Jump to content
BulForum.com

Counter-Strike


zaq

Recommended Posts

Вече неможе да се играе нормално в сървърите ! Всеки втори е с екстри и се прави на "Про" ! Незнам какво толкоз има харесва ! Ако съм админ ще има банани за всички такива ;-) !!!

 

http://www.bahmaamu.com/Flash/5steps.swf

 

 

 

EnJoy :pirate

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply

Еми няма какво да се гледа ! Има такива хорица , които никога няма да "зацепят" , че е по-добре да се играе без хакове ! А , и вече като се понаучат няма да им трябват ! ;)

Link to comment
Share on other sites

В пулсар има пакет , който съдържа ХЛ2 и ЦСС с още добавки , но за старата версия било то 1.5 или 1.6 трябва да отидеш на място ... последния път ми казаха , че цс 1.5 или 1.6 била до 25лв. аре дано си я намериш по-евтино , че напоследък във всеки магазаин цените са различни и разликата в тях не е малка ! ;)

Link to comment
Share on other sites

ми той пакетът е 30-тина лева :) аз смятам да взема само 1.6, ама няма да е сега, че сабирам за месечна на wow :)

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем с Cheating-Death. Непрекъснато сървърът ме изхвърля и ми пише, че иска Cheating-Death. Уж съм с последната версия- 4.33.4, снощи пак я дръпнах от официалния сайт и за пореден път я инсталирах и пак същото. Това се случи след последното преинсталиране на Windows. Не знам дали и каква връзка има, защото много пъти съм преинсталирал и CS и всичко е било ок. Интересно, че понякога играя по 2 ч. и няма проблем, а друг път ме изхвърля през 2 мин. Дайте някаква идея. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем с Cheating-Death. Непрекъснато сървърът ме изхвърля и ми пише, че иска Cheating-Death. Уж съм с последната версия- 4.33.4, снощи пак я дръпнах от официалния сайт и за пореден път я инсталирах и пак същото. Това се случи след последното преинсталиране на Windows. Не знам дали и каква връзка има, защото много пъти съм преинсталирал и CS и всичко е било ок. Интересно, че понякога играя по 2 ч. и няма проблем, а друг път ме изхвърля през 2 мин. Дайте някаква идея. :blink:

преинсталираи Cheating-death и пробваи пак.

Link to comment
Share on other sites

hora zna4i problema e takav kato izleznah 1 pat e do6al bratov4et mi e a toi e nekadaren i e barnikal nz kade kvo e napravil na4i kato igraq cs 15 minuti ili 10 i do 20 stiga mi izliza 1 eror

 

d/games/valve/hl.exe

 

program abornal termination ot kakvo e tova nqkoi ima li predstavq i kak da go opravq 10x predvaritelno ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Забелязъл съм, че един да играе по-добре от останалите и веднага е обявен за хакер и на секундата се почват поздравите за роднините и заплахите с бан.Откакто бяха забранени една голяма част от мрежите(в частност динамичните), хакерите в сървърите на play.evrocom.net хакерите намаляха драстично.Пак се срещат от време на време някои заблудени мислейки си, че няма да ги хванат.Обаче в повечето случаи се оказва, че са в неподходящия сървър, в неподходящото време и иаведнъж конзолата им се смъква като за последно :bgrin:

BTW tfa i az sam go zabelqzal :D i syper mn sa drazna

Link to comment
Share on other sites

hora zna4i problema e takav kato izleznah 1 pat e do6al bratov4et mi e a toi e nekadaren i e barnikal nz kade kvo e napravil na4i kato igraq cs 15 minuti ili 10 i do 20 stiga mi izliza 1 eror

 

d/games/valve/hl.exe

 

program abornal termination ot kakvo e tova nqkoi ima li predstavq i kak da go opravq 10x predvaritelno ! :)

пробвай с друг крак...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Така ето цялата история.Преди време имах GF2 mx400 и си играх с 60-90 фпс , но ми преинсталираха windowsa.От тогава фпс-то ми не е повече от 40.Купих си FX5500 и пак фпс-то ми не е повече от 40.Чудя се какъв може да ми е проблема.Направил съм всички настроики ..vertycal sync , refresh rates..

PS:И преинсталирането на win-a непомогна :( ХЕЛП ПЛС

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Междудругото сега всички са се захванали с някви джъм сървари с скачат като луди ! Имах възможноста да изкатеря една карта с един вулкан и ми хареса ! Затова реших да потърся и други сървари освен този на селлнет и ето ги 81.222.206.206:27018 , 81.222.206.206:27019 , 62.168.141.173:27015 после ще едитна поста и ще сложа още сървари !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

За ретаил версията на играта мисля , че говориш ! Погледни в този сайт CSRetail има пачове за ретаил и точно този е там ! И да попитам тук ли да си потна туториала за HLDS CRACKED + VAC Emulator за Dedicated Standalone Server или да направя отделна тема ! Не се отнася за играта , макар да е за сървар към нея , но все пак няма много общо ! :)

Link to comment
Share on other sites

А,бе какво е това [code36] дето ми го вади напоследък ей така, без нищо. В един ден 4 пъти ми го направи този надпис, а иначе със седмици не ми го е вадил.

 

edit: Някой ако знае работещи сървъри на 1.5+ WC нека да ги сподели!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...