Jump to content
BulForum.com

Форумни картинг състезания


zlobil

Recommended Posts

аз съм на голямоконарско шосе , само че незнам дали утре ще ми остане време да дойда да помогна за чистенето , Видене прати ми телефона ти на ЛС да обменя инфо ако мога да дойда на дезинфекзията ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply

Наблюдавам цяла вечер и не виждам нови попълнения в списъка.

 

Респективно списъкът остава както бе описан вчера

 

Утре следобед, може и по-късния следобед, ще се проведе мероприятие по хигиенна подготовка на партито.

 

Очквам сутринта да видя дали някой друг освен Стоян ще се включи

 

Тази вечер съм ужасно изморен и няма как да се занимавам много много.

 

Очаквам коментари

Link to comment
Share on other sites

Много ми е неприятно да го съобщя, но аз отпадам.Имам огормното желание да дойда, но ми правиха промивка на стомаха, с диагноза "общо хранително отравяне" съм ( проклетници, не можаха да ми направят едни хубави изследвания) и в момента лежа вкъщи на венозен източник.Нали се сещате, че дори да си домъкна банката с глюкоза, пак няма да мога да пия... :sick Пфу...поне да беше хранително отравяне...

Link to comment
Share on other sites

Много ми е неприятно да го съобщя, но аз отпадам.Имам огормното желание да дойда, но ми правиха промивка на стомаха, с диагноза "общо хранително отравяне" съм ( проклетници, не можаха да ми направят едни хубави изследвания) и в момента лежа вкъщи на венозен източник.Нали се сещате, че дори да си домъкна банката с глюкоза, пак няма да мога да пия... :sick Пфу...поне да беше хранително отравяне...

Е к'во си праил уе? :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Towa ->

 

ОЛОВЕН СТИФНАТ
Оловният тринитрорезорцинат (стифнат), C6H(NO2)3O2Pb.H2O е инициращо взривно химично съединение. Чистият оловен стифнат е кристален златист прах. От слънчевата светлина потъмнява. Плътността на кристалите му е 3080кг/м3. При обикновени условия е устойчиво вещество. Във вода не се разтваря. [color=#FF0000][u]За хората е отровно вещество[/u].[/color]

 

Ama sburkah.Dobre, pone che ne grumna.

Link to comment
Share on other sites

nx11 ще те помоля първо да говориш по темата, не само да задаваш въпроси кой-какво-е-правил и кой-какво-ще-прави, защото ти си пуснал две мнения за по-малко от 24 часа тук и те са просто СПАМЕРСКИ.

А да и също искам да те момоля да пишеш малко, ама малко по-възпитано. Тук не сме в гората, планината и на къра, за да се обръщаш към нас със звучното "уе". Имай малко уважение.

 

Благодаря за вниманието и моля те да прочетеш Правилата. Остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Любо има ли шансове да минете покрай нас в късните часове? Вие така и така ще минете покрай нас, но имам предвид да се поспрете за по един тост :devil

Link to comment
Share on other sites

Любо има ли шансове да минете покрай нас в късните часове? Вие така и така ще минете покрай нас, но имам предвид да се поспрете за по един тост :devil

Към 12:30 ще сме в Пловдив или поне близо до Пловдив. Аз ще звънна на Кийлъра, за да го питам - ако сте все още там да пирувате - ще спрем. Наистина минаваме покрай Вас, така че не ни пречи нищо. Но да знаете, че ще е за малко, аз ще съм убит от път, Кики също.

Трябва ли нещо да се носи или ще имате някакво сокче за моя милост и биричка за половинката ми?

Link to comment
Share on other sites

Нищо няма да носиш спокойно. Ще да се чуем вечерта като наближите :punk

 

Стояне очаквам обаждане, към по-късния следобед не е зле да се позасилим да се подготвим

Link to comment
Share on other sites

Има шансове и аз до успея все пак да дойда.Лекарят каза, че имам значително подобрение...Но все пак.

Link to comment
Share on other sites

Иване ти луд ли си след 9.30 ??????

 

Наско нямам думи относно каква си я свършил

 

И все пак сиуен алкоол продухва всякакви отравяния :devil

Link to comment
Share on other sites

И все пак сиуен алкоол продухва всякакви отравяния :devil

Да, ама ти ще ми купиш венец, нали? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да, ама ти ще ми купиш венец, нали? :lol:

А аз ще осигуря музиката...само трябва да си я поръчаш каква да е, преди да си гушнал венеца. :devil

 

Майтапът настрана...за музиката в петък ще донеса 2 малки колонки и едно усилвателче...ще свършат работа за обема на онова помещение. Може да запиша някой друг диск с МР3-ки и да взема един дискмен МР3 плеър, но не е зле и вие да си донесете музика (на CD), дето слушате, че....вкусове всякакви. ;)

Съжалявам, че днес не мога да се включа в подготовката, но в момента (както вече казах по-горе) чакам хора, които имат записан час, а в 18 часа излизам за концерт, който няма как да пропусна (дори са 2, но отивам на по-важния за мен).

А утре най-вероятно ще дойда към 19 часа тъй като петък ми е единственият ден в който мога да опитам пистата с обиколки в обратна посока (а те се правят само от 18 до 19 часа)...знаете, че в събота сутринта вторият манш е 6 обиколки в обратна посока.

Така че около 19 часа ще съм там...само ще помоля Виден да оправи линковете с картата (Видене, качи ги тук и няма да се изгубят), че вчера реших пак да ги погледна, а вече ги нямаше.

Link to comment
Share on other sites

Стояне очаквам обаждане, към по-късния следобед не е зле да се позасилим да се подготвим

 

 

Relax , take it eaaaaasy :music

Link to comment
Share on other sites

Аз ще дойда, брат ми няма да може да дойде щото е зает с някакви предизборни хави. Освен това ще работя утре цял ден и колкото и да ми е мъчно няма да мога да ви помогна в подготовката.

Link to comment
Share on other sites

Много благодаря на Сашо и Стоян за помощта днес. Готови сме за парти.

 

Пламене ето картите отново:

 

СНИМКА 1, СНИМКА 2

 

Тази вечер трябва да се уточним относно пазаруването утре.

 

Очаквам коментари

 

-----------------------

 

Сигурните:

 

Иван (с прасе на главата)

Сашо

Весо

Стоян

Пламен

Ангел

Иван (ако не се изгуби по виелиците)

 

-----

 

Под въпрос остават Румен, Наско Бомбата, Гудо...

 

Караман е на имен ден, предложил съм му да дойде по-късно...

 

Любо ще ни навести по някое време - ПОМНЕТЕ ДА МУ ВЗЕМЕМ СОК :punk

Link to comment
Share on other sites

Сега се прибирам от концерта...

За утре, гледайки този пост:

 

....имам тук и 200 W активен буфер (от бар е ) , но е само бас ако може да сглобим нещо...

 

...бих помолил PiTT BuLL, ако не му е проблем, да го вземе тоя суб, тъй като аз ще донеса колонки, но малки (е...нямам предвид компютърни, разбира се :P ), а усилвателят има изход за субуфер, та поне да изкараме малко бас....това разбира се, само при желание от страна на PiTT BuLL...иначе за фонова музика на лаф моабета всякак ще се справим само с 2-те колонки.

 

Я...имаме си двойник на нашия си Злобил...сега го забелязах. :woot

 

за МР3 формат говорим нали така?

 

Естествено. (но не качени на DVD, а на CD)

Link to comment
Share on other sites

Пламене за МР3 формат говорим нали така?

 

Не забравяйте че утре трябва да се пазарува. Да не стане така да седите на празна маса. :devil

Link to comment
Share on other sites

Започвам да се ядосвам на тоталната несериозност и безхаберие на участниците!

 

Ако до 3.00 днес не съм получил идеи и коментари относно пазаруването на ядене и пиене ще го направим както ние си решим и после НЕ приемам коментари, само пари.

 

НЕ виждам какво толкова е трудно да се напишат 2-3 реда по въпроса :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ам' че голям зор си е...това да ги целиш тия клавиши...направо мускулна треска може да хванеш. :laughing:

Аз писах каквото трябваше (даже и 'едит' снощи си направих на по-горния пост). С Питбула се разбрахме на ЛС какво ще правим с неговия суб и...всичко останало дето съм го писал преди си остава.

 

П.П. Тъй като не съм пияч, а и ще съм с кола, ще стоя сравнително малко (поради гореописаните уважителни причини)...ще се включа донякъде в осигуровката на алкохола - не знам кой какво пие, но смятам да донеса 1 бутилка водка и 1 бутилка гроздова....казвам го да го имате предвид като купувате останалия алкохол.

Link to comment
Share on other sites

Добре Пламене музиката я считам за уредена

 

Между другото мисля да се започне по-отрано, за да си приготвим софрата по светло

 

Около 17 - 17.30 аз ще бъда на място. Надявам се да съм успял да свърша всичко свързано с обикаляне дотогава.

Link to comment
Share on other sites

Добре Пламене музиката я считам за уредена

 

Между другото мисля да се започне по-отрано, за да си приготвим софрата по светло

 

Около 17 - 17.30 аз ще бъда на място. Надявам се да съм успял да свърша всичко свързано с обикаляне дотогава.

 

Видене, аз сега ще свърша малко работа, след това знаеш къде трябва да ходя да си оправя работата, и след това ако нямам други задачи ,ще ти звънна да довършим подготовката ;)

Link to comment
Share on other sites

Явно аз ти и Сашо пак ще свършим цялата работа...

 

Ще ти звънна по-късно. Сега имам да свърша 2-3 работи и после ще те потърся. Трябва да се мине през пазара и после през Мега Марина. Не е кой знае какво но някой трябва да го свърши...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...