Jump to content
BulForum.com

Форумни картинг състезания


zlobil

Recommended Posts

....елате да гледате с новите картове 200cc :punk :P

Ааааа...затова ли са вдигнати цените...а аз мислех, че е заради инфлацията. :laughing: ...я раздуй малко какво им е "новото", че на сайта нищо не казват...

 

П.П. ...а ти защо си на 30-то място във временната листа с минута и седем...да не си карал на мокро? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply

Добре де ти хубаво ми напомни да видя листаа, ами мен защо ме няма там :blink:

баси , как може такова нещо , от кога се зачита листата, защото всички колеги ги има само мен ме няма :huh: тая седмица ще ида и ще направя луд скандал на тема кисело зеле със свинско. :lol:

Link to comment
Share on other sites

ми картовете са нови имам предвит 200cc-тата aпак ранг-листата е подновена от неска и сам 20-ти :P а за

world formula има нов регламент тряя с голям да направи6 под минута и дваисет и да носи6 200 лв всеки пат в случаи че стане не6то с карта и 6те са вече на обиколка таксъването демек по 3.50 на обиколка ама

трябва да мине6 през всички тези перипетии за да се качи6 :zzz :huh: ;)

Link to comment
Share on other sites

ми картовете са нови имам предвит 200cc-тата aпак ранг-листата е подновена от неска и сам 20-ти :P а за

world formula има нов регламент тряя с голям да направи6 под минута и дваисет и да носи6 200 лв всеки пат в случаи че стане не6то с карта и 6те са вече на обиколка таксъването демек по 3.50 на обиколка ама

трябва да мине6 през всички тези перипетии за да се качи6 :zzz :huh: ;)

Чакай да питам 3 неща, че не ми станаха ясни:

 

1. Искаш да кажеш, че 200 кубиковите не са само стегнати, а са изцяло нови?

 

2. За да се качиш на WF, трябва да направиш с 270 кубиковите минута и деветнайсет :confused Че какво е това време...аз пеша да тръгна ще го направя... ;)

 

3. Искат ти 200 лв. депозит за да се качиш в WF - значи ли това, че и world-формулите са нови, защото преди бяха на нивото на 270 кубиковите и не правеха по-добри времена от тях....

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер се уговорихме утре следобед да сме на пистата. Васко остава да кажеш ти ще дойдеш ли...

Link to comment
Share on other sites

Ще бъдем аз, Пламен и Стоян. Скоро ще им се обадя за час.

Василе маса прасета и агнета заминаха една мръвка не си донесъл. И аз заминавам за село, но ще мина през пистата преди това...

Гено не задавай глупави въпроси ;)

Link to comment
Share on other sites

6te vi ute6a sas snimki , az kam 4 6te otivam vie kam kolko gore doly 6te se sabirate tam moje da mina za 1 burza cigarka 6toto e grqh agne na masa i jena na leglo da 4akat :D

Link to comment
Share on other sites

Оня ден покарахме с Виден...на него за "късмет" му се падна единственият картинг на пистата, който от сутринта е правил постоянни проблеми и малко след като Виден си замина...го прибраха в хангара за ремонт (не Виден, а картинга му :P , макар, че и Виден си беше "за ремонт" след празниците :lol: ).

Сега да споделя впечатленията си от новите картинги...

Поне този, на който се качих (No.8) наистина се държеше по-добре на пистата, в смисъл - не много по-бърз, но на завоите вече не губеше толкова оборотите, съединителят залепваше много по-добре и принципно ми хареса.

Само че забелязвам една аномалия - уж картингите са стегнати, вървят добре, а като цяло времената в сравнение с миналогодишните са по-слаби :confused Вярно, че имаше трафик от туристи, но 1.04 си е ужасно слабо време, при положение, че карам средно ~ 56 секунди за обиколка.

Да, обаче забелязвам, че абсолютно всички дават такива слаби времена, вкл. и хора, участвали в големия финал и дали времена от по 53-54 секунди - сега са около минута, че и отгоре :excl: Дори и аз с тази минута и 4 секунди съм в топ 30 листата, което е просто абсурдно.

Същият ден реших да пробвам и големите картове, качих се на номер 4, който...като изключим WF...беше най-бързата кола там изобщо (и механиците го потвърдиха, че просто лети) - направих 8 обиколки....наистина много бързо върви (щом вечерта имах синини на гърба от лашкането из завоите :P ). После обаче като си видях времето - 57 секунди (срещу 54 от миналата година с доста по-бавна кола) май се сетих какво става... Според мен са променили начина на отчитане на времето, защото колите определено са по-добри, но времената на абсолютно всички са с по 5 секунди (средно) по-слаби.

Ако някой е карал повече с новите коли, нека да сподели впечатленията си относно този казус, защото е просто нелепо ДИМИТЪР КОЛЕВ да е с време 59.330, АЛЕКСАНДЪР ГЕГОВСКИ с 01:00.230, а ГАВРАИЛ МАДЖАРОВ - с 01:02.575 :confused :excl: (За справка ето малко средностатистически миналогодишни времена на изброените).

Това са все хора, участвали в малките финали, накрая в големия финал и класирали се на него в челната тройка. Същите тези карат изключително добре и миналата година са давали постоянни времена от 52-53 секунди! Именно затова си мисля, че има промяна в отчитането на времената... ;)

Link to comment
Share on other sites

Пламене мисля че ясно се изказах че всички коли вече са спънати. Има два варианта - да ги чакаме да "се разработят" или просто да свикнем с простотията и да караме само големите....

Link to comment
Share on other sites

и на мене ми направи впечатление ама си мислех че си е от карането ми че не съм карал много време , бях с една мадама и отидохме да покараме първите 2 се лигавех ама после почнах да карам сериозно и времето под 1,11 не можах да го бутна а миналата година карах доста по-малко , най-вероятно има нещо аааа......вие тренирайте аматиори и на хокея тренирайте да няма пак разревани другия път като ви нагрябя :D

Link to comment
Share on other sites

Василе моля те! Да не ставаме ТОТАЛНО смешни. Дори с потрошената бракма свалих до 1.06... Направо викам да подхващаме еър хокея като го открият, че всичко още е в зимен режим...

Link to comment
Share on other sites

Васко, ако не си забелязал...темата е за картинги...отвори си тема за боулинг или пейнтбол, пък и в нея пак ще те бием...няма проблеми. :lol:

Link to comment
Share on other sites

както съм казвал хиляди пъти поне мечтите ви са безплатни това че последният път по някаква абсолютнаааа случайност ме бихте на картинга с някакви части от секундата си е чиста проба научна фантастика ...... ама ще има отмъщение и то ще е грубо :P

Link to comment
Share on other sites

От кога, да слизаш разплакан от карта, е научна фантастика? :lol: Или чакай... Еър хокея ти е виновен! А ти кога ша на поканиш в твоето заведение, а?

Link to comment
Share on other sites

А Ваньо теб кога ще те видим в карта, на клиото си добър, трябва да пробваш нещо по-малко?

Link to comment
Share on other sites

Хахахахах Гено те картовете в момента са настроени ТОЧНО като за Ванчо хахаха :devil

Или като за Васко, че на него нещо големите скорости не му понасят... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...