Jump to content
BulForum.com

Форумни картинг състезания


zlobil

Recommended Posts

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply

Надали ще намериш някой в последния момент....иначе в зависимост от няколко неща и ангажименти...и ако не завали, следобяда може и да ми се освободи малко време... ;)

 

тва тоя филм дет ви сипнах на всичките да хапнете ли е ?

Да бе, онова същото...дето ме мина на прибиращата обиколка след като вече бяхме финиширали. :laughing:

...ако се постопли малко че какъвто е студ днес аз нямам никакво желание да си подавам носа навън освен ако не е абсолютно належащо...

Студено ли е било? Аз не съм излизал няколко дена от къщи и съм забравил какъв е климатът извън стаята ми, но ако наистина е клинч...ще си променя намеренията за каране, че миналата зима вече измръзнах веднъж на едно състезание... :sick

Link to comment
Share on other sites

То в интерес на истината аз само в последния момент бих могъл да кажа дали идвам или не, но през седмицата просто няма шанс. Вижте уикенда ако се постопли малко че какъвто е студ днес аз нямам никакво желание да си подавам носа навън освен ако не е абсолютно належащо...

Link to comment
Share on other sites

А на chistacha лично аз му разреших още преди няколко дена да пише само с главни букви, когато реши да споменава нещо, свързано с ЕК. :woot

Спокойно можеш да ми сложиш 20%, с тях, без тях. Просто после някой да не каже пак, че един е толериран, а друг го "е*ат" яко. За мен не никъв проблем, но може да си спестиш разправии с други хора.

Link to comment
Share on other sites

Аз викам за събота да се направи нещо АКО времето позволява. Днес нямам как да мръдна от къщи. Иначе с удоволствие ще се включа, макар че имам много сериозни болки в дясното рамо. Пак бая дълга пауза се оформи и трябва да се вземат мерки по въпроса :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Нормално ли е разликата във времената ми с 200сс и 270сс да е 14 секунди :blink:? В завоите отпускате ли газта или винаги е натисната до долу?

Link to comment
Share on other sites

аз не отпускам нито на 270 нито на 200 тежък съм те и без тва не вървят и като пусна газта и оставам някъде назад

Link to comment
Share on other sites

аз не отпускам нито на 270 нито на 200 тежък съм те и без тва не вървят и като пусна газта и оставам някъде назад

Ами уж и аз съм тежък, но доста занасят при по - рязък завой. Може би защото е студено и това оказва по - голямо влияние отколкото си мисля.

Link to comment
Share on other sites

Да когато е студено поднасят доста повече от лятото примерно .

Аз тая зима така и не съм карал щото никой не ми се връзва на акъла да караме и на всеки му било студено ала бала :(

Link to comment
Share on other sites

Да когато е студено поднасят доста повече от лятото примерно .

Аз тая зима така и не съм карал щото никой не ми се връзва на акъла да караме и на всеки му било студено ала бала :(

Аз точно 2 дена съм карал тази зима. То това са ми и първите 2 дена в които карам картинг изобщо. Навъртях 54 обиколки за това време :bgrin:. Нямам лукса да си подбирам в какво време да карам.

Link to comment
Share on other sites

аз не отпускам нито на 270 нито на 200 тежък съм те и без тва не вървят и като пусна газта и оставам някъде назад

 

Не може да не отпускаш никъде защото ако занесе губиш повече време отколкото ако беше отпуснал или дори натиснал спирачката леко...

 

Нормално ли е разликата във времената ми с 200сс и 270сс да е 14 секунди :blink:? В завоите отпускате ли газта или винаги е натисната до долу?

 

При мен в началото със 270-ците вадех по-кофти време от това с малките, после успях да изкарам с около 5 сек по-добро време и дотам...

Link to comment
Share on other sites

При мен в началото със 270-ците вадех по-кофти време от това с малките, после успях да изкарам с около 5 сек по-добро време и дотам...

Миналият път с 270сс направих 54 сек. като най - добро време. Карах картинг за първи ден :P. Този път за да съм равностоен с брат ми се качих на 200сс и под 1:09 мин. не успях да падна :blink:. Времето в събота беше доста топло, а тези 54 секунди ги правех на супер студено време в 9 вечерта. Не смятам повече да се качвам на 200сс.

Link to comment
Share on other sites

Миналият път с 270сс направих 54 сек. като най - добро време. Карах картинг за първи ден :P. Този път за да съм равностоен с брат ми се качих на 200сс и под 1:09 мин. не успях да падна :blink:. Времето в събота беше доста топло, а тези 54 секунди ги правех на супер студено време в 9 вечерта. Не смятам повече да се качвам на 200сс.

 

Всъщност за да ти дадат да караш 270сс трябва първо да направиш обиколка с под 60сек на 200сс... Аз с 200сс май 0:56 направих а с 270сс към 0:52 (ама лятото)

Link to comment
Share on other sites

Всъщност за да ти дадат да караш 270сс трябва първо да направиш обиколка с под 60сек на 200сс... Аз с 200сс май 0:56 направих а с 270сс към 0:52 (ама лятото)

Аз исках още с първото си качване 270сс. Момичето на касата каза, че трябва да направя няколко с 200сс и тогава. Най - доброто време което направих беше 1:07 мин. Дадоха ми 270сс и веднага на под минута отидох. До края на деня на 54 стигнах. Не съм никак лек и вероятно това оказва огромно влияние. В момента съм 93 килограма. 200сс идват недостатъчно мощни.

Link to comment
Share on other sites

Не може да не отпускаш никъде защото ако занесе губиш повече време отколкото ако беше отпуснал или дори натиснал спирачката леко...

При мен в началото със 270-ците вадех по-кофти време от това с малките, после успях да изкарам с около 5 сек по-добро време и дотам...

 

 

е хубу имам 400 обиколки знам много добре дали отпускам или не :lol:

 

 

Всъщност за да ти дадат да караш 270сс трябва първо да направиш обиколка с под 60сек на 200сс... Аз с 200сс май 0:56 направих а с 270сс към 0:52 (ама лятото)

 

тва също не е вярно по принцип трябва да паднеш под минута за да ти позволят да караш 270цц ама не е проблем и на 2 минути да караш да ти разрешат

 

Аз исках още с първото си качване 270сс. Момичето на касата каза, че трябва да направя няколко с 200сс и тогава. Най - доброто време което направих беше 1:07 мин. Дадоха ми 270сс и веднага на под минута отидох. До края на деня на 54 стигнах. Не съм никак лек и вероятно това оказва огромно влияние. В момента съм 93 килограма. 200сс идват недостатъчно мощни.

 

има нещо вярно , лятото карам с едни лапета , караха доста по зле от мене на завоите ги правих салата и като излезем на правата ме настигнат ..... 98-100кг съм

преди 2 седмици бях на пистата на хасково заедно с един приятел механик на едно лапе картингджия там карах професионални ЕБАХТИ ВЪРВЕЖА ....... чак ме беше шубе да настъпвам просто никва прилика с тия косачки ....... :punk

Те раптор и мидекса затва всеки път бият щото са 30 кила под мене ....... другият път минаваме кантар и ги късам всичките :lol:

Полсе пак ще разплача бат'Пламент на еърхокея и си отивам доволен :lol:

 

 

ПС : Дядото ако дойде може и да ни накаже всичките той е свикнал да кара бавно ...... все пак кара тойота :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не знам как са ви пуснали, на мен ми се правят на интересни всеки път като отида с приятел че не можело на големите без да дадеш време под минута на малките..

 

ПС : Дядото ако дойде може и да ни накаже всичките той е свикнал да кара бавно ...... все пак кара тойота :lol: :lol:

 

Абе той и дедото е 85-90 килца тези дни тъй че и аз съм за 270-ките... за бавното - на пистата малко по-различно е отколкото в града - питай pazu - един път карах с него... 'щото ти нямам телефона можеше и на теб да звънна тогава :)

 

Представяш ли си ако pazu дойде и той :lol:?

 

Аха и ако някой вземе че му обясни как се кара а не просто да настъпи педала докрай и да дрифтва направо ще ни накъса както е 60кила напикан :)

Link to comment
Share on other sites

Миналият път с 270сс направих 54 сек. като най - добро време. Карах картинг за първи ден :P. Този път за да съм равностоен с брат ми се качих на 200сс и под 1:09 мин. не успях да падна :blink:. Времето в събота беше доста топло, а тези 54 секунди ги правех на супер студено време в 9 вечерта. Не смятам повече да се качвам на 200сс.

 

Все си мисля, че имах време 55:00 на 200ЦЦ.....Май си попаднал на развален. А може и аз да съм в заблуда с 10 секунди(не съм много сигурен)

Link to comment
Share on other sites

Все си мисля, че имах време 55:00 на 200ЦЦ.....Май си попаднал на развален. А може и аз да съм в заблуда с 10 секунди(не съм много сигурен)

Не съм попаднал да развален. Карах 2 различни и на двата по 10 обиколки навъртях. Имах обиколки в които се лигавех и правех глупости, но имаше и такива в които си карах сериозно. Така или иначе най - ниското беше 1:10 или 1:09. Така или иначе е страшно много. Преди 2-3 седмици когато карах още на първото ми качване направих 1:07. Дано не са ги орязали допълнително :sick.

Link to comment
Share on other sites

Не знам как са ви пуснали, на мен ми се правят на интересни всеки път като отида с приятел че не можело на големите без да дадеш време под минута на малките..

 

преценават ти възможностите и ги е страх да не се направиш нещо :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...