Jump to content
BulForum.com

Counter-Strike


zaq

Recommended Posts

Нещо си променял по играта ! Може и сървара да е обновен ! Но , почти винаги в клиента е грешката !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Можете ли да ми кажете кой е конфигурационният файл, по-конкретно за видео настройките, защото "малко" ги омазах и сега като пусна играта, виждам само бекграунда, не виждам изобщо буквите в менюто и не мога да ги оправя по този начин :(

Link to comment
Share on other sites

Абе мама му :angry: .След праинстал на Windows и контра саответно ся кат си пусна играта всички оръжия са ми с лява ръка,а ножа с дясна.Като дам от Help-a Use Right Hand пак си седи на лява.Кажете как да го оправя,че много дразни :angry1

Link to comment
Share on other sites

Можете ли да ми кажете кой е конфигурационният файл, по-конкретно за видео настройките, защото "малко" ги омазах и сега като пусна играта, виждам само бекграунда, не виждам изобщо буквите в менюто и не мога да ги оправя по този начин :(

OpenGL - 800x600 или 640x480 или 1024x768 - по твой избор, попринцип с колкото по-малка резолюция си толкова по-добре ще върви :) Повече fps/frame per second/

Link to comment
Share on other sites

OpenGL - 800x600 или 640x480 или 1024x768 - по твой избор, попринцип с колкото по-малка резолюция си толкова по-добре ще върви :) Повече fps/frame per second/

ne be , 4oveka pita v koi fail se pazqt teq nastroiki, ideqta mu e da go iztrie i da se varnat po default ili ne6to takova.

t.e toi kato pusne igrata vijda samo 1/3 ( da predpolojim ) ot ekrana i ne moje v samata igra da smeni rezoluciqta

Link to comment
Share on other sites

Има такъв фаел и се намира в папката "Counter-Strike1.6\valve\resource" , но незнам точно кой беше !

Пробвай с този "OptionsSubVideo" и като го отвориш с "notepad" има линия за резолюцията !

Там виж как стоят нещата ... това е за 1.6 ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Какво и къде се пишеше, за да имам конзола, че не мога да се сетя ...

na shortcata properties

target "D:games....cs.exe" -console

pri me i sas "D:\Games\CS 1.6\hl.exe" -nomaster -game cstrike

pak ima konzola

Link to comment
Share on other sites

Как да си сложа мой spraypaint image?Благодаря предварително

с програмката Half-LifeLogoCreator , пускаш я отваряш някаква картинка която си харесал за лого правиш я в допустимата резолюция която изисква програмката и долу има каде да я запазиш задаваш и каде и конвертираш след което зимаш току що направения фаил .wad и го слагаш в папка Cstrike която се намира там кадето ти е инсталиран ЦС :) пример C:/Sierra/Half-Life/Cstrike или както е в моя случай D:/Games/Half-Life/Cstrike ,пита те дали изкаш да го заместиш със стария файл даваш ок и си готов ,влизаш в играта и си шариш по стените с чисто новото си лого

Link to comment
Share on other sites

Ако неще да пуска новото спрей лого на цс трябва да копираш файла , който си направил !

Копираш pldecal.wad в някоя друга директория и го преименуваш на tempdecal.wad и след това го слагаш в папката cstrike и тогава трябва да стане ! При мен го има този бъг ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако неще да пуска новото спрей лого на цс трябва да копираш файла , който си направил !

Копираш pldecal.wad в някоя друга директория и го преименуваш на tempdecal.wad и след това го слагаш в папката cstrike и тогава трябва да стане ! При мен го има този бъг ! ;)

ops tva go bqh zabravil :) mersi za dopulnenieto

Link to comment
Share on other sites

Имам един тактичен въпрос: Как е командата за смяна на бутони през конзолата. Или искам да направя ботовете за 1.6 да ги упрявлявам с бутон директно в играта. Просто сам е забравил тази игрица и сегга ми се губи....

Link to comment
Share on other sites

awe mom4eta ne bqh igral cs ot nqkolko meseca i sega kato vlezna mi lagva dosta nekva ideq kva moje da e pri4inata ili pri vsi4ki ima lag pove4e ot predi

еми слабичкият нет е причината според мене.в момента дърпам с около 40кб по малко от обикновено

Link to comment
Share on other sites

Нещо се бъркам ... лагва ли ти или ти насича , защото има разлика ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Проблема ми е следният - свалих си 1.6 - опитах се да влезна в Еврокомският ни сървър...и ми изписа нещо за *.dll файл.Нещо от сорта - You *.dll differs from server [*.dll] - в архива който свалих има пач & крак за 1.6 обаче незнам как да ги оправя - пачът копира 1:1 директорията на 1.6 ама е 20-30Мб някъде...а кракът е някакъв cmd32.exe(7Мб) - и като го пусна излизат някакви прозорци под DOS ... ех дано някой да помогне :(

Link to comment
Share on other sites

Сигурен ли си , че си свалил играта ! Това "CMD32" изобщо няма връзка с каквото и да било по тази игра !

По-добре си свали играта от друго място ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Оправих всичко - ъпдейти пачове и т.н. ...обаче проблемът,който сега изкочи мисля,че няма решение...или то не повече от 1...Сложих си 1.6 и тръгна - оправих си настройките и всичко беше 6 точки...После реших да сменя видео режима от OpenGL към Direct3D - и какво стана...изхвърли ме от играта - сега когато се опитам да влезна - черен екран....музиката си върви а като местя мишката и се чуват и звуците от менюто...трява да върна OpenGL ама как...:( Преинсталирах играта и пак така...НО определено не ми се прай Windows Re-Install.. :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...