Jump to content
BulForum.com

Counter-Strike


zaq

Recommended Posts

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply
Хахахахаха.... това е Spray logo от Controls...

 

Колко казваш ти е стат-а? 0-35...?

Продължавай!!! :D

нещо не разбирам :blink: значи трябва да имам висок стат за да ги правя тези неща така ли?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Знам,че сигурно ви е писнало от такива идиоти като мен :laughing: ,но все пак ще ви попитам.Ще ми дадете необходимите линкове,от които да си сваля Counter-Strike 1.6 и да играя ако не в интернет(понеже съм на най-ниската тарифа на евроком) то поне в Lan :)

Link to comment
Share on other sites

Знам,че сигурно ви е писнало от такива идиоти като мен :laughing: ,но все пак ще ви попитам.Ще ми дадете необходимите линкове,от които да си сваля Counter-Strike 1.6 и да играя ако не в интернет(понеже съм на най-ниската тарифа на евроком) то поне в Lan :)

http://gamez.com.tw:8083/gamez/Counter.Strike.Stuff/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Сега друг въпрос :bgrin: .Дайте някое IP на Lan server защото като вкарам някое от темата за сървъри и само ми пише Refreshing server list и нищо не излиза.А ако адвам ИП на чужд сървър ми излиза :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Сега друг въпрос :bgrin: .Дайте някое IP на Lan server защото като вкарам някое от темата за сървъри и само ми пише Refreshing server list и нищо не излиза.А ако адвам ИП на чужд сървър ми излиза :wacko:

А ти погледнал ли си настройките на филтъра ! И кажи с коя версия на играта си ! Защото неможе да не ти излизат !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Provision (Emporio или както някои знаят No-Steam Group) пуснаха нова версия на cs 1.6 stand alone !

За да играеш в другите сървари (кракнати) без да получаваш invalid cd-key съобщението трябва да свалиш dedicated server patch ! Мисля , че това е последната версия , която е излезнала за cs 16 ! А ето и оригиналните пост-ове !

 

WIN32 HLDS Dedicated Server *CRACKED*

 

So hmm ;) ever thought of wanted a hlds cracked server that allows legal+cracked and VAC2 enabled? Even people with empty accounts can just make their way in ^^

 

********IF THE GAMESERVER ENGINE IS NEWER/OLDER THEN THIS PATCH I STRONGLY RECOMMEND _NOT_ TO USE THIS PATCH********

This patch is for: Exe build: 21:57:36 Feb 8 2006 (3382)

 

Counter-Strike 1.6 NO STEAM Standalone Edition

 

recently i've received some emails complaining that the 'offline' version of cs 1.6 i posted can't be used on LAN or can't find a way to connect to servers.

 

first off, that was the idea. it's offline. for people who have shitty internet connections or just want to beef up their skills by going against some bots.

 

i wasn't going to do anything about this either. until i found that i could compress a fully functional up-to-date version of cs1.6 (with bots) to under 150mb. so that's what i did. thanks goes to iskl for all his work.

 

don't forget a readme as well. all questions should be asked in the other download support section of the board.

 

USE THE DEDICATED SERVER PATCH TO GET RID OF THE INVALID CDKEY ERROR! (THIS ALSO NEEDS TO BE ON THE SERVERS) IF A SERVER DOESNT HAVE IT YOU STILL GET THE INVALID CDKEY ERROR!)

Link to comment
Share on other sites

Сега друг въпрос :bgrin: .Дайте някое IP на Lan server защото като вкарам някое от темата за сървъри и само ми пише Refreshing server list и нищо не излиза.А ако адвам ИП на чужд сървър ми излиза :wacko:

пробваи ип-тата на еврокомските сървъри(цс1 и цс3)

cs1-217.10.255.252:27016

cs3-217.10.255.251:27016

Link to comment
Share on other sites

пробваи ип-тата на еврокомските сървъри(цс1 и цс3)

cs1-217.10.255.252:27016

cs3-217.10.255.251:27016

Мерси много.Оправих се и сега вече играя с пловдивчани.Вие играете ли в тези сървъри и как са ви никовете?Моя е anarxiq_99 или в чуждите сървъри BuLgArIa :)

Link to comment
Share on other sites

може да използвате HLSW доста удобна програма за коннектване към съсвъри, проверяване на пинга без дори да си пуснал играта и др "екстри" :)

ето линк за доунлоад на програмата: http://www.hlsw.net/index.php?url=hlsw_dow...8f06b6c3bb511da

Link to comment
Share on other sites

Мерси много.Оправих се и сега вече играя с пловдивчани.Вие играете ли в тези сървъри и как са ви никовете?Моя е anarxiq_99 или в чуждите сървъри BuLgArIa :)

ми в момента,не играя поради семеини пречини...и нямам никакво време...

иначе сам си редовен :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Абе хора.Начи наложи се да изтрия контрата поради преинстал на Windows-a и ся като си свалям играта от първия линк,след тфа и пач v22 от втория и като тръгна да add-вам сървърите в Favorites нищо не ми излиза-защоооо

Link to comment
Share on other sites

Абе хора.Начи наложи се да изтрия контрата поради преинстал на Windows-a и ся като си свалям играта от първия линк,след тфа и пач v22 от втория и като тръгна да add-вам сървърите в Favorites нищо не ми излиза-защоооо

Или си бан от сървърите или пишеш грешно ИП-то

Link to comment
Share on other sites

Или си бан от сървърите или пишеш грешно ИП-то

Ми не може да съм БАН при положение че допреди реса на Windowsa си играх.Аре кажете пак ИП-тата на сървърите макар че ги преписах от по-горе дадените ;) :unsure:

Link to comment
Share on other sites

напоследък почти навсякъде има играчи с хак, затова направих един дидикейт сървър на 1.6 с АМХХ и евентуално още разширения.

 

ако някой иска да поцъка CS на спокойствие да прати ЛС или да се обади по Skype ( holographa )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
напоследък почти навсякъде има играчи с хак, затова направих един дидикейт сървър на 1.6 с АМХХ и евентуално още разширения.

 

ако някой иска да поцъка CS на спокойствие да прати ЛС или да се обади по Skype ( holographa )

Забелязъл съм, че един да играе по-добре от останалите и веднага е обявен за хакер и на секундата се почват поздравите за роднините и заплахите с бан.Откакто бяха забранени една голяма част от мрежите(в частност динамичните), хакерите в сървърите на play.evrocom.net хакерите намаляха драстично.Пак се срещат от време на време някои заблудени мислейки си, че няма да ги хванат.Обаче в повечето случаи се оказва, че са в неподходящия сървър, в неподходящото време и иаведнъж конзолата им се смъква като за последно :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...