Jump to content
BulForum.com

Форумни картинг състезания


zlobil

Recommended Posts

Ми то отначалото няма много връзка с купоня.Доколкото видях си предложил някакъв твой ресторант който не бачка и да не било стил Рахат или Азия.За това ми за прилича на форум среща и хич не видях каква е връзката с картинг състезанията.Само питах не беше нужно да ми се карат.....

А случайно да си мернал, че темата е от 10 страници....и никой не ти се кара. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply
Аз преди да се прибера в четвъртък вечерта не мога да потвърдя на 100%.

 

А мога ли да ти скъсам ушите?!?! Специално заради тебе е избрана датата :devil

Link to comment
Share on other sites

Отсега предупреждавам, че първият пуснал чалга ще сподели съдбата на 14-инчовите монитори. Чалгата е абсолютно забранена на събирането.

 

Иване ти хубаво с лаптоп, ама какво мислиш ще чуем от него?? Някой няма ли портативно МР3 плейърче бе да му се не види....

 

По въпроса с чалгата - поклон. Не бива да се допуска свинска музика на такова изтънчено парти. За музиката ще се пробвам да помогна, но нещо не ми става ясно колони има ли или няма. Ако има колони все ще уредим някво плейърче. С колоните ще е леко сложно.

Link to comment
Share on other sites

Въпреки, че се занимавам основно с музика, досега не се обадих в темата (при обсъждането за озвучаването), защото нямам точно това, което се търси - системка МР3+усилвателче+колонки. ;)

Имам такава системка, но проиграва само CD ; имам усилватели и 4 бр. колони, но всяка колона тежи по 32 килограма, а усилвателите...по 18 и е меко казано нелепо да си слушаме на такова нещо (освен ако не си направим сбирката на площада :P ) ; имам и по-малки колони, но това са мониторни колони, направени с друга цел и всяка една струва...не искам да се сещам колко... :wacko: ...имам МР3 плеъри, но всичките са портативни и за тях също трябва усилвател+колони. Имам и друга система Sony (с вграден усилвател), но тя пак е съчетание от тунер+CD+минидиск...не че не мога изпека десетина диска по 15-20 песни във всеки, но си е омала, а и не знам кой какво ще иска да слуша....тъй че МР3 варианта е за предпочитане (без значение дали е дискмен или флаш). Спокойно...докато дойде датата все ще измислим нещо....или поне аз ще измисля. :punk

 

П.П. Измислих...(3 минути след като писах поста :laughing: )...идеята ми дойде от 24-часово звучащата музика от стаята на сина ми....еййй...не го знам т'ва как може да слуша 24 часа музика, вкл. и докато спи....и винаги е с високи децибели....като излиза навън, първата му работа е да си сложи слушалките и да пусне плеъра, че ако има пауза в саунда повече от 2 минути...голям проблем му е... :woot

Та той има в стаята си едни предни и едни задни колонки....ще му прибера временно задните (които не са нищо особено, но за слушане стават)...ще изкарам някой по-малък (и лек) усилвател от системите ми и от там нататък работата с плеърите е лесна - ще може към него да включваме всяко нещо - кой каквото е донесъл. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Весо аз там имам едни колони Тонакс (хахахах), но все едно нямам

 

Най-добрия вариант (изпитан и доказан) е портативен (не персонален) МР3 плейър

Link to comment
Share on other sites

Работата започна да се размирисва...

 

Гудо заяви, че в петък бил обещал да е на именния ден на Пироман

 

Румен има вероятност да пътува за София и да отсъства целия уикенд

 

Очаквам още потвърждения - алооооо, само Наско се е разписал!

 

 

Ами...Да му се не види!И аз по принцип трябва да съм на събрание, ама няма.

Link to comment
Share on other sites

Всички тръпнем в очакване да видим Иван какво ще каже

 

От него зависи най-вече кога ще е на линия. И е хубаво да не е в снега примерно...

Link to comment
Share on other sites

Е хубаво де...като сте толкова заети всичките...да сменим датата за по-следващата седмица... ;)

С 2 ръце подкрепям стига на бате Ванчо да му е удобно ;)

Link to comment
Share on other sites

Иване как да ти обясня че цялата организация зависи от ТЕБЕ в момента

Виж изчистил съм си петъка да нямам никаква ангажименти. Не виждам причина да не съм там. Знам ли обаче какво може да се случи до петък. Най - малкото ме чакат 1000 километра път през 3 държави за да стигна до България. Ако стане да е прекалено кофти времето със задръствания по границите може да не успея да пристигна на време. Нека да остане за петъка. Там ще съм.

Link to comment
Share on other sites

ДО ВСИЧКИ:

 

Датата остава идващия петък. Иван все по някое време ще се появи. Ако не - тръгваме да го търсим и намерим и домъкнем :devil

 

Румене - напрегни се да отложиш ходенето в София

 

Гудо - иди на именния ден на Пироман, после ще дойдете двамата по някое време :punk

 

ДО ВТОРНИК НАЙ-КЪСНО трябва да е ясна пълната бройка, за да може да се предвиди количеството пиене и ядене. Васил трябва да подготви и месото. Молете се снега да не идва тук засега :bgrin:

 

Очаквам реакция от всички поканени на ЛС и тук в темата

Link to comment
Share on other sites

Значи резила е тотален:

 

Дотук имам потвърждения само от Пламен, Весо и Стоян

 

Любо няма да може да дойде, Румен пътува, Гудо е на имен ден, Васко пътува и той

 

Иване я направо кажи друг уикенд, през който си в България, защото този явно не ни е писано да се събираме както му е реда.

 

Има го разбира се и варианта да си се съберем тези, които потвърдят присъствието си и да се изкефим.

 

Тъкмо ще тествате терена. В крайна сметка какво толкова ако сме 6, а не 16 :devil

 

Припомням че до утре трябва да знам ПОНЕ приблизително бройката

Link to comment
Share on other sites

Ще се прибера на 10-ти до 13-ти Ноември, но на 10-ти съм на рожден ден. След това 18-ти до 21-ви или 18-ти до 23-ти. Не е нужно чак толкова да се съобразявате с мен

Link to comment
Share on other sites

Значи резила е тотален:

 

Дотук имам потвърждения само от Пламен, Весо и Стоян

Мен ме поизпусна малко, ама нищо, прощавам ти. :P

Link to comment
Share on other sites

Наско извинявам се.... И земи се спри малко бе човек - погледни се - ?!?!?!?!. После броячите му били развалени хахахахах, няма брояч дето да ти отчете бройката на тебе :punk

 

Значи за информация на всички тазседмични и бъдещи присъстващи:

 

Адресът е бул. Васил Априлов 158 (зоната е позната и като Голямоконарско шосе за ориентация на бакшишите)

 

За да няма неясноти:

 

СНИМКА 1 и СНИМКА 2

 

 

Като стигнете там ще видите ТОВА и ТОВА

 

Ако и сега някой се обърка ще плаща пиенето

 

За всеки случай ще разпратя и телефона си на поканените

Link to comment
Share on other sites

1.И земи се спри малко бе човек - погледни се - ?!?!?!?!.

 

2.За всеки случай ще разпратя и телефона си на поканените

1.Ами като съм супер активен?И никой не пише? :lol:

2.Така е най-добре :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...