Jump to content
BulForum.com

Форумни картинг състезания


zlobil

Recommended Posts

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply

Хъмн, по непредвиден обстоятелства искат да ме вкарват в болница.Обаче щом съм казал, ще избягам от там и пак ще дойда. :ph34r: :angry: :evil

Link to comment
Share on other sites

какво става сега, ?

мен нещо искат да ме изпробват колко могат да ми издържат нервите , надявам се да не се скъсат (тъпи ДоЦенти) :(

 

отложи ли се сбирката за по-натам или ..... :unsure:

при мен и утре се очертава един масов запой, само не знам къде

 

едит : аз в четвъртък съм леглолизиран , щото един бог знае какви коктейли ще забърквам утре вечер с колегите

Link to comment
Share on other sites

какво става сега, ?

отложи ли се сбирката за по-натам или ..... :unsure:

Ne znam.Az utre i vdrugi den sym hospitaliziran...Moje bi.Ama na sbirkata she dojda.

Link to comment
Share on other sites

И аз смятам да дойда. Може да не карам, ама да се видим да се запознаем, пък и да поговорим за горещата тема по финала от Формула 1. Само да не е някой ден с шибано време, че....

Link to comment
Share on other sites

всъщност збирката която се е опитваме да организираме е далече от картинг темата... :D

...и за да вкараме пак дискусията в темата...да се похваля, че този месец съм влезнал с време в класацията и в събота ще участвам на финалното състезание. :P

Link to comment
Share on other sites

Сашо Пламен упорито отказва да пие..... Ще го издебна аз обаче с някой коктейл :devil

 

Сега сериозно - за ПЕТЪК ВЕЧЕР групата е следната:

 

1. Наско (болен не болен не ме интересува :devil )

2. Иван (с прасе на главата)

3. Сашо

4. Весо (евентуално и брат му - все още не е потвърдил)

5. Стоян

6. Пламен (с жена му - ако не се стресне от пасмината)

7. Ангел

8. Иван (ако не се изгуби по виелиците)

 

Под въпрос е Ръмен с неговото пътуване.

 

Също и Гудо с именния ден, но какво им пречи да дойдат в малките часове!

 

Сърдит съм на Караман, който така и не благоволява да отговори :pirate

 

Това е групата дотук!

 

Утре е последният срок за "записване".

 

В четвъртък е санитарния полуден. Ще видим кой ще ми помага.

 

Петък се пазарува следобеда

 

Относно алкохола - Иване чакаме некви оферти. Останалите - предпочитате всеки да си носи или да купим общо и да разделим сметката?

 

Очаквам коментари

Link to comment
Share on other sites

аз нямам претенции дали всеки ще носи или накуп всичко , и без това още ще съм с 1+ промила :laughing: ако ще е поотделно съм лесен аз , фащам една бутилка домашен гроздомицин и отлитам като стелт , та са и не видя :ghost

обаче как стои въпроса с мезето :P петък следобед ли ще се планува от пазаруващите ?

Link to comment
Share on other sites

Петък по-ранния следобед.

 

Най-добрата мръвка е в МЕГА МАРИНА, оттам предлагам да се вземе след като Васил го няма.

 

За зеленчук разбира се ще отидем на пазара

Link to comment
Share on other sites

Аз както гледам ще съм с доста символично присъствие... ;) ...в четвъртък, освен другите ангажименти за деня, трябва да посетя и 2 концерта вечерта (което не ми е ясно как точно ще стане)...а в петък през деня имам вече записали се за запис хора....докъм 18 часа ще ми се мотаят...след това ще дойда за малко, тъй като в събота ме искат рано на пистата за организирането на състезанието, което започва в 10...и ако не съм се наспал (както днес например - пропуснах спането снощи и днес цял ден ме цепи главата и съм като убит)...просто не виждам смисъл да ходя изобщо да се състезавам... :dry:

 

П.П. Ще дойда, макар и за 2-3 часа...за съжаление така ми се събират ситуациите... :(

 

П.П.П. А-а-а....имам си 20%...сега ги видях...явно съм се оср*л в някоя тема...ама то е от неспането със сигурност...щото обикновено внимавам. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пламене тебе от ада ще те измъкна но ще си на масата!

 

Хора желаещи да дойдат, но извън официалния списък да контактуват с мен на ЛС

Link to comment
Share on other sites

кво стана с музиката, аз забравих да взема дискмена, :(

 

С музиката ако продължавате така може и да се наложи някой да пее

 

ами аз останах с впечатление че моята химия не ти хареса и затова я изключих :( , иначе ако някой има МП3 дискмен с адаптер да свирка останалото ще го сглобим ;)

 

горе долу какъв стил музика да се мъкне, имам 500-те ..... но на ДВД диск :(

и народни имам :lol: Петкольооооооо :tongue

гръцко , ретро , Ивана-дискография ( не е за мен просто си я имам, но тя и ми харесва как пее, трала ла ла ) :confused

Link to comment
Share on other sites

А някой случайно да е прочел този мой пост? Явно не...както се вижда в забележката отдолу съм намерил решението - само си носете дискове с МР3-ки, записани на бавна скорост. :)

 

Забележка: с този линк нещо не може да ми центрира поста (не знам защо) - търсете пост 381, намира се между този на Килъра и Раптор.

Link to comment
Share on other sites

Относно алкохола - Иване чакаме некви оферти. Останалите - предпочитате всеки да си носи или да купим общо и да разделим сметката?

Очаквам коментари

Аз може и да не съм сам. За съжаление преди да се прибера не мога да кажа нищо по въпроса.

За оферта също не мога да дам преди да се прибера, така че най - добре когато купувате другите неща да вземете и алкохола. Не е лошо всеки да каже какво пие за да се знае какво да се купува...

Link to comment
Share on other sites

Иване не се тревожи за пиене...

 

Значи са задам някои предварителни параметри на база последното събиране. Към 15 човека (но с жени)

 

Зарзават - към 25 лева за салати + 10-15 за екстри като маслини, сирене и др.

 

Месо - към 130 лева

 

Пиене - тука става сложно. При мен имаше 3 водки Савой, 2 литрови Финландия, 2 кашона по 3 л бяло вино и каса бира. Остана малко вино и част от 1 Савой. Ние може да прескочим Финландиите. Но пък няма жени и като гледам сме все сериозни консуматори, без Пламен :devil . Грубите ми сметки показват, че ако караме на български алкохол ЕВЕНТУАЛНО може да се мине с към 100-на лева САМО за алкохол. Безалкохолното ще го мислим. Имам към 4 кг лед от миналия път, ако нещо стане доставка ще има веднага.

 

Излиза че около 300 и малко лева ще ни оправят. Възможно е и схемата да се намали разбира се.

 

Има го винаги и варианта парти от вида BYOCD - Bring Yor Own Chicks & Drinks

 

Очаквам коментари

 

П.С. НЕДОПУСТИМ е варианта при който купуваме заедно общо и после някой се ослушва в сметката!

Link to comment
Share on other sites

Нямам никакви претенции относно храта и т.н. Съжалявам че не мога да съм там да ви помогна. Виден-е ако можеш ми изпрати телефона си на ЛС. Ако пристигна по навреме и се освободя ще ти звънна да помогна с нещо.

Относно пиенете няма проблем да си го донеса сам. Честно казано предпочитам определен вид водка... Смирноф зелена ябълка. Не знам дали ще има други които я харесват и съответно не искам да натрапвам вкусовете си.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...