Jump to content
BulForum.com

Форумни картинг състезания


zlobil

Recommended Posts

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Блиц въпрос за оттренирани елитни борци :punk :

 

Колко от вас могат да се отзоват на повикване за събиране довечера? Освен Психара който вече е повикан :punk

 

 

 

ЗАБЕЛЕЖКА: Пиене трябва да се донесе доста че При Странджата алкохола драстично намалява от снощи

Link to comment
Share on other sites

аз след 20 мин отивам на прасенце както ти написах снощи :(

вече съм сигурен че има заговор против мене и се организирате когато не мога да дойда :(

 

 

краййййййййй обидем съм

Link to comment
Share on other sites

Хммм - реално погледнато доста като количество и качество събирания се осъществиха и дори примерно Иван, който по принцип не е в страната, е често на масата. Правил е усилия дори и след убиване от път и умора да ни посети ако и да е за 40 мин. примерно. Съответно КОЙ ЛИ Е КРИВИЯ, курчо, като си точно на един член място от локацията на събитието. Между другото вече 5 седмици очаквам покана за групата за "следващата седмица" в твоето заведение. Така че да не зема аз да си отварям устата. И Ауди там се купи - една бира не е взета на колегите и т.н.

Link to comment
Share on other sites

да бе айде сега аз съм виновен ..... аз казах сяка вечер съм там заповядайте тва по телефона ти го казах до сега никой не е дошъл :D

 

 

 

тогава казвам , другата седмица няма да е щото имам рожден ден но по другата сме там в събота освобождавайте се от всякакви ангажиметни :lol:

 

едит : пфф превоза ми закъснява пия 2ри хайнекен и чак ми треперат ръцете да си отворя бутилчицата уиски която съм си приготвил....... в сърбия вече жените си набиха аз още не съм почнал да пия :lol:

Link to comment
Share on other sites

:devil Не се върти кучко каза "другата седмица ви каня всички" хахахахаха

 

Внимавай защото всички четат - визираната събота заведението работи за нас

Link to comment
Share on other sites

да бе все 1 , не съм казвал такова нещо казах че скоро ще се съберем там , тъкмо ше гледам да наглся хубавата сервитиорка да е на работа :D

 

 

едит : ааа модовете ме преследват от тема в тема :P

Link to comment
Share on other sites

И ти ли бе Бруте! Теб те очаквам безрезервно. Същото важи и за Стоян
:laughing: фанал ме е рак на портфейла с разсейки в банковата ми сметка(днеска през сълзи се разделих с още 100 евро за един стар борч), а вече ми е неудобно да идвам без нищо, въпреки че като се замисля веднъж дойдох с два литра бира и веднъж с паяк :lol:

 

В 18.00 ще излизам с няколко форумеца на по бира, ако не укъснея много може да намина :P

Link to comment
Share on other sites

Не искам и да чувам за подобни проблеми - при мен знаеш че никога не може да имаш такива. Думата "неудобно" ме обижда. Очаквам те тази вечер - домъкни се насам - това е достатъчно.

Link to comment
Share on other sites

Братле ,

снощи ми беше тежка вечер , много бири се оляха, сега ще почета за един изпит.

Кажи пак ли към 9 някъде, ако случайно не се оплеска нещо може да мина, но не за повече от 2,3 часа ;) защото просто имам много за учене и не ми е позволено много да лентяйствам :lol:

Аз винце ще донеса да обърна че нещо отлежа още малко :P ,а от няколко дни не съм го опитвал, and some Sudjuk.

 

Edit : Ако може и орк.Родопи да са фона :P

Link to comment
Share on other sites

Братле когато и както и да дойдеш те чакам :punk

Нищо няма да носи ш приятелю - все още имаме запаси от твоето вино ако държиш да е то

Просто пали и пристигай

Link to comment
Share on other sites

По ТОЯ случай организирам поредно събиране на форумните мафиоти. Принципната схема ви е позната, а сега вече имаме и МНОГО БИРА - ПРЯСНА И СТУДЕНА.

 

Бат Весо и Любо искам да ги видя тоя път да пристигнат с гръм. Иване дано да си в България. Пламене земи се спри с тея записи или ела запиши нещо при нас. Психара, Иво и Стоян са от дежурната група и са най-оттренирани - момчета знаете си :punk

 

Начало - 20.00h

 

Припомням на някои хора с много черни точки че продължават да им се трупат

Link to comment
Share on other sites

към 11-11.30 и аз ще дойда , само трябва да приключа там едни работи в заведението и пристигам , даже и домашен суджук ще донеса :D

Link to comment
Share on other sites

Част от компанията ще се присъедини сле 12 довечера хахахахахахах а.к.а на 2-ри февруари :punk

 

Надявам се тоя път да не с налага отново да разпращам СМС-и на всички - притеснявам се че някои хора не четат редовно форума....

 

Отделно Наско не е топ постер днес - има fatal error явно :devil

 

Василе с групата сме намерили място за разходка на Смитолина довечера - тя много обича така по-едри и широки рамене хахахахаха

Link to comment
Share on other sites

Отделно Наско не е топ постер днес - има fatal error явно :devil

 

 

Фатал еръра се нарича "Каменица" - тъмно. :lol: Искате ли ме на сбирката бе пичове?

Аз днеска се прибрах от Сф, ама съм казал,че тряя пийнем преди да замина.Видене, я земи ми прати един смс с адреса на мястото за водопой, аз ще се окъпя и хващам автобуса.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...