Jump to content
BulForum.com

Форумни картинг състезания


zlobil

Recommended Posts

Шефе, може да намина, но ще е към полунощ... сещаш се буболечкоядни китки и т.н. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply

Иве знаеш че тогава е тъкмо навреме хахаха! Направо ми носи на мене от големите и хубави като идваш

Link to comment
Share on other sites

Аз ще дойда предполагам ама за Любо не го знам :) Що не казахте че за мачове ще говорим, че да бях изгледал един поне деба. Ся ще се обаждам неподготвен :) И къде ще е филма ? И кво да носиме ?? Или вземи се обади, че да уточним примерно :)

Link to comment
Share on other sites

Ти да не мислиш че аз съм изгледал и един - хем и двамата ще се информираме хахахах :devil

 

Филма ще е у нас естествено както винаги. Все пак попитай Любо дали ще идва, за да знам как да оформям бройката :D

 

Тъй като имам доста работа днес ще започнем малко по-късно - в 21.00 - повтарям нарочно

 

Дотук виждам като записани Ванчо, Иво и Весо. Предполагам и Стоян ще е с нас. Все още очаквам инфо от останалите "борци"... Подозирам че няма да се размине без прозвънявания отново....

Link to comment
Share on other sites

Тъй като имам доста работа днес ще започнем малко по-късно - в 21.00 - повтарям нарочно

Аз точно по това време ще тръгвам към България. За съжаление пак няма да мога да дойда.

Link to comment
Share on other sites

Тъй като се говори за "борци" по-тежка катогория възможно ли е? И за какво иде реч все пак, че нещо не фащам?

 

П.С. Трябва ли да бием някой?

Link to comment
Share on other sites

Тъй като се говори за "борши" по-тежка катогория възможно ли е? И за какво иде реч все пак, че нещо не фащам?

 

П.С. Трябва ли да бием някой?

Да бе...как не разбра....ще бият килъра и нетроотбг, за всичките проценти, дето са давали досега.....то затова и аз няма да дойда, да не отнеса някой. :lol:

 

Видене, наистина няма да дойда, тъй като от 4 дена съм с плуваща темепература между 38.5С и 39.5С и се чувствам като парцал....пък и ще взема да ви изпозаразя всичките... ;) ...а всъщност май бацилите не живеят в спиртна среда... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз точно по това време ще тръгвам към България. За съжаление пак няма да мога да дойда.

 

Иване ако не си уморен винаги може да ни посетиш когато пристигнеш! Ако ще да е и към 3-4 :punk. Не е като да не е ставало :laughing:

 

Тъй като се говори за "борци" по-тежка катогория възможно ли е? И за какво иде реч все пак, че нещо не фащам?

 

Никой няма да бием, един юзър по едно време ни нарече "борчески форумен елит" и аз си го ползвам това като нарицателно за групата :punk. Много му се смея на това определение понеже е уникален бисер.

 

Видене, наистина няма да дойда, тъй като от 4 дена съм с плуваща темепература между 38.5С и 39.5С и се чувствам като парцал....пък и ще взема да ви изпозаразя всичките... ;) ...а всъщност май бацилите не живеят в спиртна среда... :laughing:

 

Пламене ти си от уникално отсъстващата група. Последните 5 пъти май само един път дойде... У нас знаеш е топло, пък и може да те излекуваме. Колкото до заразяване - мен не можеш ме уплаши.

 

------

 

Гледам взе да се заформя групата добре... :punk

Link to comment
Share on other sites

Добре тогава пиши в тефтера в групата на "борческия елит" и двамата братя!

Link to comment
Share on other sites

Иване ако не си уморен винаги може да ни посетиш когато пристигнеш! Ако ще да е и към 3-4 :punk. Не е като да не е ставало :laughing:

Ами не е проблем да дойда и след пътуване. Даже съм го правил. Само че ще пристигна към 9 сутринта. Има вероятност да се отбия и до едно място и да съм чак към 12 часа в Пловдив. Иначе за да дойда в 3-4 след като съм тръгнал в 9 е възможно ако бях все още в Баня Лука.

Link to comment
Share on other sites

Добре тогава пиши в тефтера в групата на "борческия елит" и двамата братя!

 

Писани са :devil - контактувайте с Ванчо за координати

 

Ами не е проблем да дойда и след пътуване. Даже съм го правил. Само че ще пристигна към 9 сутринта. Има вероятност да се отбия и до едно място и да съм чак към 12 часа в Пловдив. Иначе за да дойда в 3-4 след като съм тръгнал в 9 е възможно ако бях все още в Баня Лука.

 

Не мога да гарантирам че ще изкараме до 9 сутринта хахахах. Но ще видим как ще се развият събитията... И ще се чуем...

Link to comment
Share on other sites

Прекрасна вечер! Не пак - отново!

 

Искам да си поздравя момченцата специално с ТОВА (save target as)

 

Да сте ми живи и здрави приятели!

 

Да го духат душманите!

Link to comment
Share on other sites

Тя вече е уговорена - групата се събира на старта на Ф1 в Неделя 5.00 сутринта! Даже можем да почнем от Събота вечерта :punk

Link to comment
Share on other sites

пффф аз в събота вечерта отивам в пещера на виличка че едно мъничко 14 килограмово прасенце трябва да бъде изядено и се връщам в понеделник ако искате през седмицата може да ви накажа на пистата

Link to comment
Share on other sites

Васко нимой тъй ж'зйема съ уплаша...

 

Викам да се направят първите опити тия дни. Избирайте кой да е - от утре до петък вкл. следобеда

Link to comment
Share on other sites

за мене до събота по обяд няма проблем , само дано да се представите по-добре от предния сезон че бая ви наказвах

 

 

бтв : няма как да стане да стана в 5 часа да гледам формула 1 , това си е чисто губене на сън според мене :D

Link to comment
Share on other sites

за мене до събота по обяд няма проблем , само дано да се представите по-добре от предния сезон че бая ви наказвах

 

Специално пък миналия сезон по-наказан от тебе май нямаше :devil

 

Да не забряваме че има досатъчно видеоматериал, който го покзава

Link to comment
Share on other sites

все едно , дано да сте се научили да играете и хокей щото предния път замалко да има разревани :D'

 

edit : това в коя тема да го постнем научна фантастика или да се посмеете малко ? :lol: :lol:

Специално пък миналия сезон по-наказан от тебе май нямаше :devil

 

Да не забряваме че има досатъчно видеоматериал, който го покзава

Link to comment
Share on other sites

Васе ще взема да кача филмите и наистина бая хора ще се посмеят и то не малко!

 

Не се приказва предварително така или иначе - време валяло - ще видим кой какво и как.

 

Между другото сега се сещам че не съм карал откакто последно карахме заедно...

Link to comment
Share on other sites

Васе ще взема да кача филмите и наистина бая хора ще се посмеят и то не малко!

 

Не се приказва предварително така или иначе - време валяло - ще видим кой какво и как.

 

Между другото сега се сещам че не съм карал откакто последно карахме заедно...

Ами то майсторите няма нужда да караме...нали знаеш...който си го може... :D ...Васко да ходи да тренира, че следващият път пак ще носим камера, пък няма да му е много удобно да се гледа на обиколка след последния... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Васе ще взема да кача филмите и наистина бая хора ще се посмеят и то не малко!

 

Не се приказва предварително така или иначе - време валяло - ще видим кой какво и как.

 

Между другото сега се сещам че не съм карал откакто последно карахме заедно...

 

то и аз не съм карал от тогава , само мидекса тренира тайно и после разправя че му се отдавало :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...