Jump to content
BulForum.com

Форумни картинг състезания


zlobil

Recommended Posts

Вчера покарахме 10-тина обиколки и смятам ,че няма да е зле скоро да се направи пак едно състезание.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply

Много рано сутринта в тази черна неделя:

 

СНИМКА 1 - Жоро изтърпява наказание там до стената... :devil

 

СНИМКА 2 - братя МакЛарънисти, фен на Рено, Ферарист и тотален лаик в тоя спорт седят кротко в една стая и пият студен Туборг - учете се как се прави!!!

 

СНИМКА 3 - пореден тежък момент от състезанието за нашите момчета...

 

Като цяло сутринта беше чудесна - после апнааме и пийнааме - отново мирно, кротко и разбрано - е така се прави - браво момци :punk

Link to comment
Share on other sites

Сбирката беше чудесна :D Жив и здрав да си Видене все така да ни събираш :)

 

П.П. На третата снимка май споменавам нечий майки като гледам :)

Link to comment
Share on other sites

@jozo третата снимка е направена след последния кофти момент за Ферари за това състезание - отпадането на Кими.

 

Иначе събирането беше позлотворно и доста забавна, събрахме се най-активните от форума по темата за Ф1, само evil_smith липсваше.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Момчета отново ще припомня че не сме карали много време и е време да врътнем поне тренировъчно малко! Дори и да е през седмицата. Денят вече е достатъчно дълъг и може спокойно да се съберем след работа.

 

....Пламене - не вярвах, но има още една като твоята - в движение при това! Че и по-запазена :bgrin: - ХОП!

Link to comment
Share on other sites

До края на седмицата няма да мога да се измъкна и за час...но за другата нямам нищо против, особено ако дойде и Васко да ни понаучи малко как се кара, пък и да ни бие (пак) на еърхокея... :lol:

 

П.П. А онази горе е запазена, защото не е карала на пистата до Калояново по завоите със 120, на магистралата ме съмнява да е вдигал повече от 140, а в града като (ако) я жулне тук-там не й е лепил ваденки, както правя аз. :bgrin:

 

А между другото някой забелязал ли е, че отскоро са вдигнали цените? 200 кубиковите вече са по 1.50 лв. за обиколка, а състезанието е 18 лв....'айде ние дето сме в "златната среда', обиколката ще ни идва по 1.20 лв....сиреч...както си беше преди за тези без карти. ;)

Link to comment
Share on other sites

как така със златните 1,20 , аз съм със сребърна и съм на 1,20

колкото до състезанието 18 лв. е независимо от картата :unsure:

Аз съм съгласен да покараме малко.

 

Едит: искам да се повозя на дизел с 6 скорости с 80 километра зад две Ферарита ( към Италия ако може , по лични причини )

Link to comment
Share on other sites

как така със златните 1,20 , аз съм със сребърна и съм на 1,20

Стояне...взимай една 'елка' и смятай минус процентите. :)

 

66207586zj9.jpg

 

Това са новите цени....допреди 2-3 месеца карах на 96 ст. ;)

Поне се надявам, че така пистата ще е малко по-свободна от туристи, че особено като е хубаво времето, човек даже не може и да се опита да прави най-добра обиколка...

Link to comment
Share on other sites

ама и аз какви глупости пиша , не забелязах кое си цитирал

Е добре де, ясно е какво става с %-тите , но все пак с карта или не , мацката каза няма значка дали имаш карта или не , цената на състезание е все 18 лв :unsure: което лично според мен е леко тъпо.

 

Та айде да караме тези дни , и утре може да врътнем някоя обиколка ако има навити :)

Link to comment
Share on other sites

Много рано сутринта в тази черна неделя:

 

СНИМКА 1 - Жоро изтърпява наказание там до стената... :devil

 

СНИМКА 2 - братя МакЛарънисти, фен на Рено, Ферарист и тотален лаик в тоя спорт седят кротко в една стая и пият студен Туборг - учете се как се прави!!!

 

СНИМКА 3 - пореден тежък момент от състезанието за нашите момчета...

 

Като цяло сутринта беше чудесна - после апнааме и пийнааме - отново мирно, кротко и разбрано - е така се прави - браво момци :punk

 

ШШШ на третата снимка все едно са ми взели близалката......Щом не съм разбрал, че ме снимат. Смятай колко съм тъгувал :):)

Link to comment
Share on other sites

Утре къмто следобеда ще прозвъня телефоните да видим какво е положението...

 

Чефо вместо да ми показваш игрални времена се домъкни на пистата

Link to comment
Share on other sites

айде за неделя ? в събота съм го планувал да се напия та в неделя да изтрезнея с 6-7 бири

 

Че нали каза че няма да пиеш какво стана, пиян не те искам на пистата :lol: да знаеш ,че бутам пломби.

Ако се опиташ пак да ме минеш с обиколка ще те пратя в гумите :pirate

Вече имам записан един счупен карт :bgrin:

 

:ph34r: Камикадзе съм аз.....

Link to comment
Share on other sites

Утре къмто следобеда ще прозвъня телефоните да видим какво е положението...

 

Чефо вместо да ми показваш игрални времена се домъкни на пистата

 

Аз имам всичко на всичко 15 обиколки. Не мога да се меря с вас :)

Link to comment
Share on other sites

айде бе риби нали днеска щяхме да караме ..... ясно че раптор и мидекс ги е страх пак от загубата амааа все пак може пък тоя пътт да не ги бия чак толкова :D

Link to comment
Share on other sites

Аз се наложи да тръгна рано и нямаше как да карам. Освен това за разлика от тебе аз карам за удоволствие, не ми пука кой ще победи. Ако чак толкова си се меракландисал ще те пуснем да спечелиш че да си пием спокойно бирата после.

 

Иначе виж какво правихме ние снощи на село:

 

СНИМКА 1, СНИМКА 2, СНИМКА 3 , СНИМКА 4

 

Тъкмо бях подготвил нещата за скарата и пристигнаха пресни-пресни шаранчета, та набързо пекнах едното. Така се набухахме с другото че не стигнахме до него. Сега го донесохме у дома и ще го хапнем утре с бири :punk

 

Следващия път ще дийдат повече хора и ще заформим още по-сериозна хава. Ванчо и Стоянчо чупат гипса на първата снимка :devil

Link to comment
Share on other sites

aide v srqda ili 4etvartak da xodimda pokarame raptor e navit , samo malkia mideks trqbva da ofertirame i organizaciqta e gotova i ....... zemete si karpi4ki da si bar6ete salzite sled zagubata :D

Link to comment
Share on other sites

1. aide v srqda ili 4etvartak da xodimda pokarame raptor e navit , samo malkia mideks trqbva da ofertirame i organizaciqta e gotova i ....... zemete si karpi4ki da si bar6ete salzite sled zagubata :D

2. а за картинга и аз карам за удоволствие :P

По първото - нямам нищо против....а после ще ти дам моя кърпичка...винаги нося една когато идваш...да услужвам де... :lol:

По второто - няма лошо...не всички могат да карат добре на състезания...по-важно е удоволствие да изпитваш... :bgrin:

 

П.П. А после може да ударим един еър хокей...казаха ми, че там си бил добър...особено когато се развали брояча... :devil ...Гледам, че си се похвалил в съответната тема, че си взел комп в офиса...честито....айде, пък след сряда-четвъртък може да ползваш тази тема. :lol:

Link to comment
Share on other sites

след поста на мидекс помислих че съм не в тема "картинг състезание"

а тема "Време за смях , научнопопулярните мисли на Мидекс"

:D

Link to comment
Share on other sites

Спокойно...Виден пак ще носи камерата...и пак ще снимаме...и пак ще има "Мамка му...на мен ли се падна най-разваленият картинг....А стига бе...тоя брояч на еърхокея не отмерва вярно..." :lol:

Link to comment
Share on other sites

поне мечтите са безплатни , за разлика от парите за състезанието които ще дадете за да ми гледате гърба....мъахахахахаха :D

Link to comment
Share on other sites

Супер , стига да съм в града съм там , че тези старите за нищо не стават вече. :lol:

Последния път като бяхме никой карт не вървеше , всички бяха скопени. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...