Jump to content
BulForum.com

Форумни картинг състезания


zlobil

Recommended Posts

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply
Съжалявам, имам прасе за трепане.Пък и с родата да се видя малко.

 

топ оферта , идвам застрелвам го с пушката пием по 2 бързи за отскок и тръгваме с 2 торби мръвки към збирката :D

Link to comment
Share on other sites

топ оферта , идвам застрелвам го с пушката пием по 2 бързи за отскок и тръгваме с 2 торби мръвки към збирката :D

 

/оф

Не става, после трябва да се правят суджуци и кървавица, а тва не го давам на никой...Ще ми развали продукцията и после...

Link to comment
Share on other sites

Дотук виждам Весо и Иво само на линия :angry1

 

Камене става въпрос за събиране на маса не за каране

 

Assassin беше кандидат да идва....

 

Ни вест ни кост от останалите - Любо, Пламен, Жоро, Стоян и т.н.

 

Караман се покрива и той....

 

Значи утре ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да знам бройката - до 8 души се събираме идеално у дома и няма нужда от разкарвания и влачения. 9 и нагоре вече си заслужава да се занимаваме с Бялата Къща, но като гледам толкоз не можем се събра....

 

Ще е ташак в събота да идем махмурлии на пистата :devil

Link to comment
Share on other sites

Ни вест ни кост от останалите - Любо, Пламен, Жоро, Стоян и т.н.

 

Ще е ташак в събота да идем махмурлии на пистата :devil

Е...поне от мен не може да се оплачеш...снощи късно се прибрах и вече ти пратих 1 кост (ребрена)...която може да я броиш за 2...щото нали жената била създадена от реброто Адамово...та ще дойда с половинката си. :bgrin:

 

А за картингите....първо няма да ви пуснат на мокра писта (вече съм опитвал)...а и в събота & неделя съм на пистата до Калояново на курс с Павел Жеков...това отдавна го бях анонсирал в темата, ама тука сте все разни несериозни...никой не се престраши да се пробва на истинска кола и какви ли не оправдания чух от Злобил(а) и останалите...вкл. и разни съдбовни сънища, че на някой му се чупела колата и се обръщал по пистата... :devil

Link to comment
Share on other sites

Последно за утре оставаме:

 

Весо, Стоян, Пламен и жена му, Иво, вероятно Теди, Любо е на стенд бай.

 

Сбирката поради малката бройка отново ще е у нас - мястото го знаете. Носете пиене и ядене хахахаха

 

Почваме към 7.30 - 8.00. доуточнения по ГСМ-те

 

 

---- Пламене не ми се прави на остроумен момче :devil

Link to comment
Share on other sites

Assassin беше кандидат да идва....

 

Аз още съм мераклия, само да видим какво ще стане утре, че пак до последния момент няма да знам до колко часа ще съм на работа, ще ходя ли в неделя и т.н.

 

Вие на домашно си го правите, значи... Браво! :D

Link to comment
Share on other sites

Ще дочакаш следващото тогава, ние нямаме намерение да се спираме :punk

 

----

 

Пламене ще ти счупа ръчичките утре вечер хахахахахахах

 

Между другото ще обереш тотално овациите като ти видят колата на сбирката :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Прекрасно събиране миналата седмица! Сърдечно благодаря на всички прекрасни хора, които присъстваха и се надявам да са доволни както съм и аз. Чудесна вечер се получи. Пламене не си обяснил след ранното ти тръгване какво се случи на другия ден на сбирката като ти видяха колата хахаха.

 

Малко кадри:

 

Поръчков кадър за LifeFeel от Весо :punk , Разгара на купона, На софрата, На бара, На софрата отново - явно нещо сериозно се е говорело хахах, Весо с жената :devil , Изтипосани с Любо :lol: , Жена на PC :excl: , Аз и Весо, Любо в целия си блясък :)

 

Тази вечер отново е удобна да се посъберем. Обръщам се към т.нар. "борчески силов елит" - който е свободен да ми пише или да се обади. Ще се радвам да ми гостувате довечера и да пием по некое питие. Жената е на коледно парти тази вечер така че ще сме все момъци юнаци :devil . Поне до някое време хахах

Link to comment
Share on other sites

Жалко че си далече, но пък винаги има следващ път.... Ще ни липсваш, но ще пийнем и за теб

 

Останалите де сте бе хахаха, само с Психара ли ще пийваме? Стояне, Пламене кво стаа? ИВо утре е много рано зает и няма да присъства и той. И бат Весо и Любо се не обаждат.... Явно ще трябва да раздрънкам ГСМ-те, мноо сте мудни

Link to comment
Share on other sites

опааа

ама верно тази тема стана не за каране , а обратното за пиене :lol:

май ще трябва нова тема само за тези който се събират на питиетата

аз мога да кажа че планове нямам , сега съм се намръзнал , свил съм се и се ровя в нета и викам добрее примерно и мен ме пишете :music

ЕДИТ: то е малко студено за каране де :(

 

Петкольооооооооооооооо капитааааанинеее.............

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Явно скоро няма да можем да караме, ми дайте пак да ядеме и да пиеме :punk

 

Тази вечер се сформира първото за 2008-а събиране у нас и поредно такова.

 

Всички от "борческия силов елит" (тва никога няма да спре да ме разсмива) се подгответе. Весо и Любо са на линия. Иван доколкото разбирам пак не е в страната :unsure: . Ванчо психарчо да се подготви да почерпи за Иванов ден. Стояне да донесеш малко винце да видим узря ли вече хахаха (онва първото още седи на терасата). Ивчо - ако можеш да вземеш Смити с тебе ще е добре, аз днес няма как да дойда да го взема, понеже имам да обикалям, а и котка на кастрация съм оставил... Пламене дано да не записваш песни пак тая вечер...

 

Васкооооо - уши щеше да ни носиш.... А да видим тоя път ще дойдеш ли. Вече си с три черни точки имай предвид.

 

Наско вдигни си задника и присъствай този път вече.

 

ОПА! Начало - след 20.30 часа

Link to comment
Share on other sites

Друг път. :angry1

Задника ми е залепнал за един ремонт вкъщи, утре съм на РД, в неделя съм на погребение, в понеделник съм на изпит, във вторник съм в София за виза, в сряда съм във Варна...Аз ли съм кърък, или не ми е писано да се събера с вас мааму стара....!!! :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Наско аман с тия твоите щуротии бе! :devil

 

Пуснал съм СМС-и до всички. Очаквам отговори.

 

Желателно е да се носят работи дето стават за печене на плоча :punk

 

И РАЗБИРА СЕ ПИЕНЕ!

Link to comment
Share on other sites

Кви щуротии бе Видене?Нищо не съм гърмял, скапа се изолацията на дограмата и в стаята ми не се живее... :wacko: Пък другото...Ква щуротия видя в едно погребение?Да не говорим, че визата ми е супер спешна вече...

 

Само снимки направете по-идиотски :lol:

Link to comment
Share on other sites

Я пиенееееееее :woot

идеята е добрааа, получих смс-а, живота е кратък , но не моят ,а на пилето дето е пресекло пътя :lol:

Link to comment
Share on other sites

Наско не се засягай бе - споко. Казах го закачливо. Напълно нормално е да имаш ангажименти, особено при толкова късо предупреждение. И аз не бях сигурен до последно та затова по-късно писах.

 

Васко ОТНОВО направи самоотвод - събирали се в заведението в Крумово - уши няма да се ядат явно...

 

Имаме обаче обещание евентуално за следващата седмица да сме канени там....

 

аз заминавам по задачи и на пазар.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на работа до 8 часа. Като добавим и че съм в Сараево май ще се наложи да пропусна :(. Пожелавам ви весело изкарване.

Link to comment
Share on other sites

Пламене дано да не записваш песни пак тая вечер...

Записвам я....много в последния момент се организират тия срещи... ;)

Утре вечер да, но днес и в неделя...тц... :(

Приятно прекарване на присъстващите... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...