Jump to content
BulForum.com

Counter-Strike


zaq

Recommended Posts

1.6 ми се появи странен проблем като реших да си припомна малко доброто старо време :)

Та проблема е следния:

като давам напред не се движи и след малко тръгва само и върви толкова, колко съм му казъл, аз.

Тоест движенията са забавени 1,2 сек след натискането на клавиша с мурда...

Идеи?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply

Тоя проблем и аз го имах, обаче го оправих с нови драйвери за видео картата или преинсталация на старите. ;)

Link to comment
Share on other sites

От рефреш рега е било, но ми е чудно защо прави проблеми, като преди без пр си вървеше с него?

Заради новите драйвъри или какво? :blink:

Link to comment
Share on other sites

намерих тука в темата информация за демотата, но вероятно е остаряла... та значи имам ЦС 1,6 Нон-стийм В23 и свалям от cs.replays.net демота(записвани с ХЛТВ), но като дам в играта viewdemo ми показва плейъра и като дам load ми показва прозореца дето вътре тряя са демотата, но там няма никой и нищо. Някой да знае в коя папка точно трябва да се сложат демотата. И като цяла дали мога да гледам демота с нон-стийм свалени от големите сайтове.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте.Та кво стана с мойте контра начи инсталирах си цс1.6+zbot играх си в потребители на ггбит сичко никви проблеми след тва инсталирах някав пач и сичко се прееба

1.ботовете изчезнаха и нямога да ги пусна

2.немога да права сървари (никои не може да влезе в тях нито потребители на Ек нито ггбит)

 

Е някои знае ли как да го оправа?

Link to comment
Share on other sites

а някои може ли да ми каже как да направа cs+war3 сървар пробвах с един фаил някои го беше качил някаде но вече го няма за далнлоад та ако може някои да го качи пак ако го има.

Link to comment
Share on other sites

Значи това е начин да си пуснете VAC на вашия сървър !

Не защитава от абсолютно всичко , но блокира повечето хакове и киква !

Неможе да банва , защото юзърите нямат стийм_ид и VAC само киква хакерите !

1во Пускате hamachi и се свързвате към сървъра ми !

Име: VACSE

Парола: VACSE

Означава: VAC Server Emulator и седи на моя компютър

2ро Свалете valvecomm.lst и го сложете в папката valve на вашия сървър !

3то Отворете фаела liblist.gam в папката cstrike и нагласете secure "0" на 1 за да работи !

4то Ако някой от хората получават "server verification error" им дайте тоя фаел и им кажете да го сложат там !

5то За 1.5 фаела се казва woncomm.lst и става пак по същия начин !

6то Не трябва да има такива фаелове в cstrike папката !

7мо Това работи за 1.6 , 1.5 , линукс и виндолс !

Приятна игра и да кажа , че няма винаги да е пуснат този сървър !

Link to comment
Share on other sites

На мен ми трябва нещо, което да намали лага! :( Ако някой знае как, моля да ми каже!

po dobyr internet dostav4ik :D

Link to comment
Share on other sites

Няма начин да намалиш лага !

Ако имаш слаб нет е гадно , но ако имаш бърз компютър може да се измисли нещо !

Значи pingbooster ще ти намали лага само ако имаш бърз компютър , защото взима много цпу , а не се знае и колко ще намали лага , но поне се опитай !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

За забрана на щита може да използваш амх плугин и има такъв във форума на амх мода , но що трябва да го компилираш с някой амх едитор ! ;)

Link to comment
Share on other sites

някои може ли да ми каже програмата с която си слогаш сам в играта свои графити.Нека които е знае да ми даде линк да си я драпна и как да я направя!

Link to comment
Share on other sites

Ако неще да пуска новото спрей лого на цс трябва да копираш файла , който си направил !

Копираш pldecal.wad в някоя друга директория и го преименуваш на tempdecal.wad и след това го слагаш в папката cstrike и тогава трябва да стане ! При мен го има този бъг ! ;)

аз всичко си направих ама този pldecal.wad никаде немога да го намеря.Иначе си правя картинката ама после нз каде отива!!??

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...