Jump to content
BulForum.com

Counter-Strike


zaq

Recommended Posts

ахаха AlekS човека искаше средно силни ботове :)

А ти му даде извънземно силни!Тея Подботове те гледат през стената и още ни са показал и та цепят!И кви глави праскат!Бати хакерите! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply
ахаха AlekS човека искаше средно силни ботове  :)

А ти му даде извънземно силни!Тея Подботове те гледат през стената и още ни са показал и та цепят!И кви глави праскат!Бати хакерите! :)

 

То и без това сега всичко живо е с хак... :P

Link to comment
Share on other sites

ахаха AlekS човека искаше средно силни ботове  :)

А ти му даде извънземно силни!Тея Подботове те гледат през стената и още ни са показал и та цепят!И кви глави праскат!Бати хакерите! :)

Az zadobrqvam i ve4e si gi trepq po-lesni4ko.Ama vqrno baq si cepqt prez stenite.A kak moje da pusna pove4e botove otkolkoto komputera mi puska?Aide sega se u4a pa nqkoi pat Aleks 6te te hvana 1v1 da izprobva6 vazmojnostite mi :)

Link to comment
Share on other sites

Ето ви ботове за Counter-Strike и всички модове, които съществуват.

http://www.bots-united.com/

Тук са събрани най-добрите ботове в света. Упдейтват се през месец или два.

Пробвайте и ботовете, който аз лично разработвам :) - E[POD]bot.

Приятна игра. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Poneje ne mi se 4ete6e cqlata tema iskam da popitam dali nqkoi znae kak se stava admin v serverite na evrocom?Blagodarq mu predvaritelno:)

 

Ами то тука има 2 админа-PRD и AlekS.Питай тях...предполагам че като начало трябва да те одобрят-да видят дали си добър,а не някое ламерче дето иска да е админ за слава,да те видят да не би да с някое лапенце като половината в cs-а ,което да злоуботребява с работата си...ей такива неща! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Кажете от къде да сваля новият cheating death? От официалния сайт не става (не ми отваря страницата).

Сега намерих от къде да изтегла един, но е бъгав...прави проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Кажете от къде да сваля новият cheating death? От официалния сайт не става (не ми отваря страницата).

Отваря е ! Току-що го изтеглих, ама трябва да напишеш с www от пред, иначе наистина не става !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dedicated Server се прави много лесно.  :) Не ти трябва да сваляш нищо. В папката на CS има един файл hlds.exe. пускаш го и си готов.  :)

 

Да ,обаче така могат да влизат хора само от мрежата ,а аз искам да няма значение от каде влизат.

Link to comment
Share on other sites

niakoi 6te mi obiasni li kakvo e Dedicated Server ? i kva e razlikata mejdu obiknovena igrai i toia Dedicated Server ! ! ! a kak moje da si napravia klip4e na moia klan t.e. iskam da zapi6a si4ki ot moia team nali ima6e edna programa HLTV ot kade da ia drapna ili pak kakva e komandata ot cs da zapisvam ?! ?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...