноста на ботовете , има waypoints с пак-а

(Преди да ги запишете направете backup на Libits.gam) !

 

4.Counter-Strike-1.5-(Gore_Fps_Fixer)

- Когато уцелите някого от него излиза повече кръв и малък fix за fps-то !

 

5.Counter-Strike-1.5-(Weapons_Sound_Pack)

- Някои звуци взети от source !

 

6.Counter-Strike-1.5-(Server_Pack)-Lite

Toзи пак е същия като другия , но с по-малко плъгини и модули , който аз лично сметнах за излишни.

Съдържа: AMX 0.9.9 , Meta MOD 1.18 , HLGuard 1.8 (CSGuard) ,

Mega Sound Pack и Cheating Death 1.15.0. и работи добре с по-слаб компютър и интернет връзка , невярвам да имате лаг с него !

 

III.Конфигурациа

 

1.Настройки на Counter-Strike-1.5-(Server_Pack) и Lite Версия !

След като сте го записали и искате да направите сървар трябва да си пуснете играта давате:

Play cs > Play Online > Create , избирате си карта и нагласяте max players (колко играчи максимум да побира сървара) .

Зачерквате " Dedicated server (faster , but you can't join the server from this machine) " .

Ако сървара не е dedicated като влезнете в него ще седите само като spectator!

След като сте направили dedicated сървара ще ви се затвори играта и на нейно място ще се появи прозорче

като на command prompt (dos прозорче) не го затваряите, изчекайте да зареди (около 1 минута) след това

се конектвате към сървара! Влизате в играта Play cs > Play Online > Аdd IP > пишете вашето IP и порта (попринцип port-a e 27015).

Обаче вие не сте админ на вашия сървар т.е. ако искате да кикнете или баннете някой ще ви се наложи да да минимизирате играта

и да задавате командите от дос прозорчето ! Това може да стане излишно като се направите админ (т.е. да се add-нете с някакъв access) ! Има два начина да стане това !

 

1.вия начин е чрез admin mod-a (НЕСТАВА ЗА LITE ВЕРСИЯТА НА SERVER PACK-a!) :

Add тази line в addons\adminmod\config\users.ini за да дадеш ACCESS на някой или на себе си.

 

Name:password:access

 

-----------------------------------------

пример: ако името ти е user и паролата ти е user1 а access-a 4327 ще изглежда така

 

User:user1:4327

 

------------------------------------------

 

команда за log in: как да се логнем с паролата...

Admin_login <паролата>

 

------------------------------------------

Пример: ако си add в users.ini това User:user1:4327 за да се логнеш напиши...

Admin_login user1

------------------------------------------

 

прочетете в addons\adminmod\

AdminMod_2.50.60_Win-Manual.chm > admin mod reference > access levels

цъкнете yes и пак yes ! там ще видите с какъв access какво можете

да правите , използвайте калкулатора за да изчислите даден access.

най-добрия access за играч е 451 , а най добрия аccess за този на чийто

компютер е сървара е 4327 . :) или ако искате да имате и ban 4583 .

 

2.рия начин е чрез amx mod-a (ТОВА Е И ЗА LITE ВЕРСИЯТА)

влизате в addons\amx\config\users.ini

намирате тази линия

"NAME" "PASSWORD" "abcdefghijklmnopqrstu" "a"

и на мястото на NAME си пишете НИК-а , а на мястото на PASSWORD си пишете паролата!

Това е , вече сте админ на вашия сървар :) .

НО , как ще влезнете като админ в собствения ви сървар ?

Пускате играта и цъкате най-отгоре CONSOLE , пишете

setinfo _pw ПАРОЛАТА

и сте готови !

 

п.с. забелязах , че някои питат за CS и CS Retail (т.е. общо за CS-a) защо имат cheating death , но като влезнат в някои сървари ги drop-ва ! След като влезнете в сървара пишете cd_choke 4 и cd_fps 7

 

Дано съм помогнал на някого :) !

 

Сега (5 април 2006 :) ) до 12 часа ще оправям Counter-Strike 1.5 сикцията на сайта и паковете !

Link to comment
Share on other sites

Абе преди като дам на някой сървър джойн и като е пълен и ми са показва това 109410895yx.jpg

Проблема е, че преди преди джойн ми се показваше един бутон ауто ретри, и с него се влизаше веднага щом се освободи място, а сега както виждате този бутон го няма, тва от сървъра ли е?

ЕДИТ: Извинявам се, това е защото сървара е нот респондинг :(

Link to comment
Share on other sites

Защо някой като напише нещо в канала на мен ми се появява #Cstrike_Chat_AllDead когато съм мъртав, а когато съм жив #Cstrike_Chat_All

Link to comment
Share on other sites

Защо някой като напише нещо в канала на мен ми се появява #Cstrike_Chat_AllDead когато съм мъртав, а когато съм жив #Cstrike_Chat_All

цък

свалай с 1 връзка иначе сайта ще ти банне ип-то

Link to comment
Share on other sites

на new game пак същото... не е нищо от играта... нещо драйверите се бъзикат или кво незнам.

Пуснал си го във Режим Direct 3d za това че ако нямаш вгръден OPengl Си го дръпни и го пусни във режим OpenGl и Сичко ще ти е 6+ или си updat-ни драйверите за картата

Link to comment
Share on other sites

цък

свалай с 1 връзка иначе сайта ще ти банне ип-то

10х :) стана, аз бях с в16 или нещо такова :D

Link to comment
Share on other sites

да не си променял някви файлове ? :) ... реинстални я и ще се оправи !

ще кача в play.evrocom.net моята версия 22 на cs16 nosteam ! 250mb и ще постна линк към нея :)

Link to comment
Share on other sites

цък

свалай с 1 връзка иначе сайта ще ти банне ип-то

да не си променял някви файлове ? :) ... реинстални я и ще се оправи !

ще кача в play.evrocom.net моята версия 22 на cs16 nosteam ! 250mb и ще постна линк към нея :)

PRD вече я е качил ;)

Link to comment
Share on other sites

да не си променял някви файлове ? :) ... реинстални я и ще се оправи !

ще кача в play.evrocom.net моята версия 22 на cs16 nosteam ! 250mb и ще постна линк към нея :)

оправи се от самосебе си :blink: не знам какво беше станало.все пак мерси за отзивчивостта :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...