Jump to content
BulForum.com

Counter-Strike


zaq

Recommended Posts

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply
e dobre de az mnogo ne razbiram ama pone da pitam nali za tova e

cheating-death? Ako e taka kak tezi lameri 6te igraiat s hack?  :huh:

Прекалено много време се задаржа 4.29.0 и вече има чийтинг деад дисаблари, като доиде по нова версия хакерите ще изчезнат :)

Link to comment
Share on other sites

nqkoi moje li da mi kaje kak moje da se zapisva kato se igrae cs i posle da go gleda6 ??? imam i edno prebme4e sas sounda az sam sas 6 channel sound karta na vsi4ki drugi igri subwoofera mi raboti no kato pusna cs rabotqt samo satelitite kazvaite kvo da pravq

Link to comment
Share on other sites

Пишеш в console-то:

1.record "името"

2.Като искаш да спреш записа пишеш "/stop"

3.Пускаш console-то и пишеш "/playdemo "името на което си кръстил демото" "

Например:

1./record 123

2./stop

3./playdemo 123

Другия вариант е с програмата Fraps

http://warez.ru:8085/Win_Appz/Fraps.2.25.Retail/

Link to comment
Share on other sites

Вече сам админ на еврокомските сарвари по 1.6 ще бадат назначени още 2-ма 3-ма и мисля че проблема с хакерите ще се реши а и се очаква края на тая седмица да се появи нов Cheating-Death и C-D Disablara няма да работи

pls kaji mi ako sam "ban" ot evrocom sarvara, koga 6te me unbannat. :rolleyes: 10x

Link to comment
Share on other sites

Пишеш в console-то:

1.record "името"

2.Като искаш да спреш записа пишеш "/stop"

3.Пускаш console-то и пишеш "/playdemo "името на което си кръстил демото" "

Например:

1./record 123

2./stop

3./playdemo 123

Другия вариант е с програмата Fraps

http://warez.ru:8085/Win_Appz/Fraps.2.25.Retail/

или HLTV player (на предишната страница сам обяснил подробно)

pls kaji mi ako sam "ban" ot evrocom sarvara, koga 6te me unbannat.  :rolleyes: :) 10x

виж tuk

има значение за какво са тебаннали кога са те баннали и кой те е баннал :)

Link to comment
Share on other sites

Пичове..значи записах си Халф Лайф после со записах 1.5 контра и двете ги дръпнах от вареза.Кат пусна контрата и да направя сървар ми дава тва.................D:\games\HF/CSTRIKE/cl_dlls\client.dll Така значи ся следва да ви питам и ко?

Link to comment
Share on other sites

mai ti trqqqq pacha ili se barkam 6toto i na men mi pokazva6e ne6to za nqkav .dll

 

 

Добре де ама кой пач?И сигурен ли си за грешката да не се прецака още повече....

Link to comment
Share on other sites

Пичове..значи записах си Халф Лайф после со записах 1.5 контра и двете ги дръпнах от вареза.Кат пусна контрата и да направя сървар ми дава тва.................D:\games\HF/CSTRIKE/cl_dlls\client.dll  Така значи ся следва да ви питам и ко?

 

 

Аре де пичове напънете се малко и ми помогнете че иначе няма да мога да ви бия на контрата..... :D Горе е проблема

Link to comment
Share on other sites

качих си от play.evrocom.net CS1.6 ,но не знам как да играя ся online и по-точно с server-те на зала speed в тракия.ако дам на find servers-internet и някой server ми пише-LAN server are restrickted to local clients(class c).какво да правя?помогнете!!!!!!!!!!моляяяяяяяя!!!!!!!!!!! :cry

Link to comment
Share on other sites

влезни в www.headoff.com цакни на сарвари и там има ip-та, като влезнеш в цс-а цакаш на favorites -> add ip, и пишеш ип-то което си копирал от сайт-а. А за тези от спеед-а не ги знам какви са

Link to comment
Share on other sites

начи сърварите от headoff не ми тръгват,пише че използват различен protokol или нещо от сорта.аз съм към gigabit-някой ще ми предложи ли сървър ,който би трябвало да ми тръгне?моля ви :bgrin:

 

edit:оправих се и играя на сърварите на зала speed,благодаря все пак за помощта :)

Link to comment
Share on other sites

ами и аз сам на ггбит и серверите на хеадоф ми трагват идеално :) каква контра точно си свалила и от каде? пробвали с тази в варез-а

Link to comment
Share on other sites

Абе имам хубав нет,на икономична+ съм ,бг и външния са ми бързи а като влена в някой сървър ,че дори и на еврокомския ,пинга под 70 не ми пада :blink: в хеадофа понякога ми скача и над 100 ? Някой има ли разумно обяснение на проблема ???

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi da znae ot kade moga da si svalq 1.5 counter-strike. Za6toto probvah ot nqkolko mesta ama ne mi izlizat sarvarite ???? PLS HELP: PLS HELP: PLS HELP

за да ги имаш серверите трябва да си ги добавиш те сами няма да ти се появят

 

@feruchi нямам никква представа :(

Link to comment
Share on other sites

Абе имам хубав нет,на икономична+ съм ,бг и външния са ми бързи а като влена в някой сървър ,че дори и на еврокомския ,пинга под 70 не ми пада  :blink:  в хеадофа понякога ми скача и над 100 ? Някой има ли разумно обяснение на проблема ???

 

Можеби от параметрите на самия компютър >?< Звучи странно , но когато копмпютърът ми работи на повечко % пинга кърти мивки :angry:

Link to comment
Share on other sites

Можеби от параметрите на самия компютър >?< Звучи странно , но когато копмпютърът ми работи на повечко % пинга кърти мивки  :angry:

не ми се вярва. Напищете в конзолата:

net_graph 3

вижте в десния ъгъл колко loss и choke имате ако е повече от 0 значи е нещо от нет-а

Link to comment
Share on other sites

Але PRD правя същото което си писал в по-горния си пост(за въвеждането на ip) , но след като дам върху CONNECT при зареждането ми изписва нещо от сорта на disconnected ''''your.dll(cl_dlls\client.dll)different from the servar ''' това какво ще рече :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...