Jump to content
BulForum.com

Counter-Strike


zaq

Recommended Posts

Ше ма извините за адски тъпата молба, ама хайде някой да даде линк за ЦС1.6 и там пачовете и ЦД нужни за игра в еврокомските сървъри, че не мога да отворя папките за гамез а тфа дето го изтеглих от датата не тръгна :( . съжелявам ама нямам нерви да търся в тая тема нужната информация . благодаря

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply

40 признака, че прекалявате с Counter-strike:

 

1. Страх те е да се почешеш зад ухото, за да не те вземат с Magnum-а през това време.

 

2. След половия акт крещиш "Fire in the Hole!".

 

3. В реалния живот ползваш радио-комуникационен стил. Край.

 

4. Както гледаш даден филм се изцепваш "ЕЙ ТОВА Е P90-тицата от CS!! Това е оръжието, което стреля най-бързо в играта!".

 

5. Играл си на връх нова година (!).

 

6. На път за училище/университета/офиса оглеждаш внимателно зад всеки ъгъл и се придвижваш на прибежки.

 

7. Току що си играл в сървър където fall damage е disabled, след което скачаш през прозореца на клубчето, спокоен че няма да се нараниш.

 

8. Когато гледаш филми с ченгета се чудиш защо не ползват флашки.

 

9. Понякога си вървиш и си представиш какво би с случиило, ако стреляш с AWP-то в eй онзи бетонен блок/автомобил/човек.

 

10. Края на коридора на универитета/училище ти се струва идеално местенце за camping/sniper nest.

 

11. Когато се сбиеш с накого започваш да правиш огромни скоци наоколо (bunny-hopping), за да не те улучи врага.

 

12. Седиш си в къщи и чувайки стъпки и инстинктвивно се оглеждаш за радара, за да се увериш, че това действително е майка ти/ брат ти/ гаджето ти.

 

13. Преди да ползваш публична тоалетна, с шут проверяваш всяка от вратите.

 

14. Ако притежаваш флоберка и си казваш "мамка му, иска ми се да имах едно AWP" , всеки път, когато стреляш с нея.

 

15. В магазина става обир, но "бандитът" е въоръшен с Glock и ти съвсем самоуверено го нападаш с нож.

 

16. В градския транспорт чуваш GSM-ма на някого и си помисляш "мамка му! трябва да слизам на следващата спирка някой чук е поставил C4!".

 

17. Влизайки във "BILLA" с гаджето си, притичваш напред и й крещиш "COVER ME!"

 

18. Спестяваш от закуска, за да имаш за Magnum и Жилетка.

 

19. Както си вървиш по улиците, оглеждаш внимателно покривите за снайперисти.

 

20. Виждаш грозна сграда и си казваш "егати смотаната карта".

 

21. Винаги носиш в себе си клещи. Дори и да ги забравиш, се връщаш да си ги вземеш.

 

22. Всеки път когато видиш думата counter, ти изкрещяваш STRIKE!

 

23. Както си джиткаш WORLD OF WARCRAFT ти се приисква да оборудваш героя си с IMI Desert Eagle.

 

24. Когато си правиш среща с някого, подскачаш на уреченото място, за да те познаят по-лесно.

 

25. Когато чатиш в Skype/ICQ, без да искаш започваш всяко свое съобщение с "y" или "u".

 

26. Вярваш че гранатите не са смъртоносни, ако носиш bulletproof жилетка.

 

27. Мастурбираш гледайки CS скрийншотове/ филмчета.

 

28 Твоят wallpaper е с CS тематика.

 

29 Подменил си своя headshot.wav със собствен такъв.

 

30. Когато си сипеш храна в чиния седиш под масата поне 30сек., стиснал вилицата/лъжицата/ и дебнеш някой да не дойде и да обезвреди чинията.

 

31. Водиш малкия си брат /сестра/ до училище на бегом и отвреме - навреме го подканяш с думите: "Ok, let's get out of here."

 

32. Подхвърляш на съученик/колега химикалка, след което отскачаш и залягаш или се прикриваш зад най-близката стена.

 

33. Когато срещнеш полицай на улицата инстинктивно крещиш:"Вземи тоя хедшот" и се мъчиш да извадиш несъществуващия си Глок, защото винаги играеш Терорист.

 

34. Когато срещнеш на улицата човек с камуфлаж или с кърпа на главата, ти му скачаш на бой. Не знаеш защо, но имаш чувството, че те дразни, пък и винаги играш Контратерорист.

 

35. На контролно по математика, на което не знаеш нищо, побутваш съседа си листче с надпис: "Taking fire, need assistance!".

 

36. У дома спиш на пода... Зад няколко огромни дървени сандъка.

 

37. Не се смееш на признаците, а си казваш:"Хм, идеята за сандъците е доста добра всъщност".

 

38. Некомфортно ти е, да се разхождаш из центъра без да си виждаш раката отпреде.

 

39. Ако бързаш за някаде си държиш раката отпреде с нож.

 

40. Не знаеш името на приятелката си, но като си с нея произнасяш по 5 различни начина ника и от CS-а.

Link to comment
Share on other sites

40 признака, че прекалявате с Counter-strike:

 

1. Страх те е да се почешеш зад ухото, за да не те вземат с Magnum-а през това време.

 

2. След половия акт крещиш "Fire in the Hole!".

 

3. В реалния живот ползваш радио-комуникационен стил. Край.

 

4. Както гледаш даден филм се изцепваш "ЕЙ ТОВА Е P90-тицата от CS!! Това е оръжието, което стреля най-бързо в играта!".

 

5. Играл си на връх нова година (!).

 

6. На път за училище/университета/офиса оглеждаш внимателно зад всеки ъгъл и се придвижваш на прибежки.

 

7. Току що си играл в сървър където fall damage е disabled, след което скачаш през прозореца на клубчето, спокоен че няма да се нараниш.

 

8. Когато гледаш филми с ченгета се чудиш защо не ползват флашки.

 

9. Понякога си вървиш и си представиш какво би с случиило, ако стреляш с AWP-то в eй онзи бетонен блок/автомобил/човек.

 

10. Края на коридора на универитета/училище ти се струва идеално местенце за camping/sniper nest.

 

11. Когато се сбиеш с накого започваш да правиш огромни скоци наоколо (bunny-hopping), за да не те улучи врага.

 

12. Седиш си в къщи и чувайки стъпки и инстинктвивно се оглеждаш за радара, за да се увериш, че това действително е майка ти/ брат ти/ гаджето ти.

 

13. Преди да ползваш публична тоалетна, с шут проверяваш всяка от вратите.

 

14. Ако притежаваш флоберка и си казваш "мамка му, иска ми се да имах едно AWP" , всеки път, когато стреляш с нея.

 

15. В магазина става обир, но "бандитът" е въоръшен с Glock и ти съвсем самоуверено го нападаш с нож.

 

16. В градския транспорт чуваш GSM-ма на някого и си помисляш "мамка му! трябва да слизам на следващата спирка някой чук е поставил C4!".

 

17. Влизайки във "BILLA" с гаджето си, притичваш напред и й крещиш "COVER ME!"

 

18. Спестяваш от закуска, за да имаш за Magnum и Жилетка.

 

19. Както си вървиш по улиците, оглеждаш внимателно покривите за снайперисти.

 

20. Виждаш грозна сграда и си казваш "егати смотаната карта".

 

21. Винаги носиш в себе си клещи. Дори и да ги забравиш, се връщаш да си ги вземеш.

 

22. Всеки път когато видиш думата counter, ти изкрещяваш STRIKE!

 

23. Както си джиткаш WORLD OF WARCRAFT ти се приисква да оборудваш героя си с IMI Desert Eagle.

 

24. Когато си правиш среща с някого, подскачаш на уреченото място, за да те познаят по-лесно.

 

25. Когато чатиш в Skype/ICQ, без да искаш започваш всяко свое съобщение с "y" или "u".

 

26. Вярваш че гранатите не са смъртоносни, ако носиш bulletproof жилетка.

 

27. Мастурбираш гледайки CS скрийншотове/ филмчета.

 

28 Твоят wallpaper е с CS тематика.

 

29 Подменил си своя headshot.wav със собствен такъв.

 

30. Когато си сипеш храна в чиния седиш под масата поне 30сек., стиснал вилицата/лъжицата/ и дебнеш някой да не дойде и да обезвреди чинията.

 

31. Водиш малкия си брат /сестра/ до училище на бегом и отвреме - навреме го подканяш с думите: "Ok, let's get out of here."

 

32. Подхвърляш на съученик/колега химикалка, след което отскачаш и залягаш или се прикриваш зад най-близката стена.

 

33. Когато срещнеш полицай на улицата инстинктивно крещиш:"Вземи тоя хедшот" и се мъчиш да извадиш несъществуващия си Глок, защото винаги играеш Терорист.

 

34. Когато срещнеш на улицата човек с камуфлаж или с кърпа на главата, ти му скачаш на бой. Не знаеш защо, но имаш чувството, че те дразни, пък и винаги играш Контратерорист.

 

35. На контролно по математика, на което не знаеш нищо, побутваш съседа си листче с надпис: "Taking fire, need assistance!".

 

36. У дома спиш на пода... Зад няколко огромни дървени сандъка.

 

37. Не се смееш на признаците, а си казваш:"Хм, идеята за сандъците е доста добра всъщност".

 

38. Некомфортно ти е, да се разхождаш из центъра без да си виждаш раката отпреде.

 

39. Ако бързаш за някаде си държиш раката отпреде с нож.

 

40. Не знаеш името на приятелката си, но като си с нея произнасяш по 5 различни начина ника и от CS-а.

 

тези са старички. някъде четох по различен списък ако го намеря ще го постна.

тук съм качил разни смешни работи за цс намерени из мрежата :) http://divine-pc.headoff.com/forum/index.php?showtopic=19

Link to comment
Share on other sites

@frodo, ти ме попиля, братче, скапах се от смях, доста неща са вярни.

 

Сега за проблема. Смених си доставчика и снощи сядам да пробвам CS 1.5, и ме изхвърли почти веднага с надпис нещо от рода "забранена мрежа" и т. н. Това нещо се получава само тук - evrocom.net cs+war3 1. В други сървъри влизам без проблем. Влязох във форума (http://play.evrocom.net/forum/) и видах разрешените мрежи, и че моята не е в списъка. ОК, как тогава приятел, който е в същата мрежа играе без проблем? Кажете, моля какво мога аз да направя и въобще зависи ли от мен?

Link to comment
Share on other sites

Незнам как са го правили това , на доставчици или на райони , но само те могат да ти разрешат мрежата , а проблема по подразбиране не е от теб ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами ако смяташ да направиш денонощен сървър , който да е много добре "опакован" може и да има успех ! Ама все пак това не е чат ! Сдържай се от такива спамерски постове ! :)

Link to comment
Share on other sites

Аз имам една молба относно CS. Ако някой може да ми даде линк за някав hack ще съм му много благодарен. Мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Awe az li sam typ ili neznam kvo e!

Zna4i az igraq CS+war3 ama ne6to ne6te da vleze hem ima mqsto v servera ama to4no uj vliza izpisva mi "initalizing and downloading" i hop izhvurlq me i mi pi6e "Could not complete connection attempt" ili ne6to takova be6e!

Da ne bi da ima nqkuv nov Cheating Death,ili ne e zaradi tova!

Ako moje nqkoi da mi kaje kakva e pri4inata!

Mersi predvaritelno! :confused

 

Sega daje si preinstalirah i igrata-pak ne stava sa6toto mi pi6e!

Da ne bi da imam nqkav ban!!!Ama ako imah ban ne trqbva6e li da mi iz4ezne ot spisaka sas sarvari,ili pone da mi izpi6e nqkade ne6to!

Link to comment
Share on other sites

Абе много сте нагли !

Всеки мрази ламерчета с хак , но всички си дърпат хакове !

После се оплакват , защо имали бан и викат да им се махне , защото те пуснали хак заради друг играч , който също така използвал хак според тях ! Такива хора за "здравомислищи" и знаят как стават нещата ... заради тях търся античийт програми под дърво и камък ама не се намира лесно ! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Аз имам една молба относно CS. Ако някой може да ми даде линк за някав hack ще съм му много благодарен. Мерси предварително :)

 

OMG не не такива ги няма!!! Стига с тези хакове, бре момци! Не толерирам хакерите и немога да ти намеря, обаче ако напишеш в google - cs hacks може и да излезне нещо. ;)

 

А за новини за CS и други игри, погледнете тук:

http://divine-pc.headoff.com

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Имам един проблем с честотата на монитора. Държа го на 85 Hz, но на някои игри си стои на 60 Hz. Такива игри са CS 1.5, Doom 3, Quake 3, GTA и други. Преди бях с GF MX-440, а сега съм с GF 6100 - проблема си остава. По принцип ме интересува за всички игри, ама за ся най-важно е как да си направя CS 1.5 да върви на 85 Hz. А и да има начин сигурно ще е един и същ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Някой знае ли от къде и за колко мога да си купя Source? А също така дали има свестни сървъри в БГ или извън, за в.33.

Link to comment
Share on other sites

19.90лв в Пулсар. Но това не е темата на разговора. Можеше да ми драснеш ЛС ;)

 

 

кво влиза в тая цена ? само 1.6 ? source ?

HL Generation pack-a. Демек като си активираш стийм кода: Counter Strike: 1.6 ; Day of Defeat и разни други модове.

Сорса е 29.90лв.

Link to comment
Share on other sites

Хехехе и аз съм със същият проблем на 1.6 , иначе сурс върви окей !

Ми незнам как се оправя , просто не барах видео картата !

Оставих е на апликейшън контрол и понякога се играе ... какво общо има видеото с процесора , незнам !

:lol:

1ви начин !

Пускаш играта !

Като тръгне натискаш ctrl+alt+del и отиваш на processes таб !

Цъкаш на hl.exe с дясното копче и избираш set afinity и изключваш CPU1 и си готов !

Трябва да се прави всеки път като пускаш играта !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...