Jump to content
BulForum.com

Форумни картинг състезания


zlobil

Recommended Posts

Наско къде да ти го пратя хахахахахах

 

Пращам ти смело 0888565605 да се счупиш да звъниш

 

Айде че се събудих все така пиян и малко по-жаден хахахахахахха

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply
Вече има къде да го пратиш :D Та значи изсъхвам и към 18:45 съм в Пловдив.

 

Направо се врязвай - тоя последния СМС се надявам да е от тебе хахахах - мразя Арменски такива - ххх498

Link to comment
Share on other sites

тоя последния СМС се надявам да е от тебе хахахах - мразя Арменски такива - ххх498

 

 

:blink:

 

Май трябваше да пиша все пак от кой е :laughing:

Link to comment
Share on other sites

кво да носа ?

 

едит : между другото аз най-вероятно няма да пия понеже чичо ми има рожден ден и ще мина само за 20-30мин да не кажете пак че съм несериозен и отивам да го уважа ;)

 

 

едит2 : абе къде точно живееше ? в смисъл идвам от еврокома и завивам към пазара на евмоупия там коя пресечка беше аз после ще се ориентирам :lol:

Link to comment
Share on other sites

хахахахахах Васко - блока до училището - откъм страната на П.Д. Петков - средния вход - тва ми се струва го пиша 2 пъти днес

Link to comment
Share on other sites

:lol: аз тръгвам към крумово в 11.30 , 12 без 15 съм у вас

 

рапторчо взел съм ти подарък , ма няма да ти го дам ако не настъпиш тарантулата :lol:

Link to comment
Share on other sites

Благодаря сърдечно на всички, които отпразнуваха "пускането на бирата" с мен :punk

 

И разбира се се извинявам, че малко попрекалих с бирата, ама все пак бая отрано бях я почнал :bgrin:

 

Васко и Наско най-после присъстваха :devil

Link to comment
Share on other sites

екстра беше раптор малко беше позацапал свещите като отидох ама простено му е нали си има собствена кръчма у тях :D

 

дори не ме пускаше да си тръгна с колата понеже твърдеше че от неописуемите 100-150гр. бира може да се тресна някъде :lol:

Link to comment
Share on other sites

Отчетох се най-накрая, мноо яко беше.Малко ми се спи от тия маратони, ама ей ся пак тряя почвам...Лоши хора такива... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Абе мене ако питаш...май се опитваш да пробутваш безалкохолна бира на посетителите... :laughing:

Аз дето практически не пия...две големи чаши изпих...направо като водичка си беше (нямам предвид разредена с вода....влиза си като вода...и е добра...забравих да те питам каква марка е... :P )

Навръщане като карах Психара до тях...след тунела се наредили 2-3 полицейски коли с включени буркани и спрели някакви коли...поизпотих се малко да не ми предложат "я надуй дядо...балона"...не че ще отчето повече от 0.2 промила, но може да искат да сравнят с кръвна проба.....ама минах културно бавно покрай тях и не ме спряха... :)

Link to comment
Share on other sites

Бат Пламене - първо, 0.5 е опасния промил и второ - аз бих те спрял просто да те питам как тая кошница върви хахахаха. Бирата е Шуменско Специално, просто е прясна - затова е толкова приятна за пиене

Link to comment
Share on other sites

Бат Пламене - първо, 0.5 е опасния промил и второ - аз бих те спрял просто да те питам как тая кошница върви хахахаха. Бирата е Шуменско Специално, просто е прясна - затова е толкова приятна за пиене

1. Знам колко е опасният промил...затова и не се притесних много...

2. "Кошницата" върви малко по-добре от чупените шкоди, с нагънатите калници, дето им скърцат вратите (по инфо от "собственика" :bgrin: )...а и Иван може да го потвърди, дори и за краткото разстояние, което беше до тях... :P

3. Бирата наистина си беше пивка...като ти връщам кабела, може да я допием... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Бат Пламене - първо, 0.5 е опасния промил и второ - аз бих те спрял просто да те питам как тая кошница върви хахахаха. Бирата е Шуменско Специално, просто е прясна - затова е толкова приятна за пиене

 

чупена чупена ама ако не беше тя нямаше да уцеля входа и блока , като ориентир ми послужи :lol:

Link to comment
Share on other sites

чупена чупена ама ако не беше тя нямаше да уцеля входа и блока , като ориентир ми послужи :lol:

Мисля, че перманентната "стандартна" оферта от 50 лв. е добра... :lol: ..даже може и тарантулата да ти даде като бонус... :woot

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Гледам отдавна не сме се събирали "борческия форумен елит". Време е да се поправи тази грешка!

 

Утре в 21.00 ще очаквам да ви видя с бутилки и мръвки в ръце.

 

--------------------------------

 

Теми, които ще се обсъждат (хахахаха):

 

1. Последните мачове от ШЛ

2. Откриването на сезона по картинг (време ни е!)

3. Предстоящото начало на Ф1 сезона

 

... и много много други

 

--------------------------------

 

Очаквам информация относно присъстващите - да не става така че утре пак да подгрявам на всички ГСМ-те!

 

Тъй като разполагаме с 10 места на софрата - първите 10 печелят :devil

 

КРАЙНО ВРЕМЕ Е Весо и Любо да се появят - забравихме се

Link to comment
Share on other sites

!

 

Иване голем си - за тоя пост аз бих те закичил поне за седмица с 20%! :wtf:

 

Мързи те да пишеш ли?

 

 

За картинг ли става въпрос или за софра :)

 

Ти как мислиш? Я го прочети още 2-3 пъти внимателно

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...