Jump to content
BulForum.com

Форумни картинг състезания


zlobil

Recommended Posts

page7_1.jpg

 

 

значи преди няколко дни за пореден път видях темата за картинга и реших да пробвам да организираме нещо като импровизирано състезание между учасниците във форума стига да има желаещи такива , мисля по 15лв на човек беше . трябва да се съберем поне 6 човека а ако са повече ще измислим какво да правим.

 

 

знам че има тема в "Any other sports" но там никой не влиза със седмици а тук ще я видят повече хора и може да се съберем повечко и да е по-весело .

 

ако има навити пишете да се разберем за дата и час и да отидем да покараме малко .

наградата за победителя може да бъде смяна на титлата на "картинг шампион" примерно ако се получи добре може да ни стане и като трядиция и да си ходим редовно момчетата та и момичетата от форума ако има желаещи ;)

 

ако модераторите все пак преценят че темата ми не е за тук нека да я изтрият :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply

звучи яко обаче аз няма да мога сигурно да дойда защото нямам 15 лв. :D

можеби ако се организира по нататък 2-ро такова състезание ще дойда и ще спечеля :P иначе успех от мен на всички който ще се включат :)

Link to comment
Share on other sites

Аз имам мерак , ама не мога да карам...

Link to comment
Share on other sites

не вярвам някой от форума да е професионален състезател така че не виждам какво те притеснява това за всичко си има първи път

a и парична награда или материална няма да има така че ако изобщо се съберат хора то ще е ей така за шоуто не за някаква облага :punk

Link to comment
Share on other sites

Еми може и да дойда , само трябва да видим кога ще е и ако съм свободен сигурно ша дойда :)

Link to comment
Share on other sites

не съм карал много време :P

Ти не си ама ще имаш тренинг и ще знаеш пистата :P И аз от зимата не съм карал но ако се обяви един ден и час стига да имам възможност бих дошал .

Link to comment
Share on other sites

az sam saglase da si napraim sastezanie no trqbva da gi sabera parite i togava ina4e si hoda redovno na karting y4astval sam v nqkolko sastezania i v golemia final. Abe s edna dyma qko si e

:) :P samo kajete den i 4as i gotovo :)

с това момче сме бивши съученици. пишете ме и мен.

Link to comment
Share on other sites

Zlobil говореше за некви времена от към 55 сек - скрита карта е той...

Ся зарибява тука хахаххахахах

Ма нямада е лошо да се правят групови изяви. Съвсем друго е когато се кара в надпревара и не се гони часовника. Истината е на 250сс - ако имаше достатъчно от тях - тогава става интересна надпревара

Link to comment
Share on other sites

Zlobil говореше за некви времена от към 55 сек - скрита карта е той...

Ся зарибява тука хахаххахахах

Ма нямада е лошо да се правят групови изяви. Съвсем друго е когато се кара в надпревара и не се гони часовника. Истината е на 250сс - ако имаше достатъчно от тях - тогава става интересна надпревара

 

абе времена , глупости , отиваме да си караме за кеф

верно на 250ките е по-интересно но незнам дали още са си 2 ако са докарали поне още 3-4 по-бива

ама като гледам май няма да се организираме , за сега сме 3-4 сериозните другите си пишат еи така

 

какво ще кажете за тази неделя да го направим ?

от 10 вечерта примерно ? ;)

който го устройва за неделя от 10 да пише в темата и да отиваме

на мене не ми е проблем и през другото време от седмица стига да е след 9 вечерта и да не е събота , вие сте на ход :punk

Link to comment
Share on other sites

След 9 вечерта не става грейнинг хахахахахах

 

Сериозно - през деня е по-добре. Ранните следобедни часове в петък са винаги добра идея. Туристи буквално няма, на бара места бол - абе класика. Но преди 4 часа. Друго си е да е слънчево - много по-добре се кара.

 

Има и друг вариант - да оставим туристите да подгреят колите - те за състезанието ни така и така ще затворят пистата.

 

Предупреждавам че и аз не съм карал отдавна така че 5 подгряващи ще врътна предварително :punk

Link to comment
Share on other sites

какво ще кажете за тази неделя да го направим ?

от 10 вечерта примерно ? ;)

който го устройва за неделя от 10 да пише в темата и да отиваме

на мене не ми е проблем и през другото време от седмица стига да е след 9 вечерта и да не е събота , вие сте на ход :punk

 

И мен ме устройва този час :) И аз по-рано от 9 не мога :wacko: А и наистина вечерта не е ли по-добре

Link to comment
Share on other sites

А аз никога не съм се качвал. :( Дори не знам какви педали има. Но ще дойда поне за сеир. Имам голям мерак да се запозная с Раптор и злобил... Там съм.. Но няма да карам. (Страх ме е. :( :) )

Link to comment
Share on other sites

И мен ме устройва този час :) И аз по-рано от 9 не мога :wacko: А и наистина вечерта не е ли по-добре

 

От гледна точка на самото каране не е по-добре, понеже асфалта е студен и няма добро сцепление с гумите.

 

Отделно цялото шоу няма да може да се види и заснеме като хората :punk

 

 

То май форумна среща се заформи, а?

 

Мани мани че нещо такова ще се получи... :tongue

Link to comment
Share on other sites

ми няма проблеми за мене и през деня да е , казвайте дата и час и да отиваме , като гледам може и да се посаберем 5-6 човека :P

Link to comment
Share on other sites

Ако решите да се събирате за каране и друг път- пишете ме и мен. Този месец ми се събират бая разходки из страната и най-вероятно ще липсвам в неделя, но по принцип съм навит.

Link to comment
Share on other sites

Принципно е по-добре вечерно време по-прохладно е . Аз предлагам часа да си остане 9 в неделя НО в неделя примерно до 17-18 да пишат само сигурните и да се чукне една среща на трибуните или на паркинга . Аз лично зависи с какви пари ще остана след събота . Затова ако и другите са съгласни с мойто предложение да се редактира първото мнение :)

ЕДИТ: за кибиците да се изкаже автора :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...