Jump to content
BulForum.com

Counter-Strike


zaq

Recommended Posts

За последно в тея сървъри беше пълно с лапета играещи с по 4 хака и комплексирани админи. Какъв е смисъла?!

Смисъла е , че за разлика от преди, сега за сървърите се грижи човек на когото му пука за тях :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply

кажете някакви сървъри които сменят повече карти че ми писна от дъст2 :angry1

Търси по-чуждите сървъри. В БГ се въртят 5-6 карти макс.

 

Аз затова напоследък минах на CS:Source. Там някак е прието нещата да не са толкова консервативни и се въртят успешно различни карти без да се изпразва сървъра.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Търси по-чуждите сървъри. В БГ се въртят 5-6 карти макс.

 

Аз затова напоследък минах на CS:Source. Там някак е прието нещата да не са толкова консервативни и се въртят успешно различни карти без да се изпразва сървъра.

zdraveite imam counter strike 1.6 v21 no nemoga da igraq online ne mi namira nivki serveri pomognete kak da go opravq

Link to comment
Share on other sites

zdraveite imam counter strike 1.6 v21 no nemoga da igraq online ne mi namira nivki serveri pomognete kak da go opravq

Като за начало провери дали файъруола не ти блокира CS-а, и после за тест вместо да търсиш сървъри, пробвай да "видиш"/влезеш в някой известен БГ сървър (гугъл из йор френд).

Link to comment
Share on other sites

Като за начало провери дали файъруола не ти блокира CS-а, и после за тест вместо да търсиш сървъри, пробвай да "видиш"/влезеш в някой известен БГ сървър (гугъл из йор френд).

kak da vida dali mi go bloki8ra fai1ruola?

Link to comment
Share on other sites

pomognete molq vii

 

Влезни си в папката където си инсталирал играта ,после в Platform, после в config и търсиш файла masterservers.vdf

?:\Counter-Strike\platform\config\masterservers.vdf

Ще го заместиш с ето този файл. Пробвай това, което ти казах и пиши пак откриваш ли сървъри.

Link to comment
Share on other sites

Влезни си в папката където си инсталирал играта ,после в Platform, после в config и търсиш файла masterservers.vdf

?:\Counter-Strike\platform\config\masterservers.vdf

Ще го заместиш с ето този файл. Пробвай това, което ти казах и пиши пак откриваш ли сървъри.

ne stana ni6to s toq fail samo za vednuj mi gi pokaza posle kato dadoh pak refresh all i ne nameri ni6to no ot data.bg isteglih o6te masterservers.vdf i npravih nqkolko papki sa master servers i sega mi izlizat vinagi po nad 1000 serveri mersi mnogo se pak

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

имам 1 въпросче относно ЦС има биннати копчета искам да попитам как мога да си бинна дадено копче с него да си копувам примерно м-ка + патрони и гранати ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

bind "kopche" "buy;menuselect 4;menuselect 3;wait;buy;menuselect 8;menuselect 6;"

 

Това беше схемата ако не се лъжа, надявам се хващаш логиката. За да работи това, обаче трябва да минеш на класическото меню.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...