Jump to content
BulForum.com

Counter-Strike


zaq

Recommended Posts

Инсталираш го, пускаш го и го минимизираш. След това почваш да играеш :)

 

Аз пък не си го минимизирам! :tongue

 

a moje li dam i dadete nqkolko serve za CS SOurce?

 

Темата за CS:S

 

Сървърa:

195.149.248.178:27016

 

Друг незнам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply
Да,

сървърите изискват Cheating-Death.

Най-новия можеш да си го изтеглиш от тук

http://www.cheatingdeath.org/cd-client-4_32_0-en.exe

Инсталираш го, пускаш го и го минимизираш. След това почваш да играеш :)

 

 

Благодаря ти много!Вече цъкам :punk

 

 

 

Аааа и да питам някви сървари за Halflife знае ли някой???

Link to comment
Share on other sites

Ае по едно време се бях зарибил по цс 1.6 и в тогавашния warez.ru имаше IP-та на сървари , аз ги копирах и някак попаднах на сърври perfect ... някой знае ли им IP-то , защото аз си прецаках 1.6-цата , а с нея отидоха и IP-тата на сърварите .

 

 

 

 

 

:zzz

Link to comment
Share on other sites

Ае по едно време се бях зарибил по цс 1.6 и в тогавашния warez.ru имаше IP-та на сървари , аз ги копирах и някак попаднах на сърври perfect ... някой знае ли им IP-то , защото аз си прецаках 1.6-цата , а с нея отидоха и IP-тата на сърварите .

:zzz

 

Evrocom:

217.10.255.254:27017

217.10.255.251:27019-този е за 5в5 обикновенно няма хора в него.

 

Headoff

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

здравейте вчера се рових в моите игри и си намерих контрата 1.6 :bgrin: и много ме засърбяха ръцете да по цъкам малко (ма с ботове не ми се играе, не че съм добър но с живи хора е по кеф) та така искам да ми се обясни (катао на човек който нищо , ма нищо не разбира )как да играя на сърварите на еврокома трябвали да дърпам абдейти и какви , трябват ли ми пачове и какви , и трябват ли ми някакви допълнителни програмки за това удоволствие сиди кодове и т.н. (и каква скорост рябва да мие нета да играя ):) благодаря предварително :bgrin: аре че много ми се пуца :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

здравейте вчера се рових в моите игри и си намерих контрата 1.6 :bgrin: и много ме засърбяха ръцете да по цъкам малко (ма с ботове не ми се играе, не че съм добър но с живи хора е по кеф) та така искам да ми се обясни (катао на човек който нищо , ма нищо не разбира )как да играя на сърварите на еврокома трябвали да дърпам абдейти и какви , трябват ли ми пачове и какви , и трябват ли ми някакви допълнителни програмки за това удоволствие сиди кодове и т.н. (и каква скорост рябва да мие нета да играя ):) благодаря предварително :bgrin: аре че много ми се пуца :bgrin: :bgrin:

 

Сървърите на Евроком за 1.6

217.10.255.254:27017

217.10.255.251:27019

 

Слагаш този пач

 

...и почваш да мажИш! :)

Link to comment
Share on other sites

ок сложих пача :bgrin: и като реша да се канектна се ме изритва :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry не може ли да се увеличи бройката на местата в сървара че не е чесно

 

Така е...като има 20/21 не се влиза...тва 1 място е за админ да влиза :) А нов сървър няма да се пусне скоро, защото тоя дето прави всичко относно сървърите е един балуш! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

predi malko preinstalirah win , sledovateno i CS i sq mi izkarva tva saob6tenie.

poraz4etoh se malko i se razbra

4e moq firewall 'Kerio' e nesyvmestim s CD

v foruma CD si ima tema si4ki sa uvedomeni i se 4aka novata versiq 3.30 kadeto bi trqbvalo problema da e re6en.

ako nqkoi vse pak znae na4in da si igrae CS + CS + Kerio , da spodeli :P

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nqkoi mojel i da pomogne: Imam CD v32.0 i kato se opitam da vlqza v survarite me vkarva poigravam malko i me vadi s nadpis 4e iska poslednata versiq na CD za da moga da igraq, a az q imam. I kakvi sa tezi registriraniq?

Link to comment
Share on other sites

Търся си Speed hack за CS1.5.Споко не смятам да го ползвам във сървърите на опти лан , евроком и т.н. , защото последното нещо , което искам е бан :D.Просто всяка вечер играя 1в1 с един мой приятел , и той винаги ме бие , защото има хак и не иска да ми го даде.Моля , който има хак да ми го прати на joeywheeler@abv.bg.Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

За какво играете с хак бе хора? На кого му преви густо да е със статистика 50-3 :huh:

 

Зарежете ги и играйте както и колкото можете :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

За какво играете с хак бе хора? На кого му преви густо да е със статистика 50-3 :huh:

 

Зарежете ги и играйте както и колкото можете :ph34r:

 

Някои тоя статс си го правят без хак... ;) Ето един индивид, дето не играе с хак (въпреки, че чух едни противоречиви мнения тези дни) - pic

 

@PRD Roger that! Не е с хак. :)

Link to comment
Share on other sites

Опитвам са да играя ЦС с едно момиче в мулти, обаче като направя сървар в ЛАН (ползваме хамачи) и илиза това :angry1 classc.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Е бе момчета имам един проблем, значи когато обнових cheating-death до версия 4.33 ми вади съобщение за код 126 някой има ли си идея как да го оправя, благодаря предварително, защото е много дразнещо да не мога да играя моля помощ

 

pravo.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Искам да питам нещо за CS:Source (дано някой друг да не е питал за това)... та проблема е следният: екстрактвам и правя всичко,което го пише в .nfo-то ама се изписва товаmmmm4va.jpg

Някой може ли да ми помогне? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...